reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: agata86

Login: agata86
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.05.2010r.
Ost. logowanie: 06.02.2020, 22:17
Punkty: 361
Wiek 33
Status offline
Opis

sobota, 16.12.2017r.

agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Top Burger to fajna gra o gotowaniu, w której musisz pracować w swoim własnym barze z burgerami! Jesteś szefem kuchni i twoim obowiązkiem jest, aby zamówienie każdego klienta było jak najszybciej zrealizowane.

Po prawej stronie widać kolejność, z którą należy utworzyć burgera, a na dole lista wszystkich różnych składników. Musisz kliknąć składniki w odpowiedniej kolejności, aby uzupełnić burger twojego klienta.

Za każdego zakończonego burgera otrzymujesz złote monety - postaraj się ukończyć każde zamówienie tak szybko, jak to możliwe, unikaj dokonywania błędów, w przeciwnym razie Twoi klienci staną się nieszczęśliwi! Dzięki trzem różnym światom do wypróbowania i kilku innym trybom gry Top Burger to ogromna ilość zabawy! Czy możesz zaspokoić swoich klientów?

środa, 16.08.2017r.

agata86 zagłosowała
Miniaturka gry: Zuma Zuma
(2618)
Ocena
(5)
Opis gry: Gra polega na likwidowaniu pojawiających się kulek poprzez trafienie kulką obok innej/innych tego samego koloru. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu. Kiedy 3 lub więcej kul znajdzie się obok siebie następuje ich likwidacja. Pojawiające się kulki przesuwają się wężykiem coraz bardziej w kierunku wyjścia. Zadaniem gracza jest zbić wszystkie kulki zanim tam dotrą.
Sterowanie:
Myszka - poruszanie się/celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru kulki

poniedziałek, 14.08.2017r.

agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przekładaj klocki tak aby dopasować je parami.

sobota, 12.08.2017r.

agata86 skomentowała
Treść komentarza: nawet ok 4/5
agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Popularna gra słowna grywana w szkole, zwana wisielcem.
Kategoria pytania podana jest na dole ekranu gry.

środa, 09.08.2017r.

agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zadaniem gracza jest takie manipulowanie skarbami, aby co najmniej trzy jednakowe elementy utworzyły rząd lub kolumnę.
agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na ekscytujące zadanie pełne przygód i odkryć? Ruszaj w podróż po starożytnej Grecji, Babilonie, Kartaginie, Egipcie i Rzymie w poszukiwaniu największej tajemnicy wszechczasów – zaginionej Atlantydy. W tej klasycznej grze w poszukiwanie brakujących elementów, będziesz musiał odnaleźć elementy dawnych artefaktów, które pomogą ci odszukać drogę do celu. Wspaniały scenariusz i ekstremalnie wciągająca zabawa, 76 wystrzałowych poziomów i ekscytujące dodatki zapewnią rozrywkę na wiele dni!
Rozgrywka polega na zamianie sąsiednich bloczków dzięki czemu układamy tzw. linię składającą się z conajmniej 3 elementów. Przechodząc kolejne mniejsze etapy uzupełniamy brakujące części układanki.
agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś kelnerką:) Musisz obsłużyć jak największą liczbę gości. Masz 3 szanse. Pamiętaj także, że po każdym kliencie trzeba posprzątać...
agata86 skomentowała
Treść komentarza: wciąga ta gra 5
agata86 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu Zuma. Pokonaj słynny piracki szlak i podbij wszytkie wyspy.Celuj działami tak, by minimum 3 kule jednakowego koloru znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Armaty przełaczamy klikając na nie myszką.
Gracze online (5):
Polecamy: