reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gig

Login: gig
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 12.09.2008r.
Ost. logowanie: 26.06.2017, 14:08
Punkty: 7 032
Wiek 30
Status offline
Opis

środa, 29.03.2017r.

gig zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Złe przekąski z kosmosu chcą przemielić te warzywa na papkę. Pomóż temu pomidorowi stawić opór!

czwartek, 16.02.2017r.

gig zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz swego faworyta spośród drużyn Miki, Minnie, Donalda, Daisy, Goofy i Pluto i spróbuj wygrać mistrzostwa!
gig zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Kombinuj przemieszczaj elementy na planszy w taki sposób, by zielony klocek dotarł do wyjścia, przy jak najmniejszej liczbie ruchów.
Na każdej z plansz u góry ekranu jest podana liczba ruchów w jakiej powinieneś się zmieścić, by zaliczyć level na 3 gwiazdki.

wtorek, 24.01.2017r.

gig zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wpleciony w przyjemną rozgrywkę emocjonalny melodramat, który porusza do łez. Gra łączy w sobie oryginalną i porywającą fabułę, świetną ścieżkę dźwiękową, wspaniałe szczegółowe animacje i grafikę, wciągającą rozgrywkę i niesamowitą dawkę serca. Jeśli lubisz gry, które opowiadają wspaniałe historie, jest to gra właśnie dla ciebie!

Wciel się w rolę lekarki i przeżyj przygodę jako aspirująca pani chirurg Allison Heart! Dołącz do niej na kolejnych zmianach w szpitalu w Little Creek. Poznaj wielu ciekawych lekarzy oraz pacjentów i spróbuj im pomóc w tej porywającej opowieści. Doświadcz miłości, wartkiej akcji, melodramatu i szaleńczo zabawnych chwil, po prostu ciesząc się życiem!

Główne cechy gry:
* Świetnie napisana fabuła, którą nieprędko zapomnisz
* Pełne pasji interaktywne sceny rodem z filmu
* Idealna równowaga pomiędzy elementami komicznymi, melodramatem i napięciem
* Ścieżka dźwiękowa skomponowana specjalnie na potrzeby gry przez Mirandę Kalagian, Jake’a Berry’ego i Adama Gubmana
* Zabawna i wciągająca rozgrywka
* No i niesamowita dawka serca!


piątek, 13.01.2017r.

gig zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Praca w kinie bywa trudna, dokładnie obsługa klientów. Twoim zadaniem jest obsługiwanie klientów tak, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Ta niełatwa gra o zarządzaniu czasem postawi cię natychmiast w stan gotowości! Odbieraj zamówienia od klientów, przygotowuj dla nich jedzenie i napoje i przyjmuj zapłatę. Zaczynasz z prostym wyposażeniem, ale później możesz kupować maszyny z większą liczbą opcji dla jedzenia i napojów. Myślisz, że uda ci się podołać wszystkim zadaniom, jakie przed tobą staną? Aha, i nie zapomnij obudzić faceta w kasie z biletami!

wtorek, 08.11.2016r.

gig zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Anglojęzyczny quiz związany z Hollywood i kinematografią. Zanurz się w świecie przygody, akcji i romansu...

piątek, 04.11.2016r.

gig zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Mała siostra Sary Emma skończyła właśnie 1 roczek i Sara musi się nią zopiekować. Jako znudzona opiekunka postaraj się tak zabić nudę, aby mała siostra tego nie zauważyła.
gig zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.

czwartek, 28.07.2016r.

gig zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż ambitnemu właścicielowi stoiska z owocami i warzywami odnieść sukces, zbierając wskazówki, ukryte obiekty i pieniądze, za które można kupić ulepszenia w tej fantastycznej grze z ukrytymi obiektami. Czy znajdziesz drogę do sukcesu?

wtorek, 05.07.2016r.

gig zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Flower Greenhouse jest fascynująca i wyjątkową nową grą, gdzie wcielisz się w rolę uroczej dziewczyny, która zajmuje się szklarnią! Pomóż jej sadzić i sprzedawać różne rośliny i kwiaty, zdobywać pieniądze i rozwijać interes. Kupując kolejna szklarnię zdobędziesz możliwość sadzenia większej ilości roślin, kwiatów i drzew.
Gracze online (10):
Polecamy: