reklama
Giercownia - Gry Online

Beneath the Stones

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 210
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,53
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Mała wioska, położona na obrzeżach miasta, leży w dolinie otoczonej pięknymi wysokimi drzewami. Została porzucona dawno temu. W nocy zimne powietrze wieje z wierzchołków wzgórz i rozpościera cienką mgłę nad grobami w dolinie. Właśnie wtedy cienie zaczynają wyskakiwać z mgły. Są problemy z czymś, co dzieje się tam w nocy.

Przez lata nikt nie chciał spędzić nocy na cmentarzu. Diane odważyła się odwiedzić to mroczne miejsce. W rzeczywistości jest dość zafascynowana cmentarzami. Dziś wieczorem jest zdecydowana dowiedzieć się, co dzieje się w tej tajemniczej opuszczonej wiosce. Cmentarz jest całkowicie pusty; żadnych samochodów, żadnych ludzi, o ile nie mówimy o pogrzebanych tu zmarłych.

Ludzie widywali tu dziwne stwory odwiedzające cmentarz w wiosce. Wiele osób zginęło w ciągu lat i wszyscy, którzy kiedykolwiek tu mieszkali, są tam pochowani. Cokolwiek to było, jest pokryte brudem i dobrze ukryte. Wieczorem jest bardzo ciemno. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż Diane odkryć wszystko, co ukryte jest pod kamiennymi pomnikami.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.227.233.*

Komentarze (0)

Gracze online (24):
Polecamy: