reklama
Giercownia - Gry Online

Templar's Chapel

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 175
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,02
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Kto powiedział, że dziewczyna nie może być odważnym rycerzem? Laura jest doskonałym przykładem niesamowitej odwagi i wytrwałości. Te umiejętności doprowadziły ją do miejsca w straży rycerskiej, która opiekuje się królem, czyniąc ją członkiem równym wszystkim mężczyznom, którzy tam pracują. Jednak tym, co najbardziej zainspirowało ją do tej pracy, jest fakt, że jej ojciec miał ten sam zawód. Podążała śladami ojca, który był także dzielnym rycerzem, ale był także członkiem jednej szczególnej grupy rycerzy, templariuszy.

Templariusze byli jednymi z najlepiej wyszkolonych jednostek bojowych, które brały udział w krucjatach, znani nam są z charakterystycznych białych płaszczów z czerwonym krzyżem. Z drugiej strony byli również, nie walczący członkowie zakonu, którzy zarządzali dużą infrastrukturą gospodarczą w całym chrześcijańskim świecie, wymyślając innowacyjne techniki finansowe, coś w rodzaju wczesnej formy bankowości.

Laura dowiadziała się o kościele, w którym gromadzili się templariusze i wraz ze swoimi przyjaciółmi, rycerzami Kevinem i Kathleen, wchodzą do tego kościoła, szukając cennych reliktów ukrytych przed laty przez jej ojca. Zostań bohaterem w tej ciekawej grze w ukryte obiekty i pomóż im w poszukiwaniach.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
75.101.220.*

Komentarze (0)

Gracze online (11):
Polecamy: