reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: musicgirl

Login: musicgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.04.2013r.
Ost. logowanie: 12.07.2019, 19:01
Punkty: 1 895
Wiek 27
Status offline
Opis

piątek, 26.10.2018r.

musicgirl zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ubierz Fluttershy z Equestria Girls
musicgirl zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dress up xSheepi's original character, Charlene, from his story Reset-It. Fully customize Charlene's genetics, outfit, and accessories. Partially reminiscent of emo and scene style, partially of Digimon, but mostly of awesome, this game's got so many options! There's also a lovely California surfer type of vibe in the fashion. Check out xSheepi's deviantArt gallery for more info on the character and story.
musicgirl zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zostań potentatem biznesowym! Gra typu idle, w której rozbudowujesz miasto i zarządzasz zasobami i inwestycjami.

Zbuduj miasto i zostań potentatem biznesowym, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć i cierpliwości! W Holyday City zajmujesz się zarządzaniem zasobami, zarządzaniem biznesowym i rozwojem swojego miasta w rozrastającą się metropolię.

Jak to w grze typu Idle, twoje miasto będzie poziomować i rozwijać się, gdy gra będzie grała w tle. Mechanika gier typu Clicker pozwala budować i zarządzać swoimi firmami za pomocą prostego kliknięcia, więc rozbudowa miasta jest kwestią czasu i zarządzania.
musicgirl zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jeśli lubisz zagadki logiczne, to ta gra jest dla Ciebie! Wybierz odpowiednie barwy i zapełnij plansze jednolitym kolorem. Pamiętaj, ze liczba ruchów jest ograniczona w każdym levelu.
Gracze online (12):
Polecamy: