reklama
Giercownia - Gry Online

Secrets in the Sand

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 743
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,58
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Nigdy mieliśmy się nie dowiedzieć, co kryje się głęboko w ziemi lub piasku. Ale to nie jest kompletna tajemnica, ponieważ istnieją osoby, których zawód polega na kopaniu w głębinach i poszukiwaniu różnych przedmiotów i artefaktów. Mówimy o archeologach, którzy dzięki swoim odkryciom wyjaśniają nam, co wydarzyło się w przeszłości, ale starają się również przewidzieć, co się wydarzy w przyszłości.

Butau nie jest archeologiem, ale młodym Egipcjaninem, który nagle odkrywa tajny grobowiec. Ten grób może nie był tajemnicą, ale w jakiś sposób, pozostawał ukryty w piasku przez setki lat. Butau jest tak naprawdę pierwszą osobą, która wchodzi do tego grobowca, więc logiczne jest, że tak ciekawi go, co tam jest, kto tam został pochowany. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu młody mężczyzna dowiaduje się, że ten grób należał do wielkiego Ramzesa Trzeciego, a niespodzianka stała się jeszcze większa, gdy zobaczył ducha należącego do Asmatarty, żony tegoż Ramzesa.

Duch prowadzi Butau przez korytarze grobowca, a nawet obiecuje mu, że pozwoli mu wziąć wszystko, co zechce, jeśli spełni jeden warunek - musi rozwiązać kilka naprawdę trudnych zagadek. Zobaczmy, czy Butau opuści to miejsce z pustymi rękami, czy wyjdzie z jakimś skarbem.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.45.*

Komentarze (0)

Gracze online (9):
Polecamy: