reklama
Giercownia - Gry Online

Lost in the Dark

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 078
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,52
Łącznie głosów: 3

Gra dodana przez:

Wszyscy mamy przyjaciół, z którymi spędzamy wspólnie czas na co dzień. Są jednak także przyjaciele, których nie widzieliśmy od lat, ale nadal czujemy się z nimi blisko, więc za każdym razem, gdy się widzimy, na przykład czujemy się jakbyśmy się spotkali wczoraj.

I za każdym razem, gdy otrzymujemy telefon od znajomego, którego nie widzieliśmy od bardzo dawna, czujemy się szczęśliwi i podekscytowani, ponieważ dowiemy się o nim nowych rzeczy i podzielimy się naszymi doświadczeniami, rzeczami, które nam się przydarzyły.

Tym razem Julia i Dylan otrzymali zaproszenie na przyjęcie od swojego długoletniego przyjaciela. Szczególnie cieszą się z tego zaproszenia, ponieważ spędzali dużo czasu razem z tym przyjacielem, ale nie widzieli się od bardzo dawna. Czując się szczęśliwi i podekscytowani, Julia i Dylan przybywają na miejsce, ale tutaj nic nie jest takie, jak przedtem. Cały obraz jest inny, całkowicie odmienny od ich oczekiwań. Dom ich przyjaciół wygląda na opuszczony i stary. Wygląda na to, że obecność duchów można wyczuć w każdym rogu... Czy tu naprawdę chodzi o duchy?

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.92.74.*

Komentarze (0)

Gracze online (24):
Polecamy: