reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: makemehappy

Login: makemehappy
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.08.2012r.
Ost. logowanie: 23.08.2012, 18:29
Punkty: 202
Wiek 21
Status offline
Opis Nie wiem czy jestem mądra, nie wiem też czy głupia. Wiem tylko jedno, że jestem po prostu sobą... Jestem wredna i miła, zwariowana i poważna, dobra i zła.... Jestem białym murzynem :P... Jestem przeciwnościami... Dla mnie najbardziej liczy się moje własne zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać, ani próbować zmieniać mnie. Jestem jaka jestem, więc kochaj mnie albo rzuć ;)

wtorek, 07.08.2012r.

makemehappy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jupiter, jeden z najstarszych Rzymskich bogów, znudzony swoją robotą, postanowił przejść na emeryturę. Bogowie wybrali Ciebie na jego następcę, pod warunkiem że udowodnisz że jesteś godzien tej posady! Aby udowodnić innym, że jesteś godny objąć to zaszczytne stanowisko musisz dowieść swoich umiejętności i poprowadzić jedno z miast. Wznoś świątyni i inne budowle, zadbaj o to aby jego mieszkańcy mieli co jeść, zbieraj surowce i rozwijaj ekonomię.. Jednakże nie każdemu bogu się to podoba. Bóg wojny – Mars wścieka się za każdym razem gdy ktoś wymawia Twoje imię.
makemehappy zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! W trakcie romantycznego spaceru Twoja ukochana kobieta została porwana. Nie spoczniesz, zanim jej nie odzyskasz! Skacz z platformy na platformę, zbieraj bonusy i idź do następnego poziomu.
Sterowanie:
Myszka - celowanie (wybór kąta oraz siły skoku)
LPM - skok

Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

poniedziałek, 06.08.2012r.

makemehappy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wydostań się z tego mrocznego miejsca za pomocą odkrytych wskazówek i znalezionych przedmiotów.
Sterowanie za pomocą myszki.
makemehappy dodała
Opis gry: Usiądź za kierownicą rajdowego samochodu, wciśnij gaz do dechy i postaraj się pokonać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie. Często przydadzą się umiejętności driftu oraz turbodoładowanie.
makemehappy zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Z ciekawości wszedłeś do pewnej strasznej i mrocznej posiadłości. Nikt nie zapuszczał się w te okolice od lat pięćdziesiątych, kiedy to podobno kilkoro poszukiwaczy przygód udało się do posiadłości i słuch po nich zaginął. Podczas zwiedzania przekonałeś się, że mroczne moce nadal pałętają się między murami tego strasznego miejsca, a Ty sam zostałeś tam uwięziony. Wykorzystaj każdą chwilę na poszukiwanie wskazówek i ucieknij stamtąd!

niedziela, 05.08.2012r.

makemehappy zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pokonaj bardzo trudne trialowe trasy po drodze zbierając gwiazdki i oraz unikając przeszkód. Spróbuj dotrzeć jako pierwszy.
Sterowanie
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
Spacja - hamulec
R - restart
P - pauza.
makemehappy zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Weź udział w wyścigach samochodowym i spróbuj pokonać wszystkich przeciwników na dziewięciu różnych trasach.
makemehappy skomentowała
Treść komentarza: No czego można spodziewać się po kolorowance...
makemehappy zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pokoloruj motylka jak tylko zechcesz.
Sterowanie za pomocą myszki.
makemehappy zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź jak u Ciebie w refleksem! Zdobądź jak najwięcej punktów i oczywiście postaraj się wykorzystać każdą kulę jak najlepiej potrafisz.
Gracze online (3):
Polecamy: