reklama
Giercownia - Gry Online

Vex 4 Remastered

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 620
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,02
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Przygotuj się na irytację trudnymi poziomami platformy Vex 4! Kolejny czwarty przygotuj się na bieg z najwyższymi prędkościami, przeskakiwanie przez przerażające wąwozy, omijanie śmiercionośnych pułapek i wspinanie się na szczyt!

Pozwól adrenalinie przepłynąć przez twoje ciało i kontroluj swoje działania, przeskakując wiele przeszkód i zdobywając zwycięstwo! Napnij mięśnie i załóż buty do biegania! Zamierzamy rzucić wyzwanie światu w Vex 4!

Kolejna seria niezwykle niebezpiecznych pułapek i śmiercionośnych przeszkód już czeka w Vex 4!

W tej platformówce Vex wyruszy w swoją najbardziej intensywną podróż do tej pory! Będzie musiał zrobić użytek ze sprężystych bloków, linek do zjeżdżania i innych narzędzi, jeśli chce dotrzeć do końca.

Stwórz z nim duet, by razem unikać obrotowych ostrzy i walących się za wami mostów, skakać przez przepaście i przemykać przez maleńkie otwory.

Vex 4 to wciągająca gra o skakaniu i patyczkowych ludzikach, która stanowi czwartą część popularnej serii, w której sam Vex gra główna rolę. Postaraj się, żeby ten awanturnik nie skończył pokrojony, poharatany albo kompletnie starty na proch, gdy biegnie przez serię bardzo niebezpiecznych labiryntów.

Przekonaj się, jak daleko uda ci się zajść w każdym z wielu pokojów wyzwań. Możesz także odblokowywać trofea i osiągnięcia, ale to nie wszystko! Jeśli sądzisz, że ta niesamowita gra akcji niczym cię już nie zaskoczy, sprawdź swoje siły na piekielnie nieprzystępnym wysokim poziomie trudności.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Vex SeriesSterowanie w grze:

lub WSAD

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.204.186.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: