reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pijar

Login: pijar
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 28.10.2010r.
Ost. logowanie: 28.02.2021, 10:16
Punkty: 1 426
Wiek 48
Status offline
Opis

wtorek, 19.05.2020r.

pijar zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kombinuj i wchodź w interakcje z dostępnymi na planszy obiektami tak, aby obudzić stworka.

poniedziałek, 20.04.2020r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Aliens in Chains to swobodna gra logiczna z ponad 700 poziomami, w której tniesz łańcuchy i rzucasz kombinacjami, aby zdobyć punkty. Wykonuj misje i powstrzymuj kosmitów przed ucieczką.

Pośpiesz się! ASTRA potrzebuje Twojej pomocy! OBCY
pijar skomentowała
Treść komentarza: fajna nawet ta gierka daję 5/5 i do ula
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ekscytujące wyzwanie składanych bloków sprawi, że natychmiast będziesz zahipnotyzowany! Rozwiń swoje bloki poprawnie, aby wypełnić przestrzeń i wykonać każde wyzwanie. Poczuj satysfakcję, odkrywając właściwe ruchy i opanuj każdy poziom jeden po drugim!

piątek, 18.01.2019r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Świat wielokolorowych bloków jest zagrożony, może zniknąć całkowicie, a wtedy stracisz wiele najbardziej różnorodnych i interesujących zagadek. Tylko ty i gra 1010 No Danger możecie uratować sytuację.

Szybko określisz, gdzie znajdują się wrogie i śmiercionośne bloki, na nich narysowana jest czarna czaszka z kościami, aby by usunąć je z pola, uzupełnij wolne miejsca na planszy, elementami pojawiającymi się po lewej stronie panelu. Za pomocą nich twórz wiersze i kolumny. Jeśli będą zawierać niebezpieczne kostki, to następnie znikną. Upuść klocki na planszy i pamiętaj, aby zawsze mieć wolne miejsce.

czwartek, 17.05.2018r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Te guziki nie powinny tu być! Możesz odciąć je nożyczkami z każdego materiału w tej ślicznej, kolorowej i wymagającej grze logicznej?

poniedziałek, 16.04.2018r.

pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Labirynt w zupełnie nowej odsłonie.
Poruszaj się kulką po Planecie pełnej różnych ścieżek. Znajdź drogę do mety i odkrywaj kolejne Planety! Sprawdź jak szybko uda Ci się przejść wszystkie plansze.
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Colorzzle to piękna i relaksująca gra logiczna, która łączy kolory i zagadki w jednym. Celem jest takie połączenie i dopasowanie kolorów, które pozwolą drzewom rosnąć, a kwiatom kwitnąć.

Gra jest łatwa do nauczenia, ale staje się o wiele trudniejsze, wraz z zaawansowaniem poziomów. Czysty i minimalistyczny design pozwala skupić się na rozwiązywaniu łamigłówek. Czy uda ci się rozwiązać wszystkie zagadki?
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardziej precyzyjnie zdefiniowany horoskop jest schematem astrologicznym, który przedstawia pozycje Słońca, Księżyca, planet, aspektów astrologicznych i wrażliwych kątów w czasie, gdy coś się wydarzyło. Zwykle osoby układające horoskopy rozważają moment narodzin danej osoby. I zgodnie z tym, opierają się na wielu cechach, które ta osoba będzie miała. I chociaż niektórzy ludzie nie są zainteresowani horoskopem w ogóle, to Inni ludzie tak się w to angażują, że nawet planują swoją przyszłość zgodnie z tym planem, wybierają partnerów i tak dalej.

Randy jest w opuszczonej zamkniętej klinice o nazwie Horizon. Jest tutaj w jednym celu, aby znaleźć starożytną książkę "Człowiek zodiakalny". W przeszłości wielu ludzi zostało uzdrowionych w tej klinice, a profesjonaliści wykorzystywali tę książkę, aby zająć się pacjentami. W rzeczywistości ta książka kryje unikalną metodę leczenia. Pacjenci byli leczeni zgodnie ze znakami ich horoskopów i przed każdą operacją lekarze konsultowali się z gwiazdami. Zgodnie z rozmieszczeniem gwiazd, mogli przewidzieć wyniki operacji i cały przebieg ich czynów, który był dla nich bardzo przydatny.

W tej chwili Randy ma tylko jedną część książki, którą udało mu się znaleźć, ale potrzebuje drugiej. Pozostałe 6 znaków horoskopu są potrzebne, aby ludzkość mogła mieć pełny przegląd treści i dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej metod i zasad leczenia. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach. Powodzenia!
pijar zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy potrafisz utworzyć prawidłowe połączenia w tej wciągającej grze logicznej? Musisz połączyć kolorowe punkty w niepowtarzalny i sprytny sposób, tak by linie się nie pokrywały. Ostrożnie zaplanuj każdy ruch, aby osiągnąć zwycięską passę.
Gracze online (8):
Polecamy: