Giercownia - Gry Online

Karoshi Suicide Salaryman +18

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 189 395
Rozmiar gry: 3,39 MB
Użytkowników lubiących grę: 125
Ocena: 3,87
Łącznie głosów: 195

Gra dodana przez:

Karoshi Suicide Salaryman to gierka logiczno-zręcznościowa z nietypowym motywem przewodnim - to znaczy autodestrukcją. Zwycięstwem jest śmierć, samobójcza oczywiście. Pięćdziesiąt razy powtórzona. Kolce, wybuchy, kole pistoletowe, spadające skrzynie, porażenie prądem - ubaw po pachy. Koniecznie spróbujcie. Aby rozpocząć grę naciśnij dowolny klawisz.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.95.131.*

Komentarze (276)

avatar rachciol
rachciol 26.01.2010, godz. 15.27 odpowiedz
0
5/5 i do ulu.
avatar igos23
igos23 04.01.2010, godz. 20.06 odpowiedz
0
super gierka 5/5 i do ulu
avatar tysiu
tysiu 06.11.2009, godz. 18.34 odpowiedz
0
gdybyś nie zauważył to NIE JEST SPAM ... lecz porady ...
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 18.29 odpowiedz
0
49. Wskakujemy po prostu na kolce.
48. Sejf pierwszy zrzucamy na dół i do samej ściany go pchamy, 2 sejf wypychamy do oporu do ściany i skaczemy na kolce.
47. Naciskamy czerwony przycisk, wtedy spada nam sejf. Idziemy po ten sejf i pchamy go na ten czerwony guzik i idziemy do kolców.
46. Wchodzimy na czerwony guzik, spada sejf. Idziemy po niego i pchamy aż do trzeciej kratki z kołkiem (nad przyciskiem który jest po prawej) schodzimy na dół właśnie na ten przycisk i gotowe.
45. Przeskakujemy przycisk i pchamy sejf aż pod tą kratkę na której jest drugi sejf, potem idziemy na przycisk (wtedy spada drugi sejf na pierwszy sejf) i zostaje nam tylko wypchać dolny sejf.
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 18.23 odpowiedz
0
44. Bierzemy broń i idziemy na ten mały murek, który jest po lewej. Gdy już jesteśmy na murku, skacząc zestrzelamy sejf na dół i pchamy go pod samą ścianę i droga wolna.
43. Bierzemy broń i strzelamy w tą tarcze różową, która jest po lewej. Gdy nam się uda to szybko wskakujemy na tą platformę, która jest po prawej, i staramy się złapać nadlatującą kulę.
42. Bierzemy broń i strzelamy 2 razy do różowej tarczy, która jest w lewym dolnym rogu. Gdy już to zrobimy to szybko idziemy koło kosza (prawa strona).
41. Bierzemy broń i idziemy koło tego drewna (najlepiej jest po prawej stronie). Gdy już to zrobiliśmy to skacząc niszczymy drewno i szybko naciskamy strzałkę w lewo.
40. Bierzemy broń i wchodzimy na zieloną sprężynę. Gdy już to uczyniliśmy, wtedy staramy się strzelić w ten różowy punkt [ kula się odbija i nas zabija].
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 18.17 odpowiedz
0
39. Bierzemy broń i staramy się trafić w różowa tarcze, która jest po prawej stronie na dole. Gdy nam się uda, wtedy staramy się złapać kule, która nadleci z lewej strony.
38. Bierzmy broń i strzelamy w pierwsza skrzynkę z napisem "danger". Gdy nam się to uda, to wtedy szybko ustawiamy się 4 kratki po prawej od tej zielonej strefy.
37. Bierzemy broń i zrzucamy skrzynkę "danger" na prawą stronę. Ustawiamy ją na ten murek, który odgradza dwie grupy skrzynek "danger". Po zrobieniu tej czynności idziemy pod kratkę na której jest sejf i strzelamy do skrzynek "danger".
36. Bierzemy broń i przesuwamy sejf, który jest na skrzynkach "danger", na trzecia skrzynkę od lewej. Oddalamy się od tego i strzelamy w rząd skrzynek "danger" na którym jest nasz sejf. Powtarzamy tą samą czynność z kolejnym rzędem skrzynek "danger". Ostatnie dwie skrzynie detonujemy spod kratki na której jest sejf.
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 18.10 odpowiedz
0
35. Idziemy w lewą stronę ekranu i automatycznie wychodzimy z prawej. Skacząc po platformach dostajemy się do kolców.
34. Przesuwamy pierwszy sejf, który jest na elektrodach, o 3 kratki w lewo. Idziemy na górę i spychamy sejf drugi na sejf trzeci. Schodzimy na dół i przesuwamy sejf pierwszy do oporu w prawo. Teraz idziemy na czerwony przycisk. Gdy to już zrobiliśmy wracamy po sejf drugi i przesuwamy go wprawo za dźwignie ale nie zrzucamy go na dół! Przy pomocy tego sejfu (drugiego) przeskakujemy ściankę, tą pod która jest dźwignia i idziemy na elektrody.
33. Bierzemy broń i staramy się zestrzelić sejf na czerwony guzik. Gdy to już uczyniliśmy wracamy na elektrody i strzelamy w dźwignie.
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 18.04 odpowiedz
0
32. Przesuwamy sejf na czerwone pole. Potem skrzynkę "danger" przesuwamy na trzecią elektrodę licząc od lewej i dosuwamy do skrzynki "danger" nasz sejf. Przeskakujemy czerwony przycisk i spadamy na dół. Przeciągamy dźwignie i szybko ustawiamy się po kratka z sejfem.
31. Bierzemy broń i wskakujemy na zieloną sprężynę. Skacząc staramy się popchać pierwszy sejf na czerwony guzik, wtedy spada nam drugi sejf. Teraz drugi sejf popychamy do pierwszego sejfu. Gdy tylko to uczyniliśmy strzelamy kilka razy w różowa tarczę. Teraz jak kule lecą ustawiamy się pod drewnem i gotowe, kula nas trafia.
30. Idziemy prosto przed siebie na kolce.
29. Bierzemy broń i niszczymy drewno, które blokuje nam drogę. Gdy już to wykonaliśmy skaczemy po platformach, w miedzy czasie niszczymy dwa drewna koło sejfu. Teraz jak już jesteśmy na platformie koło sejfu to spadając na dół staramy się zniszczyć ostatnie drewno. Gdy zostanie zniszczone to szybko ustawiamy się pod sejfem.
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 17.58 odpowiedz
0
28. Spadając łapiemy broń i staramy się strzelić w różowy punkt. Gdy kula będzie po prawej stronie ekranu, wtedy szybko wchodzimy na przycisk i ustawiamy się 3 kratki od środkowej ściany.
27. Bierzemy broń i strzelamy w prawą krawędź ekranu. Gdy już to zrobiliśmy, wtedy szybko idziemy w lewa krawędź ekranu (automatycznie przeniesie nas na prawą stronę ekranu).
26. Masz skrzynkę na dole nie ustawiaj jej na tym przycisku tylko przesuń ją kratkę od ściany i wskocz na gór. Idź do tego sejfu co jest na platformie zepchnij go i przesuń go na przycisk. Potem przesuń pierwszy sejf na czerwone pole i wskocz na górę. NIE SPUSZCZAJ SEJFU NA PRZYCISK! Wskocz na ten sejf. Spadając rozwal drewno i ustaw się tak aby spadający sejf spadł na ciebie.
avatar tysiu
tysiu 10.10.2009, godz. 17.52 odpowiedz
0
25. Bierzemy broń i przesuwamy skrzynkę "danger" na lewą stronę tej zapadni (dwie kratki z kołkiem). Natomiast sejf przesuwamy na tą zapadnie i zrzucamy go na dół za pomocą czerwonego guzika. Wskakujemy na najwyższa platformę i przeciągamy dźwignie. Wracamy do skrzynki "danger" i przesuwamy ją na drewno. Wysadzany naszą skrzynkę "danger" i schodzimy na dół tą dziurą. Przesuwamy sejf na czerwone pole i już mamy drogę wolną.
24. Bierzemy broń i skacząc próbujemy zestrzelić sejf. Gdy nam się to uda, wtedy spadaj szybko ustawiamy się pod sejf.
23. Bierzemy broń i popychamy sejf, który jest obok nas, aż do oporu. Potem strzelamy kilka razy do różowej tarczy. Gdy tylko strzeliliśmy w tarcze wracamy szybko na góre i strzelamy do sejfu aż spadnie na czerwone pole.
Gracze online (4):
Polecamy: