reklama
Giercownia - Gry Online

The Wizard

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 14 801
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 7
Ocena: 4,08
Łącznie głosów: 27

Gra dodana przez:

Ekscentryczna gra turowa z unikalnym systemem rzucania zaklęć. Jesteś najbardziej przystojnym czarodziejem w akademii. Z wyjątkiem twarzy, którą po prostu skradziono. Twoje szlachetne, wspaniałe oblicze! Źródło wszystkich Twoich mocy! Trudno w to uwierzyć, że jakiś człowiek jest zdolny do takiej haniebnej zbrodni!

Wyrusz przez labirynty wypełnione mitycznymi potworami, by ując tajemniczego złodzieja i odzyskać swoją piękną twarz.

Podążaj za złodziejem przez niebezpieczne lochy pod akademią, spotykaj mityczne potwory i ucz się potężnej magii po drodze! Naucz się wykonywać tajemne gesty, by tworzyć zaklęcia i zbieraj doświadczenie, by nabrały większej mocy. Na szczęście ktoś niedbale opuścił kilka starych ksiąg czarów, które leżą wokół. Może nawet uda Ci się znaleźć jedną z zakazanych magicznych ksiąg.

Myśl strategicznie, by przechytrzyć swoich wrogów i udowodnić, że nie jesteś tylko pięknisiem! Potężna magia sama w sobie nie wystarczy. Trzeba będzie uważnie korzystać z czarów, musisz myśleć z wyprzedzeniem i przewidywać ruchy wrogów lub nie dożyjesz, aby zobaczyć swoją twarz ponownie.

Wizard to ekscentryczna, turowa łamigłówka w lochach z unikalnym systemem rzucania zaklęć, pięknym 16-bitowym wyglądem i wysokiej jakości ścieżką dźwiękową. Czy zdołasz przejść labiryntami wypełnionymi potworami, by złapać tajemniczego złodzieja?Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.232.188.*

Komentarze (0)

Gracze online (18):
Polecamy: