reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 29.03.2020, 13:35
Punkty: 305 901
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 27.03.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Cubenaut to twórcza platformówka z zagadkami nowej generacji.

Napraw wszystkie moduły na stacjach kosmicznych, sterując urządzeniem Cubenaut.
Zaprojektuj i wyeksportuj swoje własne poziomy za pomocą edytora misji.

Nie rozwiążesz łatwych zagadek, które wyglądają na trudne ...
Zamiast tego spróbujesz rozwiązać trudne łamigłówki, które wyglądają na łatwe ...

Cubenaut oferuje unikalną logikę łamigłówki na każdym poziomie zamiast różnych wersji tej samej logiki układanki.

Cubenaut jest interesujący:
„Nie możesz nauczyć się grać, dopóki nie skończysz gry. Ponieważ musisz poszerzyć swój sposób myślenia dla każdej misji”.

Możesz również tworzyć własne poziomy za pomocą wbudowanego edytora poziomów. Następnie możesz skopiować i wkleić swoje poziomy jako zakodowany plik tekstowy, który możesz udostępnić na całym świecie.

Niektórzy gracze chcą przeżyć rozgrywkę w szybszy sposób. Przejdź więc do menu ustawień i zmień gamespeed, jak chcesz.
FUNKCJE:
- Nie powtarzające się logiczne układanki.
- Wbudowany edytor poziomów
- Kopiuj / Wklej poziomy niestandardowe jako zakodowany tekst schowka.
- Konfigurowalna prędkość gry.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Spróbuj usunąć wszystkie karty. Możesz usunąć z gry kartę, która jest o 1 wyższa lub o 1 niższa niż otwarta karta na dole.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Arindama to gra platformowa w stylu Minecraft. Zbieraj przedmioty i wytwarzaj je, aby tworzyć nowe, i wykonuj zadania, lub po prostu stwórz coś, co lubisz, to zależy od Ciebie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wielopoziomowa gra escape. W tej grze ewakuacyjnej zmierzysz się z trudnym wyzwaniem ucieczki ze 100 różnych pomieszczeń. Szukaj wskazówek i zbieraj przedmioty, dzięki którym możesz rozwiązać zagadki i wydostać się przez drzwi. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jak szybko zdołasz dopasować kafelki w tej czadowej wersji gry Mahjong? Zawitaj do zimowego królestwa i sprawdź swoje umiejętności.

Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zadaniem gracza jest wybranie skrzyni zawierającej klucz do sąsiednich drzwi. Po drodze gracz będzie musiał rozwiązać różne zadania i zagadki, aby przejść dalej. Zadaniem gracza jest znalezienie wyjścia. Ciesz się tą wymagającą łamigłówką!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygotuj się na wkroczenie do niesamowitego świata iluzji. Jest to coś, czego prawie nikt nie widział, ponieważ stworzenia żyjące w tym świecie iluzji ukrywają się naprawdę skutecznie… Ale zacznijmy od początku i zobaczmy, co poprowadzi nas w tym świecie.

Czarodziejka Gizora wraz ze swoją przyjaciółką, troll Gindit, potajemnie wkraczają w świat, w którym żyją zwykli ludzie. A jeśli uważasz, że spotkanie z trollem lub czarodziejką może być dla ciebie przerażające, nie myśl, że nie czują się nieswojo, kiedy cię spotykają. Jest to bardzo niebezpieczna misja dla Gizory i Gindita, ponieważ jeśli ktoś je zauważy, wtedy wszyscy ludzie dowiedzą się, że naprawdę istnieje świat iluzji, w którym żyją czarodzieje i mityczne stworzenia.

Chodzi o to, że tylko raz na 50 lat zachodzi taki świt, który sprawia, że zwykłe przedmioty są magiczne. Gizora ma za zadanie znaleźć jak najwięcej magicznych przedmiotów podczas świtu, więc pomóżmy im zakończyć ich misję. Mamy nadzieję, że nie mieliby nic przeciwko otrzymaniu pomocy od zwykłych ludzi, ponieważ ich sekret jest u nas bezpieczny.c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w kartografa, którego zadaniem jest wyznaczenie lochów na sprzedaż w poszukiwaniu przygód.

Im dokładniejsza mapa, tym więcej złota otrzymasz.

Możesz użyć swoich monet, aby kupić te ulepszenia, aby sobie pomóc.

* Pochodnia: zapewnia światło i zwiększa promień światła do 2
* Klepsydra: dodaje 20 sekund do twojego banku czasu
* Tajemniczy klucz: kto wie, co robi?

Istnieją trzy tryby trudności: łatwy, średni i trudny.

Nowe lochy są generowane przy każdej powtórce.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zestrzel wszystkie cele, tak szybko, jak to możliwe i kliknij przycick "przeładuj" (reload), gdy potrzebujesz nowych strzałów.
Gracze online (7):
Polecamy: