reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 18.11.2018, 16:51
Punkty: 13 748
Wiek 26
Status offline
Opis

czwartek, 15.11.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Eggbot vs Zombies to nieustająca strzelanka przeciwko falom zombie. Masz do wyboru ponad 22 różne bronie, w tym granaty i ulepszenia. Będziesz musiał biegać po mapie otwierając drzwi, by pozostać przy życiu, stale zbierając pieniądze w trakcie misji. Powodzenia Eggbot!

wtorek, 13.11.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Vilmonic to sztuczny symulator życia i ewolucyjna gra sandbox, która odbywa się w odległej przyszłości. Jesteś ostatnim opiekunem ostatnich kilku form życia na planecie. Twoim celem w Vilmonic Lite jest zbudowanie ekscytującej cywilizacji z niczego. Chroń i strategicznie zarządzaj formami życia, aby mogły ewoluować w inteligentne żywe istoty. Użyj narzędzi do budowania różnych struktur i znajdowania ukrytych technologii, które kiedyś zostały utracone, znajdź starożytną technologię i odeprzyj bezmyślne zombie...
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Soldier Rush to gra zręcznościowa zaprojektowana, aby sprawdzić Twoją wytrzymałość i refleks, podczas biegania po torach przeszkód wzdłuż miejskich dachów. Wybierz swojego żołnierza - Annie, Boba i Collina - następnie pomóż im przeskoczyć z budynku na budynek, unikając przeszkód i bezpiecznie lądując. Jeśli źle ocenisz skok, spadną oni w otchłań.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przed tobą na ekranie widoczny będzie cokół, na którym na przykład będą drewniane drzwi. W lewym dolnym rogu ekranu gry masz podany cel (target) w procentach, jakiej ilości danego przedmiotu musisz się pozbyć. Dokonasz tego za pomocą odpowiednich cięć. Liczbę cieć jakie możesz wykonać, podana jest w prawym górnym rogu ekranu gry. Powodzenia.

piątek, 09.11.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w pionie lub poziomie w celu wyeliminowania ich z planszy.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Prowadź swój samochód, złap za broń, strzelaj i uderzaj wszystkich przeciwników.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Defentures to zabawna strategia, w której pomagasz krasnoludom dotrzeć do skarbów. Wybieraj poziomy, używaj magii i ulepszaj umiejętności globalne.

*Klasyczna mechanika bojowa
Walcz z hordami wrogów w duchu starych strategii komputerowych i ulubionych gier flashowych.

*Aktywne tło
Każda lokalizacja ma swoją własną mechanikę. Dzielne amazonki chowają się w lesie, przywódca wilczej watahy siedzi na skalistej półce. Użyj wszystkich możliwych zasobów.

*Elastyczni wojownicy ulepszają się w bitwach
Ulepszaj swoje krasnoludy, jak chcesz. Dostosuj się do nadchodzącej fali wrogów. Czy chcesz złodzieja krasnoludów? Czy chcesz mistrza mieczy z trafieniami krytycznymi? A może przyzywającego golema? Nie ma problemu!

*Gildie
W gildiach możesz otrzymywać specjalne zadania z nową mechaniką. Czy chcesz przewodzić orkom? Lub zostać uczonym w magii? Cóż, czy wolisz rabować karawany?

*System globalnych umiejętności
Oprócz ulepszeń krasnoludów w lokalizacjach, masz różne stałe umiejętności.
Aby je otworzyć, musisz wykazać się godnością w bitwach. A najciekawsze będą musiały się pocić w gildiach. Wzywanie deszczów meteorów lub bycie berserkerem nie jest łatwe.

*Nowe podejście do bitew.
W przeciwieństwie do podobnych gier, w których cała bitwa skupiona jest w jednym punkcie ekranu, wprowadzono system blokujący ruch żołnierzy. Krasnolów z goblinem walczy od 1 do 1. Krasnolud z olbrzymem 5 do 1. Jeśli krasnoludy lub wrogowie są zbyt liczni, idą szybciej, aby pokonać bazę wcześniej.

*Elastyczny system złożoności
Zastanów się nad taktyką, zaplanuj każdą akcję lub odpocznij i wymyśl nowy sposób na wroga, wszystko zależy od ciebie.
aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. W Halloween, a zły Pigsaw porwał Germana i Lenay, by zmusić ich w ten sposób do zagrania w swoją pokręconą grę. Pomóż im wybrnąć z tej sytuacji całym i zdrowym nim będzie za późno.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

czwartek, 01.11.2018r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Panu Line wypełnić każdy poziom.
Gracze online (8):
Polecamy: