reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 28.01.2020, 09:00
Punkty: 29 806
Wiek 25
Status offline
Opis

wtorek, 21.01.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Yummy Tales to kolorowa i zabawna gra polegająca na dopasowaniu 3 elementów zarówno dla młodych, jak i starszych. Urocza szata graficzna oraz nastrojowa i chwytliwa melodia szybko wciągną Cię w jej urok.

Zbieraj punkty, łącząc ten sam rodzaj owoców. Połącz co najmniej trzy identyczne obiekty, aby je zebrać lub połącz większą liczbę identycznych obiektów, aby stworzyć potężne ulepszenia.

poniedziałek, 13.01.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy i pamiętaj, że masz ograniczony czas.
przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Świąteczna odsłona Civiballs. Naszym zadaniem jest umieszczenie kolorowych kul w odpowiednich (kolorem) pudełkach.

Pomóż Mikołajowi zebrać świąteczne bombki w swoich pudełkach. Użyj magicznych nożyczek, aby przeciąć linę w samą porę! Unikaj szarych kul uwięzionych w pudełkach - w przeciwnym razie nie uda ci się osiągnąć poziomu. Zwróć też uwagę, że Święty Mikołaj chce zbierać kulki tego samego koloru w pudełkach tego samego koloru!

sobota, 21.12.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pudding Land, TO fantastyczny łamacz bąbelków typu 3 w rzędzie! Zupełnie nowe poziomy, nowe boostery i nowe wyzwania sprawiają, że perfekcyjna, budyniowa gra, jest jeszcze przyjemniejsza. Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów, znajdujących się obok siebie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Eliminując więcej budyni jednocześnie, zyskujesz więcej punktów i więcej monet. Te monety kupią ci boostery, które pomogą ci osiągnąć cele poziomów i oczyścić pole gry. Zagraj w Pudding Land 2 teraz za darmo! 100 poziomów gwarantuje zabawę na wiele godzin!

wtorek, 17.12.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W tej epickiej grze platformowej Steve będzie musiał stawić czoła wielu potworom i przeszkodom, zbierać ulepszenia i łatwiej niszczyć potwory! Zbieraj monety i znajduj ukryte życia i gwiazdy w tajnych miejscach, aby zarobić dodatkowe życia. Super Steve World to niesamowita gra dla całej rodziny, jeśli lubisz klasyczne gry w stylu retro, pokochasz tę!

sobota, 14.12.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Little Dino Adventure Returns to fajna gra o dinozaurach oparta na zabawnej serii Super Mario. Jesteś zobowiązany zebrać jak najwięcej jaj dinozaurów, jak również kryształy i złote jajka.

czwartek, 05.12.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Codziennie nowe wyzwanie w pasjansa, czy uda Ci się go ukończyć za każdym razem?

Celem gry jest podzielenie wszystkich kart na cztery stosy. Podstawę każdego stosu należy rozpocząć od asa, a stos musi być budowany w kolejności rosnącej od asów do królów. Kartę lub grupę kart można przenieść do jednej z siedmiu kolumn, jeśli wartość najwyższej karty jest dokładnie o jedną niższą wartością, a kolor różni się od karty, na którą jest przenoszony.

Wracaj codziennie i staraj się wypełniać wszystkie codzienne wyzwania, aby zwiększyć szansę na zdobycie miesięcznych nagród!


niedziela, 01.12.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjnie wykonany Pasjans. Kliknij kartę, którą chcesz przenieść - musi być ona o 1 stopień wyższa lub niższa od odkrytej karty na dole pola gry. Jeśli nie możesz przenieść żadnej z odkrytych kart, kliknij na kupkę kart na dole ekranu. Twoim celem jest usunąć wszystkie karty.

piątek, 22.11.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Geometry Dash powraca z zupełnie nową przygodą, nowe poziomy, nowa muzyka, nowe potwory, nowe wszystko.

Poruszaj się tak szybko, jak to możliwe i uważaj na otoczenie. Bądź szybki i dokładny. Zbierz jak najwięcej monet, aby dziś pokonać najlepszych z graczy.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Forest Match to kolorowa i zabawna gra polegająca na dopasowaniu 3 elementów zarówno dla młodych, jak i starszych. Urocza szata graficzna oraz nastrojowa i chwytliwa melodia szybko wciągną Cię w jej urok.

Zbieraj punkty, łącząc ten sam rodzaj owoców, roślin i innych obiektów leśnych. Połącz co najmniej trzy identyczne obiekty, aby je zebrać lub połącz większą liczbę identycznych obiektów, aby stworzyć potężne ulepszenia.

Te ulepszenia pomagają usunąć ziemię, trawę, mech, kamień lub lód i zebrać wymaganą liczbę obiektów, aby ukończyć poziom. Zagraj w „Forest Match” teraz za darmo i przeżyj setki trudnych poziomów, ekscytujących misji i codziennych zmieniających się wyzwań!

Gracze online (9):
Polecamy: