reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 27.06.2019, 12:52
Punkty: 28 384
Wiek 24
Status offline
Opis

wtorek, 04.06.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mario ma już swoje lata, ale nadal jest chętny na przygody! Skacz z platformy na platformę, zbieraj monety, unikaj spadania na bomby i w ręce swoich strasznych wrogów. Czy będziesz w stanie ukończyć wszystkie poziomy?

środa, 29.05.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Użyj myszy, aby rozerwać kształty zgodnie ze wskazówkami. Każdy ekran ma inną instrukcję, więc uważnie przeczytaj przed rozpoczęciem.

poniedziałek, 27.05.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś kaskaderem, zasiądź za kierownicą wybranego pojazdu i weź udział w różnego rodzaju kaskaderskich pokazach.

niedziela, 19.05.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów, w których zamiast bąbelków mamy bilardowe bile. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.

piątek, 17.05.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyobraź sobie, że znalazłeś się w miejscu, które wkrótce umrze. Powyżej pojawią się diamenty z wpisanymi liczbami. Będą stopniowo spadać. Jeśli przekroczą pewną linię, przechwycą całą przestrzeń. Będziesz mógł je zniszczyć. W tym celu będziesz miał specjalną broń, której celownik będzie ciągle w ruchu. Musisz obliczyć trajektorię strzału i zwolnić kilka pocisków. Wpadając w kształty, zniszczą je. Te działania przyniosą ci punkty. Po zdobyciu pewnej ich liczby przejdziesz do następnego poziomu.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W nowej grze Hex Puzzle Guys musisz zademonstrować swoje logiczne myślenie, rozwiązując interesującą zagadkę. Zobaczysz przed sobą pole gry podzielone na komórki. Z boku obiekty pojawią się w postaci różnych geometrycznych kształtów. Będziesz musiał zabrać je pojedynczo i przeciągnąć na pole gry. Tam, łącząc je ze sobą, spróbuj wypełnić wszystkie komórki tak, aby tworzyły jedną ciągłą linię, składającą się z minimum 4 jednakowych elementów, by usunąć je z planszy.

środa, 24.04.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Shoot N Merge będziesz musiał rozwiązać interesującą zagadkę, w której twoja znajomość matematyki będzie ci przydatna. Zanim na ekranie pojawią się widoczne komórki znajdujące się powyżej. Pod nimi pojawią się kręgi z wpisanymi liczbami. Musisz wykonać ruch, aby uruchomić jedno z kół w określonej komórce. Następnie musisz poczekać na pojawienie się okręgu z dokładnie takim samym numerem i wykonać ruch wrzucając go do innego obiektu. Gdy oba obiekty dotkną i połączą się, otrzymujesz nowy numer.

piątek, 08.03.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pomysłowa relaksująca gra logiczna.

Hit Hex zaprasza cię na pole bitwy, gdzie spotkają się małe czerwone kule i sześciokątne kafelki o różnych odcieniach zieleni oraz niebieskiego. Opadają z góry powoli, ale nieubłaganą prędkością.

Zwróć uwagę na liczby na tabliczkach, które wskazują, ile razy trzeba uderzyć w blok, aby zniknął. Kolory oznaczają również poziom mocy. Jasne, zielone elementy są najsłabsze. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (16):
Polecamy: