reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Roxygirl1988

Login: Roxygirl1988
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2014r.
Ost. logowanie: 14.11.2018, 21:08
Punkty: 2 444
Wiek
Status offline
Opis

Wczoraj, 14.11.2018r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Wykorzystaj dostępne narzędzia i wskazówki, aby bezpiecznie przeprowadzić Boba przez las pełen zagrożeń.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ślimak Bob potrzebuje nowego domu. Użyj narzędzi, aby poprowadzić go przez każdy etap jego podróży. Ukończ 20 poziomów.

środa, 07.11.2018r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest obronić miód przed głodnymi miskami, które chcą go wam odebrać.
Sterowanie :
A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał

wtorek, 06.11.2018r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Natura nas wzywa, im bardziej od niej uciekamy, tym bardziej jej majestat wraca do nas. Należymy do natury, jesteśmy jej stworzeniem i dlatego im więcej się z nią łączymy, tym jesteśmy lepsi. Ale nowoczesna technologia, godziny szczytu w naszych umysłach i życiu bardzo często nakazują nam pozostać w domu przed telewizorami zamiast wychodzić i odkrywać, co daje nam życie. Coraz częściej zapominamy słuchać natury, słuchać ptaków, rzek, chodzić po górach. Jedna godzina spędzona tam dostarcza nam potrzebnej energii na cały dzień. Dlaczego więc nie wkładać w to wysiłku?

Naszymi dzisiejszymi bohaterami są George i Hellen, urocza para, która uwielbia naturę. Ponieważ znają się nawzajem, nie ma weekendu wolnego dnia, aby nie robić nic ciekawego na zewnątrz, gdzieś pośrodku ładnych krajobrazów.

Wraz ze swoimi przyjaciółmi, George i Hellen po raz pierwszy odwiedzają słynne jezioro Mirror Lake. Postanawiają, że chcą rozejrzeć się po otoczeniu i znaleźć interesujące przedmioty, a twoim zadaniem jest im w tym pomóc.

niedziela, 04.11.2018r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez Twoje terytorium. Zdobyte w walce fundusze inwestuj w ulepszenia. Jest to wezwanie do użycia najlepszej strategii w celu obrony bramy. Chroń królestwo za wszelką cenę!
Roxygirl1988 skomentowała
Treść komentarza: Super gra!
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zrób wszystko, aby wydostać się z tego miejsca. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Roxygirl1988 skomentowała
Treść komentarza: Lepiej nie zabijać wielkiej gumowej kaczki. W żadnym wypadku!

sobota, 03.11.2018r.

Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Utrzymywanie czystości w domu to bardzo ważna sprawa. Nie powinno się być hipochondrykiem i biegać za każdym zarazkiem, ale higiena powinna zawsze być na wysokim poziomie. Są jednak sytuacje życiowe, kiedy po prostu niemożliwe jest utrzymanie wszystkiego w idealnej czystości. To jest moment, kiedy np. masz małe dzieci, które zawsze lubią bawić się czymś nowym, lubią coś przekąsić w domu i tak dalej. Donna jest babcią, która ma już troje wnucząt. Jest typem osoby, która zawsze żyła w doskonałym porządku i higienie w swoim domu. Jednak jest to naprawdę trudne do utrzymania, jeśli w domu jest troje dzieci.

Szukając rozwiązania sytuacji, Donna zdała sobie sprawę, że w jej domu jest tyle niepotrzebnych przedmiotów, znacznie więcej, niż potrzebuje. Nie ma wystarczająco dużo miejsca dla dzieci. Donna postanawia oczyścić dom, wyrzucić wszystkie niepotrzebne przedmioty i ma nadzieje, że będziesz w stanie jej pomóc.
Roxygirl1988 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Każdy z nas ma swój ulubiony cel podróży, miejsce, które uważa za najciekawsze i najpiękniejsze i chciałby odwiedzać je w kółko. Dla niektórych osób podróżowanie jest zawodem. Wystarczy pomyśleć o pilotach, stewardesach, dziennikarzach, podróżnikach komercyjnych, a nawet modelkach, czy projektantach i tak dalej. Czasami ci ludzie są częściej w podróży niż we własnych domach, co jest w porządku, ponieważ wybrali podróżowanie wpisane niejako w swój zawód. Emily jest jedną z osób, które uwielbiają podróżować po całym świecie i odkrywać nowe miasta i kultury.

Właśnie dlatego zdecydowała się pracować jako reporterka w jednym z magazynów o turystyce i jest to miejsce, w którym jej największa pasja i zawód doskonale się sprawdzają. Emily prowadzi rubrykę podróżniczą i jej zadaniem jest odwiedzić największe miasta w kilku krajach na całym świecie i napisać o nich artykuły. Opisuje wszystko o miejscach, by ułatwić czytelnikom magazynu wybór miejsca docelowego do odwiedzenia.

To jest twoja szansa, aby podróżować razem z nią i zobaczyć, jak spędza swoje dni, zawsze znajdując nowe i interesujące zakątki. Być może znajdziesz także swoje ulubione miejsce docelowe...

Gracze online (19):
Polecamy: