reklama
Giercownia - Gry Online

Halloween Mansion

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 554
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,77
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Halloween to święto, które obchodzone jest wieczorem przed chrześcijańskimi świętami Dnia Wszystkich Świętych. Jest to jedno z najbardziej popularnych świąt, które świętują miliony ludzi na całym świecie. W powszechnej świadomości Halloween kojarzone jest ze świętem zmarłych – w rzeczywistości, zarówno poganie jak i wcześni chrześcijanie upamiętniali zmarłych wiosną – między marcem a majem.

Halloween to dzień, w którym dzieci w wielu krajach na świecie uwielbiają świętować. Lubią gry i rytuały, na które składają się te święta. Gra z dynią, rytuałami cukierek, albo psikus, imprezy z okazji Halloween, gdzie dzieci i starsi uczęszczają i bawią się.

Na terenie Halloween mieszka duch Brandon, czarownica Elsa i Jack O Lantern. Każdego roku odwiedzają ich ludzie, gdy nadchodzą święta i chcą zebrać przerażające przedmioty i narzędzia na nadchodzące święta. Ale gospodarze tej nieruchomości naprawdę nie chcą jej zostawiać ludziom, a kilka dni przed świętem mają tradycję odnalezienia wszystkich swoich osobistych przedmiotów i odsunięcia ich od oczu zwykłych ludzi.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.227.233.*

Komentarze (0)

Gracze online (17):
Polecamy: