reklama
Giercownia - Gry Online

Secret Identity

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 242
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,10
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Więzienia powinny być doskonale zabezpieczonymi miejscami, ponieważ dotyczy to miejsc, w których więziono najgorszych przestępców. Są to ludzie, którzy nie powinni pozostać w wolności, ponieważ są w stanie robić straszne rzeczy. Nie oznacza to jednak, że ci ludzie nie są w stanie uciec z tych miejsc. Czasami przestępcy są sprytni i potrafią odkryć dziury w systemie, w tym awarie w więzieniu.

Thomas jest przestępcą. Odsiadywał wyrok, ale jakoś udało mu się uciec z więzienia. W tej chwili dwaj detektywi Richard i Susan są w jego domu.

Podejrzewają, że Thoma stworzył tajemną tożsamość i teraz żyje beztrosko w jakimś obcym kraju. Detektywi są tego pewni, ale aby udowodnić swoją hipotezę, muszą znaleźć wystarczająco dużo dowodów. Szukają ich w domu Thomasa i mają nadzieję, że odnajdą go wkrótce.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.92.74.*

Komentarze (3)

avatar laylamerritt
laylamerritt 04.09.2020, godz. 11.52 odpowiedz
0
Linkage institutions are very critical in the daily running of the government since they encourage transparency, accountability and equal partic***tion of people in the policy making process. Read more about it here https://primeessays.com/samples/politics/linkage-institutions.html
avatar leahmelda
leahmelda 05.03.2020, godz. 05.41 odpowiedz
0
It is important to seek help for all Nursing Research Paper Writing Services needs from experienced writers for your Buy Nursing Papers Online Services and Nursing Essay Writing Services.
https://www.meldaresearch.com/buy-nursing-research-paper/
avatar Stephaniee
Stephaniee 09.08.2019, godz. 13.03 odpowiedz
0
The Liberals don’t know what team anyone is on. The Fascists know who’s on their team and they know who Hitler is. But Hitler is completely in the dark, and doesn’t what side anyone is on. https://www.prohomeworkhelp.com/
Gracze online (22):
Polecamy: