reklama
Giercownia - Gry Online

First Class Crime

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 027
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,52
Łącznie głosów: 3

Gra dodana przez:

Czasem bez względu na to, w jakich warunkach jesteśmy, może nam się przydarzyć jakaś głupia rzecz. Jeśli uważasz, że nic złego nie może wejść na pokład, kiedy podróżujesz nawet samolotem pierwszej klasy lub na jakimś ekskluzywnym statku, popełniasz błąd. Murphy bardzo często wchodzi na pokład.

Bogaci ludzie podróżują z dobrymi pojazdami, ekskluzywnymi samolotami, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Ale nie zawsze tak jest. Taka sytuacja przytrafiła się naszym bohaterom dzisiejszej gry. Przedstawiamy wam kilku podróżników, którzy są wściekli i bardzo rozczarowani, gdyż podczas ich podróży zaginęło im kilku bardzo ważnych rzeczy.

Detektywi Betty, Steve i policjant Mark mają obowiązek dowiedzieć się, kto okradł podróżujących w pierwszej klasie pociągu międzynarodowego. Wielu podróżujących w pierwszej klasie skarżyło się, że brakuje wielu wartościowych rzeczy i pieniędzy. Muszą znaleźć dowody i odkryć złodziei. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tym insertującym śledztwie.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.221.145.*

Komentarze (0)

Gracze online (19):
Polecamy: