reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Serenity

Login: Serenity
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 04.11.2016r.
Ost. logowanie: 17.01.2019, 07:46
Punkty: 1 464
Wiek 101
Status offline
Opis

Wczoraj, 17.01.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Czy uda Ci się przetrwać w złowieszczym Silent Hill? Istnieje w sumie cztery zakończenia, spróbuj je znaleźć.

poniedziałek, 14.01.2019r.

Serenity zagłosowała
Miniaturka gry: AqUNO AqUNO
(16)
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna gra karciana popularna na całym świecie. Zasadniczo schodzimy bądź do koloru, bądź figury, a w razie potrzeby dobieramy kartę.

czwartek, 10.01.2019r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Twoje tropikalne wakacje dobiegły końca! Spakuj walizki i idź do domu. Ale najpierw sprawdź, czy uda ci się znaleźć zagubione klucze. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

piątek, 28.12.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Realistyczny symulator jazdy, w którym kierujemy rosyjską ciężarówką i wykonujemy zadania transportowe. Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Prowadź swoich ludzi, aby znaleźć drogę do domu w tej epickiej grze strategicznej szybkiego myślenia. Wybierz jedną z trzech ras i przeprowadź jej członków poprzez krainy potworów, olbrzymów i wrogich plemion. Pokonaj wrogie plemiona w każdej bitwie i dotrzyj do statku, który zawiezie Twoich współplemieńców do ukochanego domu.
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Potwory tracą swój dom! Wycinka lasów niszczy ich siedliska, aby spróbować naprawić tę sytuację, potwory muszą wyjść z lasu i walczyć!
Serenity zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zacznij swój własny interes i zarób jak najwięcej na sprzedaży pizzy!

środa, 19.12.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wyobraź sobie, że pracujesz w magazynie i będziesz musiał ułożyć pudełka w określonym miejscu. To właśnie zrobisz w Falling Boxes.

czwartek, 13.12.2018r.

Serenity zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pamiętasz zabawy lalkami w dzieciństwie - ubieranie, czesanie i marzenia o światowych pokazach mody? Twoje marzenia mogą się spełnić w tej wciągającej grze na czas. Popuść wodzy fantazji, a Twoje imię stanie się sławne w Nowym Jorku, Tokio, Paryżu i Mediolanie! Zmieniaj dodatki, kolory i tryb gry - stwórz własny styl i dostań się na szczyt listy projektantów! Nie zapomnij o castingach dla modelek. Możesz naprawdę poczuć się częścią świata mody!
Serenity zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przed tobą na ekranie widoczny będzie cokół, na którym na przykład będą drewniane drzwi. W lewym dolnym rogu ekranu gry masz podany cel (target) w procentach, jakiej ilości danego przedmiotu musisz się pozbyć. Dokonasz tego za pomocą odpowiednich cięć. Liczbę cieć jakie możesz wykonać, podana jest w prawym górnym rogu ekranu gry. Powodzenia.
Gracze online (6):
Polecamy: