reklama
Giercownia - Gry Online

Fairy Grace

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 445
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,71
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Każda wróżka chce być piękna, każda chce być pełna łaski i być kochaną. Niestety, istnieją pewne wróżki, które nie posiadają tych cech. Ich niekontrolowana żądza magii czyni z nich zło, stają się sfrustrowane, zaczynają mieć nienawistne uczucia do wszystkiego, szczególnie do rzadkich dobrych i ładnych wróżek. Niestety, coś złego stało się już z wróżką, którą dziś przedstawiamy.

Wróżka Darla przybywa do magicznego lasu, w którym mieszkają inne wróżki. Straciła zdolność latania, więc automatycznie straciła wdzięk i dumę. Wie, że nigdy nie zostanie zaakceptowana przez inne wróżki, jeśli nie będzie mogła latać. Jedynym sposobem, w jaki mogłaby odzyskać tę zdolność, jest moc czarodziejskiego pyłu. Tworzenie czarodziejskiego pyłu jest dość skomplikowanym procesem, który wymaga ogromnej ilości magicznych przedmiotów, dlatego przybyła do tych lasów.

Musi znaleźć składniki, które pomogą jej zrobić najczystszy magiczny pył. Czy pomożesz naszej drogiej wróżce, Darli, odzyskać jej moc i ukochaną umiejętność latania, aby mogła ponownie zostać zaakceptowana przez inne wróżki?

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.95.23.*

Komentarze (0)

Gracze online (3):
Polecamy: