reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: dzidka49

Login: dzidka49
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 30.05.2014r.
Ost. logowanie: 08.08.2019, 22:20
Punkty: 250
Wiek 43
Status offline
Opis

piątek, 14.12.2018r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc. Zarabiaj monety, za które kupisz boostery przed rozpoczęciem poziomu.

niedziela, 04.12.2016r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pływaj po nieznanych morzach i odkrywaj skarby ukryte gdzieś w głębinach. Przed Tobą wciągająca gra, w której musisz połączyć ze sobą co najmniej trzy te same elementy, by brązowe pola całkowicie zniknęły z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 12.10.2016r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: The Rise of Atlantis polega na zamianie sąsiednich bloczków dzięki czemu układamy tzw. linię składającą się z conajmniej 3 elementów. Przechodząc kolejne mniejsze etapy uzupełniamy brakujące części układanki. Aby element układanki został uzupełniony musi spaść na sam dół planszy. Musimy tak zamieniać bloczki aby znalazł się na samym dole. Dzięki towrzyszącej nam magicznej niebieskiej kuli uzyskujemy dodatkową moc dzięki której możemy zniszczyć część bloczków na planszy. Aby jednak to zrobić kula musi być załadowana odpowiednią mocą (100% charged). Wokół kuli roztaczają się także inne bonusy takie jak np. bomba - niszczy kilka bloczków wokół siebie, piorun - niszczy wszystkie jednakowego koloru itd... Musimy także uważać na uciekący czas - złoty pasek na dole ekranu.

piątek, 30.09.2016r.

dzidka49 skomentowała
Treść komentarza: wyczyszczone ....mój rekord poprawiony -104420

poniedziałek, 19.09.2016r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W końcu doczekaliśmy się nowego wydania gry Fishdom! Jak miło jest znowu zagrać w tą niesamowitą produkcję i porozwiązywać w niej ambitne zagadki oraz udekorować swoje własne akwaria.
Ciekawe połączenie symulatora z grą logiczną. Fishdom pozwala bowiem na zbudowanie wirtualnego akwarium. Pieniądze na jego rozbudowę zdobywa się tu rozwiązując zagadki i gry logiczne.

Teraz w Fishdom: Seasons Under the Sea masz szansę wyprosażyć swoje akwarium dokładnie tak, jak Ci się to podoba. Co byś powiedział na podwodną tematykę rodem z halloween? Może miałbyś ochotę na coś związanego ze świętem dziękczynienia? A może też nie potrafisz się już doczekać Świąt Bożego Narodzenia? Jeżeli tak, to bierz się do roboty, by stworzyć swój własny podwodny wymiar i przeżyć niesamowitą zabawę z tymi słodkimi rybkami. Rozpocznij hodowlę ryb już teraz!

czwartek, 15.09.2016r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Celuj tak by dopasowac 3 kulki tego samego koloru obok siebie.
dzidka49 skomentowała
Treść komentarza: 138640 wszystkie zbite

środa, 29.06.2016r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra oparta na znanej książce Juliusza Verne'a oraz filmie "W 80 dni dookoła świata"

Masz tylko 80 dni na okrążenie globu zaliczając poszczególne państwa i kontynenty. Każdy etap "podróży" to zagadkowe puzzle, które musisz rozwiązać.
dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zadaniem gracza jest takie manipulowanie skarbami, aby co najmniej trzy jednakowe elementy utworzyły rząd lub kolumnę.

niedziela, 12.06.2016r.

dzidka49 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak miło jest znowu zagrać w tą niesamowitą produkcję i porozwiązywać w niej ambitne zagadki oraz udekorować swoje własne akwaria. Jak zwykle, będziesz musiał przesuwać obiekty na planszy, łącząc trzy pasujące do siebie. Po każdym poziomie otrzymasz mnóstwo pieniędzy, za które możesz nabyć świąteczne rybki lub zimowe dekoracje. To niewątpliwie najrozkoszniejsza gra tej zimy! Możesz także wykorzystać akwarium jako ekran powitalny, aby stworzyć nastrój zimowej zabawy. Wykaż się wyobraźnią!

Kliknij na dwie sąsiadujące ze sobą płytki, aby zamienić je miejscami i ułożyć trzy lub więcej identycznych płytek w rzędzie. Poziom zostanie ukończony, kiedy usuniesz wszystkie złote płytki. Zarobione pieniądze wykorzystaj na zakup przedmiotów do swojego akwarium. Za zapełnienie poziomów Fish (ryby), Beauty (piękno) i Comfort (komfort) otrzymasz nagrody.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części tej genialnej serii (w którą do dzisiejszego dnia na giercowni zagrano ok. 2 mln 400 tys razy) znajdują się tutaj: Fishdom Series
Gracze online (27):
Polecamy: