reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: andepunk

Login: andepunk
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 12.04.2010r.
Ost. logowanie: 23.01.2019, 18:01
Punkty: 33
Wiek 36
Status offline
Opis

wtorek, 23.07.2013r.

andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Musimy zbudować taki system umocnień, aby nasza wioska Wikingów była bezpieczna. Robimy to przez budowanie specjalnych wież, fortyfikacji, katapult itd.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 03.04.2013r.

andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja jednego z największych hitów w historii gier defense jak i online. Rozstaw wieżyczki obronne tak, by wrogie jednostki najemnych złodziejaszków nie odebrały Ci Twojego skarbu! Poszczególne wieżyczki można stawiać wyłącznie na odpowiadającym im gruncie.
Den - Grass (zieleń)
Crypt - Snow (śnieg)
Temple - Rock (skały)
W odpowiednim czasie dochodzą opcje przygotowania podłoża (ikony pod wieżyczkami) np. karczowanie lasu.
Sterowanie za pomocą myszki.

Inne odsłony tej doskonałej gry obronnej znajdują się tutaj: Cursed Treasure Series

niedziela, 27.01.2013r.

andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pięknie narysowana i genialnie animowana przygodowa gra akcji typu point&click. Wcielasz się w Edwina, normalnego chłopaka, który wolne dni spędza na graniu w konsolę. Dziś miałeś zamiar ukończyć swoją ulubioną gre "Legend of Hooligan", kiedy nagle Lord Gorn - czarnoksiężnik z gry - sięga do sfery rzeczywistości i porywa Twoją ukochaną. Dżizas, co za akcja! Podrywasz się błyskawicznie odrzucając pada i wymierzasz dziki cios, by rozbić gębę tej magicznej kreaturze...zanim się zorientujesz, leżysz nieprzytomny na podłodze w pokoju.
Twoim zadaniem jest wkroczyć do sfery gry i odzyskać swoją miłość.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 23.01.2013r.

andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nareszcie! Ślimak Bob powraca w wielkim stylu - NA POMOC! Sytuacja zrobiła się gorąca - ślimak Bob wylądował na pustyni. Musisz go stamtąd wydostać.
Pustynia i ślimak to niezbyt logiczne połączenie, ale to tutaj znalazł się Bob w kolejnej odsłonie tej mega popularnej gry akcji.
Kliknij na Boba, aby rozpoczął swoją podróż, kliknij ponownie, aby go zatrzymać. Użyj przycisków i tak manipuluj otoczeniem, aby doprowadzić Boba z powrotem do domu. Świat jeszcze nigdy nie zjednoczył się tak dla ślimaka!

wtorek, 31.01.2012r.

andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra typu defense, rozgrywająca się na dzikim zachodzie, w której Twoim zadaniem jest powstrzymać złodziei bydła Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez wrogie terytorium. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 08.06.2011r.

andepunk skomentował
Treść komentarza: świetna przyjemna gra
andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż Mimelet dotrzeć do wyjścia w jak najkrótszym czasie, zbierając po drodze jak najwięcej owoców. Wskakuj na wrogów, aby ukraść ich moce i pokonać po drodze wszelkie trudności!

poniedziałek, 12.04.2010r.

andepunk zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ustaw wieżyczki obronne tak, by nie pozwolić wrogim jednostkom pingwinów przedostać się przez Twoje terytorium.
Gracze online (4):
Polecamy: