reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 19.03.2019, 19:17
Punkty: 2 609
Wiek 33
Status offline
Opis

czwartek, 14.03.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź swoje matematyczne zdolności. Nie będzie łatwo, oj nie!
diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 238

środa, 13.03.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 246

sobota, 09.03.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 237

piątek, 08.03.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jeśli jesteś fanem zagadek ze słowami, z przyjemnością zagrasz w grę, która w końcu ujawni serię zdjęć, znanych jako puzzle rebus. Dziś musisz pomóc trzem detektywom, aby rozwiązać rebus, który ujawni zbrodnie seryjnego mordercy. Niektóre z zagadek są trudniejsze niż inne, ale muszą rozwiązać wszystkie, aby złapać tego potwornego zabójcę.

Detektywi William, Thomas i Karen zajmują się tym bardzo złożonym przypadkiem seryjnego mordercy, który bardzo inteligentnie ukrywa swoje ślady. Zauważają, że morderca lubi układanki rebusowe i że miejsce, w którym mieszka, jest pełne małych rebusów. Muszą rozwiązać wszystkie z powodzeniem, aby ujawnić pewne i solidne dowody jego zbrodni.

Każda rebusowa układanka przedstawia popularne słowo lub frazę, które doprowadzą Cię do zbrodni. Aby rozwiązać łamigłówki, potrzebujesz zimnej głowy, pomysłowości i kreatywnego myślenia. Pomóż detektywom znaleźć wszystkie ukryte przedmioty i połącz je wszystkie, aby rozwiązać rebus i ujawnić, gdzie ukryta jest większość dowodów, aby móc aresztować zabójcę.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ahoj piraci! Wejdź dziś na nasz królewski statek, gdzie znajdziesz niesamowite ukryte skarby. Dołącz do szalonych piratów, którzy rozpoczynają niewiarygodne poszukiwania srebrnych łyżeczek, złotej biżuterii i monet. Nie obawiaj się, grabież to obfitość. Teraz masz szansę na zdobycie łupu pirackiego - nie pozwól, by się nie udało!

Wszyscy widzieliśmy filmy, w których jednoocy piraci z drewnianymi nogami posiadają wielkie drewniane skrzynie pełne złota, srebra i klejnotów. Obraz nie opisuje naszego pirata Holmana. Jest on częścią pirackiego gangu, którego głównym celem jest atakowanie królewskich okrętów i grabież, zanim go zatopią. Ten statek ma na pokładzie dużo złota, wyrobów jubilerskich, klejnotów i monet. Holman obserwował ten statek od kilku dni.

Dziś jest idealna okazja, aby go zaatakować. Holman i jego piracka załoga otwarcie zbliżają się do celu, podpływają i akceptują kapitulację statku. Udało im się zdobyć statek, a teraz nadszedł czas, aby załoga i kapitan ujawnili lokalizację skrytki. Pomóż im znaleźć ukryty skarb na statku! Ciesz się i baw się dobrze grając w grę pod flagą piratów.


niedziela, 03.03.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Poczuj smak gorączki złota, która uderzyła w małe miasto na zachodzie kraju. Na tym etapie wydobycie złota w tym mieście, jest większe niż w prawie każdym innym kraju na świecie. Górnicy przybywają tysiącami, a bogactwo kładzie fundamenty pod przyszłość miasta. Prawda jest taka, że wciąż istnieją tony złota, które czekają na odkrycie przez poszukiwaczy, ale musisz wiedzieć, jak je znaleźć.

Traper Henry, kowboj John i jego żona Lisa, spotkali się w oparciu o wspólny interes - złoto. Dziś przybywają do tego małego górniczego miasta. Jest wyjątkowe wśród innych miast górniczych. Górnicy wciąż wyciągają złoto z okolicznych rzek i potoków, a nasi trzej przyjaciele sądzą, że mogą się tu wzbogacić.

Większość owocnych poszukiwań zależy od szczęścia, a nie umiejętności i wiedzy, by znaleźć złoto. Ale nasi przyjaciele są wytrwali i są tutaj tylko w jednym celu - znaleźć jak najwięcej złota, jak to tylko możliwe. Twoim zadaniem jest im w tym pomóc.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.

sobota, 02.03.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 282

wtorek, 26.02.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Królowie, prezydenci, liderzy jakiegokolwiek rodzaju, muszą znaleźć wśród swoich współpracowników doskonałych doradców, jeśli chcą rządzić i trzymać się z dala od problemów.

Paul jest najbliższym człowiekiem króla. Spełnia wszystkie jego życzenia. Jest lojalny wobec wszystkich jego żądań. Paul właściwie zna wszystkie największe tajemnice króla. Ostatniej nocy Paul otrzymał zaproszenie od króla i ten poinformował go, że część jego cennych przedmiotów została skradziona. Wraz ze swymi bliskimi współpracownikami, Virginią i Grzegorzem, Paul musi znaleźć sześć najwartościowszych przedmiotów króla.

Gdybyś był bliskim przyjacielem króla i prawą ręką we wszystkim, co dobre i złe, zrobiłbyś wszystko, by pomóc tej ważnej osobie, prawda? Postaraj się zrozumieć, jak król czułby się, gdyby tych przedmiotów nie odnaleziono. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w poszukiwaniach.

sobota, 23.02.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 264
Gracze online (24):
Polecamy: