reklama
Giercownia - Gry Online

The Last Suspect

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 419
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,73
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Oficer Amy przybywa do banku po tym, jak został obrabowany. Widzi potłuczone szkło w banku. Na parkiecie pojawia się człowiek, który twierdzi, że jest menedżerem. Trzyma coś, co wygląda jak zepsuty zamek i wygląda na zmartwionego. Powiedział Amy, że mężczyzna, około na 6 stóp wysoki i ważący prawie 200 funtów, włamał się i uciekł z pieniędzmi w małej brązowej papierowej torbie. To wszystko wydarzyło się zeszłej nocy.

Koledzy Amy aresztowali już kilku podejrzanych, którzy pasowali do niecodziennego opisu fizycznego bandyty, ale niestety, żaden z nich nie jest złodziejem. Czasami, bez względu na to, jak długo trwa dochodzenie lub jak ciężko pracują śledczy, przestępcy nie można znaleźć. Zdarzają się również przypadki, w których policja nie ma dowodów na to, aby znaleźć podejrzanego lub dokonać aresztowania. Prawdopodobny motyw jest kluczową kwestią w procesie aresztowania.

Amy szuka ostatniego podejrzanego, który pasuje do opisu. Ale nie może ustalić motywu, po prostu ma przeczucie, że ta osoba była włamywaczem. Musi znaleźć mocne dowody, by go aresztować. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż Amy w śledztwie.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.221.145.*

Komentarze (0)

Gracze online (19):
Polecamy: