reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 14.10.2019, 22:20
Punkty: 29 302
Wiek 25
Status offline
Opis

środa, 02.10.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: My Little City to najnowsze wyzwanie typu „Dopasuj 3” dla początkujących planistów! Urząd Miasta zlecił Twojej firmie przygotowanie niezliczonych nowych działek pod budowę. Potrzebują Cię, aby upewnić się, że projekty budowlane przebiegają zgodnie z planem!

Dostarcz materiały budowlane, takie jak kamienie, okna, wodę, energię elektryczną i wiele więcej! Spraw, by miasto było kolorowe i wolne od starych murów, zniszczonych dróg i połamanych ogrodzeń. Zbierz wystarczającą ilość materiałów budowlanych i narzędzi. Aby wykonać zadania na czas, masz do dyspozycji różne boostery, takie jak młoty, dynamit lub farby do bomb. Wykonuj misje, aby zdobywać nagrody lub próbuj swoich sił w codziennych wyzwaniach, które nigdy się nie nudzą! Zagraj teraz w My Little City i zbuduj własne Małe Miasto!
przem1994 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!

W grze występują 3 różne poziomy: "Cosmic", "Aurora", "Finally". Sprawdź, ile prób zajmie Ci przejście przez te sekcje. Baw się dobrze!

piątek, 27.09.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kształty kolorowych kulek powstają i pojawiają się po lewej stronie. Weź je i ustaw na stronie, tworząc ciągłe linie wzdłuż lub w poprzek pola. Znikną i będziesz mógł umieścić nowe elementy.

środa, 18.09.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Candy Match to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.

niedziela, 08.09.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pool Party to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tetris to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Twoim zadaniem jest umieszczać dostępne elementy na plansz tak, by tworzyć pełne, poziome linie w celu wyeliminowania ich z planszy.

czwartek, 15.08.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i umieszczaj na siatce (planszy) dostępne elementy tak, aby utworzyć lub zniszczyć pełne linie na ekranie, zarówno pionowe, jak i poziome. Zdobądź świetne wzmocnienie, niszcząc jednocześnie 2 lub więcej linii!

wtorek, 06.08.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czerwona piłka o imieniu Murphy zostaje wysłana na boisko, aby zebrać wszystkie kolorowe elementy na pięciu ekscytujących poziomach.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gdy Mario i Peach odwiedzają Yoshi w krainie dinozaurów, Bowser znalazł nowe źródło energii, znane jako Magiczne Kryształy, które mają moc uczynienia swojego właściciela silniejszym niż kiedykolwiek. Z tą mocą w ręku Bowser porywa Księżniczkę Peach i wszystkich przyjaciół Yoshi'ego, więc zespół Mario i Yoshi decydują się na przygodę, aby ich uratować!

niedziela, 21.07.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.
Gracze online (4):
Polecamy: