reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adin124

Login: adin124
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.02.2013r.
Ost. logowanie: 01.08.2020, 16:22
Punkty: 662
Wiek 25
Status offline
Opis

czwartek, 28.06.2018r.

adin124 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w bitwach Genemonów. Graj jako naukowiec, broniąc swojej bazy w podziemnych arenach przed innymi potworami zbliżającymi się do niego. Możesz przywoływać genetycznie zmodyfikowane stwory za pomocą jednego przycisku.

Po każdej rundzie wybierz nowe ulepszenie swojego Geneguna!
adin124 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Alfan, Emeric i Colin są odważnymi mężczyznami, którym przyznano honorowy tytuł rycerski przez króla za służbę Królestwu Walecznych. Zawsze gotowi są strzec swego królestwa. Są to bardzo dobrze wyszkoleni, ale także bardzo inteligentni ludzie, którzy zwykle obserwowali rzeczy strategiczne, robiąc wszystko, by zachować bezpieczeństwo Królestwa i bronić go przed przestępcami. Teraz zostali wysłani w tajną misję.

Po raz pierwszy Królestwo staje wobec możliwej zdrady. Należą do ostatniej grupy lojalistów i otrzymali rozkaz przybycia do króla w związku z nadciągającym problemem. Trzej rycerze znajdują się w zamku księcia Waltera, podczas gdy on i jego ludzie są poza domem. Król, ojciec Waltera, polecił im zbadać zamek i znaleźć dowody rzekomego buntu, który sprawił, że jego syn zwrócił się przeciwko niemu.

Król chce się upewnić, że ten spisek jest kłamstwem, ponieważ nie chce wierzyć, że jego syn, za jego plecami spróbuje przejąć koronę. To jest punkt wyjścia naszej przygody. Teraz musimy odkryć prawdę.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej niecodziennej misji.adin124 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Mitologia jest zawsze atrakcyjna np. jeśli chodzi o smoki. Te cudowne stworzenia, które żyły, a może były częścią bogatej fantazji ludzi, którzy żyli tysiąclecia przed nami, żyją dzisiaj ponownie, ponieważ są umieszczane w opowieściach, w filmach, grach itd.

Syreny np. były słynne z ich piękna i sposobu, w jaki wykorzystywały je do spełnienia swojego celu, do uwięzienia jakiegoś odważnego faceta. Nawet starożytni ludzie wiedzieli, że piękno jest kluczowym czynnikiem dla mężczyzn, aby zakochać się w jakiejś kobiecie.

W taki właśnie sposób nasz kapitan znalazł się na bezludnej wyspie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty, weź udział w tej interesującej historii i pomóż mu się wydostać.

poniedziałek, 04.04.2016r.

adin124 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Następna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii! Nowe poziomy, więcej treści i szybsza rozgrywka. Walcz w dziesiątkach misji i różnych trybach gry, zbuduj swój oddział i sprawdź na ile jesteś twardy!

Cechy gry:

Dziesiątki misji które zajmą Ci godziny rozgrywki i unikalne nagrody na każdym poziomie trudności! Osiem klas do wyboru z drużynami maksymalnie do 15-tu żołnierzy - dostosuj ich wygląd, uzbrojenie, a nawet ich nazwy i upewnij się, że dasz im odpocząć pomiędzy misjami! Nowy "system squad" pozwala dostosować Twoją drużynę jak tylko chcesz! Zagraj na przykład drużyna 5-ciu snajperów. Jeśli Twój żołnierz gra słabo, to przejmij kontrolę nad nim - wszyscy członkowie zespołów są sterowalni. Każda broń może zostać zaktualizowana przy użyciu nowego menu "workshop" (warsztat). Nowe udźwiękowienie gry da Ci niesamowite wrażenia (jak nigdy dotąd)! Ruszaj i do dzieła!
adin124 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w turnieju sztuk walki postaci ze znanych anime: DBZ, One Piece i Naruto. Jak myślisz, kto jest lepszy? Goku, Luffy, czy Naruto?
adin124 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witamy w siódmej odsłonie serii "Cube Escape". Masz 9-te urodziny i cała rodzina została zaproszona, wszystko było w porządku, dopóki nie zjawił się tajemniczy gość. Teraz musisz rozwiązać zagadkę wchodząc w interakcje z różnymi przedmiotami.

czwartek, 04.02.2016r.

adin124 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czarny Zakon przyniósł chaos na ziemię, a twoim zadaniem jest ich powstrzymać. Musisz z nimi walczyć, zatrudniać żołnierzy, ukończyć wszystkie misje, zebrać wszystkie gwiazdy oraz złoto, za które wykupisz ulepszenia.
adin124 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to sequel gry Bullet Heaven czyli niesamowitej gry Fantasy, w której walczymy z przeciwnikami, bossami, a cały ekran jest zalany pociskami.

środa, 02.12.2015r.

adin124 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Północne ziemie są zniewolone i zrujnowane. Lider wrogich wikingów i jego armia nieumarłych splądrowali wioskę podczas gdy wszyscy mieszkańcy byli w stanie wojny. Wśród wielu przedmiotów, które ukradli znajuje się ogromnej wartości klejnot. Wyruszasz swym statkiem wojennym na wyprawę, by odzyskać wszystkie skradzione artefakty. Zdobyte w trakcie bitew fundusze inwestuj w ulepszenia uzbrojenie oraz zwiększaj włąsne doświadczenie wojskowe. Pokaż jak smakuje zwycięstwo na zimnych wodach Normandii!

czwartek, 26.11.2015r.

adin124 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Bijatyka, w której ważną rolę odgrywa znana gra papier-kamień-nożyczki.
Gracze online (12):
Polecamy: