reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: arti53

Login: arti53
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 31.12.2013r.
Ost. logowanie: 17.07.2019, 16:53
Punkty: 2 301
Wiek 26
Status offline
Opis

piątek, 05.07.2019r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kyle i Lilly są małżeństwem, ale są bardzo specyficzną parą, to na pewno. Oboje uwielbiają odkrywać nieznane miejsca, miejsca, które nigdy wcześniej nie zostały onalezione. Ale nie fascynują ich tylko znajdowanie nowych miejsc, ale także znalezienie ukrytych skarbów. To coś, co podnosi ich adrenalinę i coś, co lubią robić.

W rzeczywistości Kyle i Lilly spotkali się w ten sposób. Byli na tej samej wyprawie, kiedy po raz pierwszy się spotkali, a wspólna pasja sprawiła, że bardzo łatwo się zakochali. Podczas ostatniej wyprawy Kyle i Lilly słyszeli opowieści o jednym szczególnym miejscu, które podobno jest bardzo, bardzo piękne. Jest też legenda o tym miejscu, o ukrytej jaskini głęboko w lesie...

Ta jaskinia kryje złoto, ale mimo że lasy odwiedzało wiele osób, nikt nie mógł odnaleźć jaskini ani skarbu. Wszyscy, którzy odwiedzili to miejsce, opuścili je z wielkim rozczarowaniem. Ale Kyle i Lilly przyjechali tu dobrze przygotowani. Mają mapę, która powinna doprowadzić ich do celu... Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tych jakże interesujących poszukiwaniach.

środa, 19.06.2019r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sztuka jest nie tylko źródłem inspiracji, ale także wielką tajemnicą. Artyści często dodają ciekawe małe szczegóły do swoich obrazów lub zostawiają wiadomości, których na pierwszy rzut oka nie można zauważyć. Odkrywanie tajemnic obrazów i ich malarzy nigdy nie przestaje nas zaskakiwać! Dzisiaj rozpoczynamy przygodę, aby odkryć wielką tajemnicę sztuki!

Ryan i Samantha są rzeczoznawcami, którzy określają wartość dzieł sztuki. Są wyszkolonymi specjalistami, którzy oceniają sztukę i nadają pisemne oświadczenie o jej wartości. Trudno jest ustalić stałe wartości dla dzieł sztuki, zwłaszcza jeśli są one tworzone przez nieznanego artystę. Niedawno znaleźli dwa obrazy o ogromnej wartości. Niewiele wiadomo o tych obrazach, a jeszcze mniej o ich autorze.

Wraz ze swoim zespołem Ryan i Samantha przybywają do Europy, aby dowiedzieć się więcej o obrazach, o anonimowym malarzu, który ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Wskocz na pokład naszej przygody i poznaj nieznane, aby znaleźć wszystkie wskazówki, które doprowadzą nas do tajemniczego malarza.

sobota, 15.06.2019r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W szkole zawsze jest grupa popularnych uczniów, którzy są dobrzy w sporcie lub noszą nowoczesne i drogie ubrania. Jest też inna grupa, która słucha muzyki przez cały czas i uważa się za prawdziwych ekspertów dla pewnego rodzaju muzyki.

Następnie są tacy uczniowie, którzy być może nie są tak popularni, ale zdecydowanie na dobrej drodze - ci, którzy studiują bardzo dużo i są całkowicie oddani nauce.

W jednej szkole osoby, które tam pracują, podejrzewają, że niektórzy uczniowie stworzyli tajną sektę, która wykonuje rytuały wampirów i podejrzane działania.

Trzeba zatrzymać te dziwne zachowania na czas, ponieważ zawsze istnieje szansa, że niewinna gra stanie się czymś bardziej niebezpiecznym. Czas rozpracować sektę zwaną "Akademią Zmierzchu."

piątek, 12.10.2018r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Relaksująca gra logiczna. Używając różnych drewnianych puzzli, musisz wypełnić ekran - próbując dowiedzieć się, gdzie pasuje każdy kawałek. Po rozwiązaniu zagadki przed sobą możesz przejść do następnej. Aby uzyskać więcej wyzwań, możesz usunąć granice wokół krawędzi łamigłówki w menu ustawień. Zobacz, teraz jest inaczej rozwiązywać łamigłówki bez żadnych pomocniczych konturów!

wtorek, 21.08.2018r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gnom Betlin jest na najlepszej drodze do stworzenia swojej największej przygody, podczas której chce ocalić swoją wioskę. Wierzy w historie swojego wielkiego ojca. Opowiadał on posągu, który jakiś czas wcześniej znajdował się w centrum wioski. Ten posąg nie był zwykłym posągiem.

Był obrońcą swego ludu. Betlin chce odnaleźć części posągu, aby mógł je ponownie złożyć i ustawić w środku wioski. W ten sposób może chronić swoich ludzi przed wszystkimi katastrofami i złymi problemami. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.

środa, 23.05.2018r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Niektórzy mówią, że dziś telefony stały się inteligentne, a ludzie stali się prości. Od kiedy przyzwyczailiśmy się do naszych inteligentnych urządzeń, myślą one za nas i pomagają nam w wykonaniu wielu zadań. Podobno to jest powód, dla którego zwracamy się do naszych przodków, gdy potrzebujemy jakiejś prawdziwych mądrości. Ciekawe jest również to, że choć może istnieć jedna prawda, różne cywilizacje tłumaczą ją na różne sposoby. Różnorodności kultur i cywilizacji budzą lub poprawiają nasze twórcze myślenie.

Bryan jest historykiem, który chce dowiedzieć się więcej o ludziach, którzy żyli przed setkami lat. Lubi nauczyć się czegoś nowego o ich sposobie życia i dlatego wybrał ten zawód, ale także jest zafascynowany starożytną kulturą, jako cymś, co pomaga ludziom nawet dzisiaj i czyni ich mądrzejszymi.

Nowym celem naszego historyka jest Irak. Interesuje go kultura persa, więc wybrał się na miejsce, by wypełnić swoją pasję i dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki. Odkrywając pozostałości tej kultury, Bryan odkrywa bloki wykonane z kamienia. Gdzie są napisane mądrości władców słynnej cywilizacji perskiej. Z tych kamieni można się wiele nauczyć, więc sprawdźmy je i zobaczmy, jak myśleli starożytni ludzie, odkrywając filozofię ich życia i panowania.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wspomnienie idei zostania wampirem może dla kogoś brzmieć dziwnie. Zakładamy, że wampiry budzą w nas uczucie przerażenia i zwykle są związane z pewnymi niepożądanymi zdarzeniami. Z drugiej strony, czy kiedykolwiek myślałeś o wszystkich umiejętnościach wampirów?! Zdecydowanie przewyższają ludzi pod wieloma względami, a ich praca powinna być doceniona, to jest pewne. I nie myśl, że wampiry rodzą się właśnie od tak. W ich przypadku chodzi również o uczenie się i odpowiednie szkolenia, które czynią je silniejszymi i bardziej wykwalifikowanymi. Są też instytucje, w których zdobywają wiedzę, a teraz odkryjesz coś więcej na temat funkcjonowania kilku z nich.

Sebastian i Zetta są wampirami, właścicielami akademii dla wampirów. Dziś mają grupę studentów, których intencją jest zostać przyjętym w Akademii i stać się przyszłymi wampirami. Jednak, podobnie jak w każdej innej akademii, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest zdanie egzaminu wstępnego, więc muszą być dobrze przygotowani.

Sebastian i Zetta przygotowali dla nich kilka zadań, które należy rozwiązać, aby zdać egzamin. Zadania te są dość wymagające, więc nowi uczniowie muszą być bardzo oddani temu i starać się je zakończyć je z wielkim sukcesem, jeśli chcieliby kontynuować szkolenie. Nauczmy się czegoś o wampirach i problemach, z którymi mają do czynienia.
niedziela, 29.04.2018r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Valerie żyje głęboko w lesie, w wieży czasu. Możesz zadać sobie pytanie, jaki to rodzaj wieży? Cóż, wygląda to jak zwykła wieża, ale ta wieża kryje święty zegar, zegar, który porusza świat. Valerie ma bardzo odpowiedzialną pracę, ponieważ jest strażniczką czasu, ona chroni ten zegar i kontroluje czas.

Wieczna młodość i nieśmiertelność to coś, o czym każdy marzył przez jakiś czas w życiu. Ale nie wszyscy ludzie są tak uparci jak gobliny żyjące w pobliżu wieży. Zawsze chcieli zaatakować ten zegar i zatrzymać czas, myśląc, że w ten sposób nie zestarzeją się i staną się nieśmiertelni. Ostatniej nocy gobliny zaatakowały wieżę i skradli kilka głównych części zegara, ale na szczęście zostali zauważeni przez innych strażników, więc gdy uciekali, pogubili wszystkie te części dookoła.

Teraz, bez tych części, wieża czasu nie jest w stanie działać poprawnie i istnieje ryzyko pomyłki czasowej. Kto wie, co mogłoby się wydarzyć bez kontroli przeszłości, teraźniejszości i przyszłości? Valerie, razem z Rondą i Oralem, musi odnaleźć zgubione części zegara i umieścić je we właściwej pozycji, aby wszystko mogło dalej funkcjonować prawidłowo. Byłoby miło, gdybyśmy mogli im pomóc i przywrócić kontrolę nad czasem.

poniedziałek, 23.04.2018r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Na banki zazwyczaj napadają bardzo odważni i zorganizowani ludzie, ale tym razem nie w pozytywny sposób. Mają odwagę lub powiedzmy, bezczelność, aby wejść do środka i zmusić funkcjonariuszy banku do przekazania im pieniędzy. Albo robią wielkie plany, jak wejść do sejfu i zabrać ze sobą jeszcze więcej pieniędzy.

Detektyw Emma została wezwana do pewnego, małego amerykańskiego miasta, by zbadać największy przypadek napadu na bank, jaki się zdarzył do tej pory. To dość dziwne, gdyż w tym mieście nie było przestępców, więc jego mieszkańcy są raczej zaskoczeni i zdenerwowani ostatnimi wydarzeniami oraz faktem, że największy rabunek w historii nastąpił właśnie w ich mieście.

Odkrywając ślady i dowody, Emma dowiedziała się, że lokalni policjanci nie zbadali wystarczająco sprawy - to jest jej opinia. Z tego powodu rozpoczyna własne śledztwo z zamiarem znalezienia złodzieja odpowiedzialnego za tę sprawę i odnalezienia skradzionych pieniędzy. Może na początku ludzie, którzy na pierwszy rzut oka wydają się naiwni i niewinni, będą tymi, którzy ostatnio uczestniczyli w największym napadzie na bank. Pomóżmy Emmie dojść do prawdziwej prawdy.

wtorek, 03.04.2018r.

arti53 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
Gracze online (15):
Polecamy: