reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 16.11.2018, 21:13
Punkty: 291 680
Wiek 29
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

wtorek, 13.11.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Musisz zbadać dom należący do twojej babci. Poszukaj liczb i rozwiąż zagadki, aby otworzyć drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wypełnij zwariowaną listę wymagań Tulipana na temat budowy ogrodów. Użyj wyobraźni i wytrwałości, aby starannie ułożyć tulipany, wodę i ścieżki, aby zdobyć punkty i stworzyć najbardziej urocze ogrody.

Ogrodnictwo nie zawsze jest tak łatwe, jak wygląda, wymaga cierpliwości, wytrwałości i otwartego umysłu. Ale jak to Mr Tulip Head zawsze mówi "Możesz to zrobić!".
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zbieraj, trenuj i walcz z potworami w cudownym, pikselowym świecie. Monster Sanctuary to gra RPG z potworami, która polega na walce i eksploracji.

Nowe potwory zapewniają dodatkowe opcje strategiczne w walce i pozwalają pokonywać przeszkody w odkrywaniu nowych obszarów i znajdowaniu ukrytych skarbów. Walka turowa skupia się na synergii zespołu i kombinacjach, odróżniając Monster Sanctuary od innych popularnych gier o zbieraniu potworów.

Jako najmłodszy spadkobierca starożytnej krwi dumnych Strażników Potworów, wkraczasz w świat, by podążać śladami swoich przodków. Zbierz drużynę potworów, aby rosnąć i trenować. Tymczasem seria niepokojących wydarzeń martwi doświadczonych Opiekunów Sanktuarium Potworów. To początek podróży, aby rozwikłać zagadkę tajemnicy, która zagraża pokojowi między ludźmi i potworami.

Jest to wersja demonstracyjna gry.


c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ślimak Bob powraca - teraz musi zdążyć na urodzinową imprezę dziadka!
Wykorzystaj dostępne narzędzia i wskazówki, aby bezpiecznie przeprowadzić Boba przez las pełen zagrożeń.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Vilmonic to sztuczny symulator życia i ewolucyjna gra sandbox, która odbywa się w odległej przyszłości. Jesteś ostatnim opiekunem ostatnich kilku form życia na planecie. Twoim celem w Vilmonic Lite jest zbudowanie ekscytującej cywilizacji z niczego. Chroń i strategicznie zarządzaj formami życia, aby mogły ewoluować w inteligentne żywe istoty. Użyj narzędzi do budowania różnych struktur i znajdowania ukrytych technologii, które kiedyś zostały utracone, znajdź starożytną technologię i odeprzyj bezmyślne zombie...
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Soldier Rush to gra zręcznościowa zaprojektowana, aby sprawdzić Twoją wytrzymałość i refleks, podczas biegania po torach przeszkód wzdłuż miejskich dachów. Wybierz swojego żołnierza - Annie, Boba i Collina - następnie pomóż im przeskoczyć z budynku na budynek, unikając przeszkód i bezpiecznie lądując. Jeśli źle ocenisz skok, spadną oni w otchłań.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Krótka, ale zabawna gra o dziecku, które obudziło się w środku nocy.

Obserwuj świat przez wyobrażeniowy umysł dziecka, które boi się ciemności.

Rozgrywka:
Widzisz, co się wokół ciebie dzieje, gdy się nie ruszasz. Obserwuj i zapamiętaj, co widzisz, zanim zaczniesz się znowu poruszać, aby rozwiązać zagadki.

Istnieje alternatywne zakończenie. Nie spiesz się i baw się dobrze.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Po raz pierwszy w życiu Sharon nie ma w domu na Halloween. W tym roku postanowiła uczcić ten dzień u babci, która mieszka w wiosce.

Pomóż jej zacząć straszyć ludzi mieszkających w pobliskich domach. Nie zna tego miejsca za dobrze, nie było jej tu od dawna. Dom wydaje się być opuszczony i wygląda naprawdę przerażająco. Naprawdę czuje się, jakby była częścią jakiegoś horroru, miała poczucie, że wokół niej są duchy. Dobrze, że jesteś tu dziś z nią, zobaczmy, co możesz tu znaleźć.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przed tobą na ekranie widoczny będzie cokół, na którym na przykład będą drewniane drzwi. W lewym dolnym rogu ekranu gry masz podany cel (target) w procentach, jakiej ilości danego przedmiotu musisz się pozbyć. Dokonasz tego za pomocą odpowiednich cięć. Liczbę cieć jakie możesz wykonać, podana jest w prawym górnym rogu ekranu gry. Powodzenia.
Gracze online (8):
Polecamy: