reklama
Giercownia - Gry Online

Mysterious Painter

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 580
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,54
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Sztuka jest nie tylko źródłem inspiracji, ale także wielką tajemnicą. Artyści często dodają ciekawe małe szczegóły do swoich obrazów lub zostawiają wiadomości, których na pierwszy rzut oka nie można zauważyć. Odkrywanie tajemnic obrazów i ich malarzy nigdy nie przestaje nas zaskakiwać! Dzisiaj rozpoczynamy przygodę, aby odkryć wielką tajemnicę sztuki!

Ryan i Samantha są rzeczoznawcami, którzy określają wartość dzieł sztuki. Są wyszkolonymi specjalistami, którzy oceniają sztukę i nadają pisemne oświadczenie o jej wartości. Trudno jest ustalić stałe wartości dla dzieł sztuki, zwłaszcza jeśli są one tworzone przez nieznanego artystę. Niedawno znaleźli dwa obrazy o ogromnej wartości. Niewiele wiadomo o tych obrazach, a jeszcze mniej o ich autorze.

Wraz ze swoim zespołem Ryan i Samantha przybywają do Europy, aby dowiedzieć się więcej o obrazach, o anonimowym malarzu, który ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Wskocz na pokład naszej przygody i poznaj nieznane, aby znaleźć wszystkie wskazówki, które doprowadzą nas do tajemniczego malarza.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.200.243.*

Komentarze (0)

Gracze online (7):
Polecamy: