reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adasio32

Login: adasio32
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.11.2019r.
Ost. logowanie: 25.11.2020, 11:17
Punkty: 561
Wiek 13
Status offline
Opis siemka wam ludzie życzę zdrówka grajcie sobie.

niedziela, 18.10.2020r.

adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź jak radzisz sobie w kuchni.

Przyłącz się do naszej pięknej pani domu i pomóż jej w kuchnii. Masz szansę doświadczyć przygotowywania sześciu całkowicie nowych przepisów kulinarnych, po czym wydrukować je i wypróbować we własnej kuchni. Wymieszaj wszystkie składniki, podąż za poleceniami i posmakuj czegoś zupełnie nowego i przepysznego tej wiosny! Zagraj w "Let's Get Bakin': Spring Edition" i podszlifuj swoje umiejętności kulinarne.
adasio32 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie w restauracji z fast foodem. Czy uda Ci się przygotować zamówione kanapki?
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Masz tak wielu klientów w swojej pizzerii i powinieneś spełniać ich zamówienia na czas. Wybierz pizze, a następnie polej ją sosem i oprósz dodatkami. Gdy będziesz gotowy do obsługi zamówienia, kliknij dzwonek, a klient otrzyma jego zamówienie.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: City of Sakadachi to cudownie pomysłowa gra platformowo-logiczna, w której możesz odwrócić grawitację otaczającego Cię świata, trzymając się rękami ziemi.

Nasza postać musi znaleźć sposób, aby ominąć te przeszkody po drodze, używając fizyki, aby włączać i wyłączać grawitację. Czy możesz pomóc nasz ej bohaterce odkrywać miasto?
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: The Reader's Encounter to oparta na krótkich opowieściach gra logiczna o tajemnej wiedzy i manipulowaniu słowami.

Przybywasz zza morza w cuchnącej ładowni opanowanego przez szczury statku. Zostawiłaś swoich przyjaciół - a wraz z nimi swoje książki i odkryte tajemnice. Jesteś czytelnikiem, szukającym tajemnic ukrytych przez zapomnianych mędrców między wierszami ich starożytnych ksiąg. A raczej byłeś czytelnikiem; kto wie, kim jesteś teraz, samotnie osiadły w obcym kraju. Może tutaj, inaczej niż w domu, przyda się twoja niezwykła umiejętność?

Gra ma wbudowany system podpowiedzi; wskazówki stają się aktywne po 5 manipulacjach na każdym poziomie.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy potrafisz znaleźć sposób na ucieczkę z tego miejsca, rozwiązując tajemnicę? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Porwania młodych dziewcząt zdarzają się niestety bardzo często. Czasami chodzi o handel z ludźmi, a nawet morderstwa, ale w każdym przypadku jest to ogromna tragedia dla tych niewinnych dziewcząt i ich bliskich.

Policja robi wszystko, aby znaleźć podejrzanego, zanim kolejna dziewczyna zniknie. Pewne wątpliwości budzi jeden znany malarz. Nie był karany, ale jest coś, co wzbudza w nim podejrzenia. Mianowicie wydaje się, że ma jakiś związek z porwaniem, ponieważ wiele jego portretów wydaje się bardzo podobnych do tych porwanych dziewczyn. Malarz, którego imię Nathan, zaprzecza temu zbiegowi okoliczności, ale Victoria i Peter postanowili dokładnie przeszukać jego dom i twoim zadaniem jest im w tym pomóc.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż czarodziejowi wyeliminować orki jak najmniejszą ilością strzałów.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W tej uroczej grze typu „dopasuj 3” Twoim zadaniem jest połączyć jak najwięcej uroczych kociąt. Za każdym razem, gdy dopasujesz więcej niż 3 kocięta, ostatnie otrzyma super moc! Odkryj fantastyczną wyspę przygodową z wieloma puszystymi kotami w różnych kolorowych światach! Rozwiąż wszystkie zagadki, opanuj wszystkie poziomy i uwolnij wszystkie słodkie małe kocięta!
adasio32 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gamex Studio, twórcy jednej z najpopularniejszych bezczynnych wojskowych gier przeglądarkowych WarClicks, przedstawia teraz nieco inną grę. W Area Raiders znajdziesz się po stronie najeźdźców próbujących przełamać obronę Bazy, aby uratować kosmitów, którzy są trzymani w różnych placówkach rządowych!

Aby pokonać bazę, musisz zwrócić dodatkową uwagę mediów, aby przyciągnąć więcej pędzących najeźdźców i dobrze ich wyszkolić, aby kontynuować. Odblokuj specjalne zdolności jednostek, aby móc przełamać „nieprzeniknione” fortece, które rząd zbudował, aby nas trzymać z daleka… i nie zapomnij ujawnić tajemnic, aby odblokować nową zawartość i moc.

1) Dotrzyj do bazy centralnej, aby uratować kosmitów
2) Gdy giną najeźdźcy, zdobędziesz Media Points
3) Użyj MP, aby przyciągnąć więcej najeźdźców, ulepszaj ich i odkrywaj odblokowania i sekrety!

Odkryj tajemnice rządowe i uratuj kosmitów. Przyciągnij uwagę mediów, aby zaangażować więcej ludzi...

Gra zapisuje co 30 sekund na nowych poziomach i możesz wyeksportować swoje zapisy. Gra jest w pełni bezczynna, gdy nie jesteś skupiony i po powrocie! Gra zapisuje się również automatycznie co 10 minut.

Cechy gry:
* Walcz na 2 różnych światach, każdy z własną unikalną obroną i wyzwaniami
* Awansuj, ratując wszystkich obcych, których ukrywają w bazach
* Łatwa do zdobycia gra, pełna wyzwań i różnych strategii gry
* Ostrzeżenie: rozgrywce towarzyszy zabawna historia
* Wciągająca mechanika najazdów, która nigdy się nie kończy!
* Doświadcz różnych rodzajów najazdów, wypełniając całe drzewko umiejętności
* Mechanika prestiżu, aby zacząć od początku z większymi wzmocnieniami
* Eksploruj, sprzedawaj, rekrutuj, odkrywaj sekrety
* Zostań naczelnikiem bandytów (zbierz ponad 51% poparcia)
*Wypróbuj swoje umiejętności odkrywcze - znajduj odległe miejsca, w których można budować fabryki
* Zbuduj wszystkie 6 fabryk broni (w całkowitej tajemnicy… sshhhh)
* Produkuj specjalną broń, aby pokonać najsilniejsze bazy
Gracze online (2):
Polecamy: