reklama
Giercownia - Gry Online

December Problems

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 430
Rozmiar gry: 1,23 MB
Użytkowników lubiących grę: 5
Ocena: 4,25
Łącznie głosów: 17

Gra dodana przez:

Gra twórców "99 Problems". Twoim zadaniem jest pokonać liczne problememy, które czekają na Twojej drodze.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.228.185.*

Komentarze (4)

avatar AlinQa
AlinQa 30.06.2015, godz. 13.39 odpowiedz
0
Czuje się, jakbym grała w 99 problems xd dodam do pszczółek
avatar oreto
oreto 01.01.2015, godz. 23.30 odpowiedz
0
Gorsza niż 99 problems 3/5
avatar c700
c700 22.12.2014, godz. 08.15 odpowiedz
+1
Ukończyłem grę dwa razy, jest 31 poziomów po których ukończeniu można grać w http://prntscr.com/5jlmwj "New Year +" i wydaje mi się że trochę zmienione jest ustawienie bloków. Gdy się ukończy 31 poziomów "New Year +" można zacząć grę w http://prntscr.com/5jlnc5 " New Year ++" jestem na 28 poziomie, i wydaje mi się że z każdym ukończeniem gry po prostu będzie dochodził jeden + , może ich być wiele do zdobycia, a nie widząc większych różnic pomiędzy trybami, to chyba będzie mój ostatni raz. Mimo wszystko gra jest dość trudna, w prawdzie poziom trudności jest dość sporo mniejszy niż w "99 Problems" ale i tak bardzo przyjemnie się grało.
avatar c700
c700 21.12.2014, godz. 21.03 odpowiedz
+2
Oj tego się nie spodziewałem, gdy przed chwilą zobaczyłem nazwę gry już się domyśliłem co to jest, i jestem bardzo zaskoczony, bo nie spodziewałem się że kiedykolwiek powstanie kontynuacja tej genialnej gry. Zacznę od tego że w grze "99 Problems" się zakochałem jest absolutnie rewelacyjna, a moja reakcja na ten tytuł wynika głównie z dużego poziomu trudności, zanim zacząłem grać w "December Problems" przez myśl przeszły mi pewne obawy typu, że poziomy będą niemal identyczne, a gra nie zrobi już na mnie takiego wrażenia jak pierwsza część, ale chwilę pograłem i już wiem jak jest. Póki co jestem na 23 problemie, więc stosunkowo nie wysokim, jeżeli rzecz jasna gra posiada ich 99, ale już można zauważyć że problemy nie są takie same co mnie bardzo cieszy i odczuwam ulgę. Już po pierwszych chwilach można zauważyć nowe rodzaje przeszkód.
Pierwszym z nich są bloki które pojawiają się i znikają, które stanowią spory problem bo potrafią zdekoncentrować.
Drugim rodzajem jest pojedynczy blok z którego wychodzą cztery inne na wszystkie strony. A domyślam się że w dalszym etapie gry będzie więcej nowości.
Gdy się rozpoczyna grę słychać świąteczne dzwonki, które całe szczęście dzwonią tylko przez chwilę gdy się przegra.
Rzecz jasna mam zamiar ukończyć tą grę i wracać do niej niejednokrotnie, tylko mam nadzieję że jeżeli w tej części po ukończeniu będzie "New Game +" to tym razem w tym trybie będzie coś nowego, bo w "99 Problems" nie było żadnych co jest trochę bezsensu, bo znak + jakby nie patrzeć sam wskazuje na to że coś zostało dodane, tak więc liczę że tutaj będzie inaczej. Pomimo że pierwsza część gry powstała niedawno, bo kilka miesięcy temu, była jedną z najlepszych zręcznościówek, teraz się pojawiła druga część i bez chwili wahania stwierdzam że jest to jedna z najlepszych serii zręcznościówek. Wspaniała gra ale nie jest dla każdego... jest dla tych którzy lubią wyzwania. Jeżeli ktoś wystawia jakiejkolwiek grze 1 tylko dlatego że nie potrafi jej ukończyć to szczerze współczuje. Jeszcze nie wiem która z części okaże się trudniejsza, ale liczę że "December Problems" będzie co najmniej tak samo trudna jak "99 Problems". Bez chwili wahania ★★★★★ i do ulubionych.
Gracze online (15):
Polecamy: