reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 22.04.2019, 15:40
Punkty: 27 953
Wiek 24
Status offline
Opis

piątek, 08.03.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pomysłowa relaksująca gra logiczna.

Hit Hex zaprasza cię na pole bitwy, gdzie spotkają się małe czerwone kule i sześciokątne kafelki o różnych odcieniach zieleni oraz niebieskiego. Opadają z góry powoli, ale nieubłaganą prędkością.

Zwróć uwagę na liczby na tabliczkach, które wskazują, ile razy trzeba uderzyć w blok, aby zniknął. Kolory oznaczają również poziom mocy. Jasne, zielone elementy są najsłabsze. Powodzenia i miłej zabawy!

środa, 06.03.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami i to w wersji PRO! Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?

piątek, 01.02.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i przestawiaj elementy tak, by zebrać 3 gwiazdki i doprowadzić piłkę do celu.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż neonowej kuli przedostać się przez platformy. Ta zabawna gra zrecznościowo - logiczna rzuci Ci wyzwanie na kilku poziomach. Kontrola piłki jest łatwa, tylko za pomocą lewej i prawej strzałki. Dzięki nim przechylasz platformy, na których porusza się kula. Twoim zadaniem jest zdobyć trzy gwiazdki, a następnie możesz ukończyć poziom.

To nie będzie łatwe, ponieważ na neonową kulę czekają pułapki. Unikaj kolców i nie spadaj z platformy wprost w ciemność, gdzie słaba piłka mogłaby zostać utracona na zawsze. Nie bój się toczyć. Pomyśl, obliczyć, ale najważniejsze mej dobrą zabawę.

środa, 02.01.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tetris to jedna z najbardziej znanych gier na świecie. Grają zarówno dorośli, jak i dzieci. Dziś w grze 1000 bloków zagrają w nowocześniejszą wersję. Po prawej stronie pojawią się różne kształty geometryczne. Będziesz musiał wziąć je jeden po drugim i przenieść je na boisko, umieszczając je w określonym miejscu.

wtorek, 11.12.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim celem jest umiejscowienie różnych bloków na docelowych kropkach. Aby to zrobić, inne bloki będą naciskać lub ciągnąć te bloki - zmuszając cię pośrednio do przesunięcia potrzebnych elementów.

poniedziałek, 03.12.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odwieczna wrogość pomiędzy kołami i kwadratami postaciami nie ustała. Okresowo wrogość powoduje prawdziwe wrogie działania, jak w Balls v Squares. Wielobarwne kwadraty zgromadziły całą armię wojowników o różnych poziomach mocy, znajduje to odzwierciedlenie w postaci liczb. Strzelając żółtymi kulami, staraj się zbierać złote monety jako trofea. Zmienią się w dodatkową piłkę i zwiększą twoje szanse na wygraną.

piątek, 09.11.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Hit The Glow to gra zręcznościowa z neonową grafiką, w której Twoim zadaniem jest wyeliminować czerwony cel.

Graj w W 4 różnych trybach ma 60 poziomów

Każdy tryb ma 15 poziomów.
CLASSIC
ELEMINATE
EXPAND
ORIGIN
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Relaksująca gra logiczna. Używając różnych drewnianych puzzli, musisz wypełnić ekran - próbując dowiedzieć się, gdzie pasuje każdy kawałek. Po rozwiązaniu zagadki przed sobą możesz przejść do następnej. Aby uzyskać więcej wyzwań, możesz usunąć granice wokół krawędzi łamigłówki w menu ustawień. Zobacz, teraz jest inaczej rozwiązywać łamigłówki bez żadnych pomocniczych konturów!
Gracze online (6):
Polecamy: