reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 29.01.2020, 06:15
Punkty: 304 061
Wiek 30
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 24.01.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kto powiedział, że dziewczyna nie może być odważnym rycerzem? Laura jest doskonałym przykładem niesamowitej odwagi i wytrwałości. Te umiejętności doprowadziły ją do miejsca w straży rycerskiej, która opiekuje się królem, czyniąc ją członkiem równym wszystkim mężczyznom, którzy tam pracują. Jednak tym, co najbardziej zainspirowało ją do tej pracy, jest fakt, że jej ojciec miał ten sam zawód. Podążała śladami ojca, który był także dzielnym rycerzem, ale był także członkiem jednej szczególnej grupy rycerzy, templariuszy.

Templariusze byli jednymi z najlepiej wyszkolonych jednostek bojowych, które brały udział w krucjatach, znani nam są z charakterystycznych białych płaszczów z czerwonym krzyżem. Z drugiej strony byli również, nie walczący członkowie zakonu, którzy zarządzali dużą infrastrukturą gospodarczą w całym chrześcijańskim świecie, wymyślając innowacyjne techniki finansowe, coś w rodzaju wczesnej formy bankowości.

Laura dowiadziała się o kościele, w którym gromadzili się templariusze i wraz ze swoimi przyjaciółmi, rycerzami Kevinem i Kathleen, wchodzą do tego kościoła, szukając cennych reliktów ukrytych przed laty przez jej ojca. Zostań bohaterem w tej ciekawej grze w ukryte obiekty i pomóż im w poszukiwaniach.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Spacer wybraną ścieżką nie będzie łatwy, z każdym metrem wrogów będzie coraz więcej, poza tym ich siła i umiejętności będą rosły. Ale nasz bohater również nie pochodzi z ostatniej dziesiątki i co najważniejsze, zdobył tytuł ninja. Posiada różne bronie, ma dwa ostre jak brzytwa miecze i może zadać miażdżący cios przeciwnikowi, ostać się przed nim nikt nie może. Oprócz broni nasz bohater może skorzystać z jednego z pojawiających się bonusów, które poprawią jego możliwości, na przykład szybkość i siłę uderzenia. Ale w każdym razie pamiętaj, że zawsze ninja byli ukrytymi w mroku wojownikami, to znaczy podchodzili niezauważeni do wroga i kłuli jak wąż - szybko i nieoczekiwanie! Być może dlatego nasz bohater może nie tylko machać mieczami, ale także ukrywać się.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. YouTuberzy Lina, Lili Cross, Rovi23, ManoloTEVE, Soliid Snaake, The Marcony Games i MagicManMo przygotowują się do przyjęcia Bożego Narodzenia, ale nie wiedzą, że zły PigSaw przygotował dla nich niebezpieczny prezent. Pomóż im wybrnąć z tej niebezpiecznej sytuacji.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wejdź tak wysoko jak tylko potrafisz i zabij wszystko co się rusza. Za zebrane czaszki masz możliwość zakupu ulepszeń. Skacz i i zabijaj wrogów, aby ulepszyć swoje statystyki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowatorska logiczna platformówka o manipulowaniu blokami w celu uzyskania większej wiedzy.

Pomóż czarodziejowi manipulować światem dzięki jego magicznej mocy, aby dotrzeć do końca każdego poziomu.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Anglojęzyczna gra surwiwalowa. Zagubiłeś się w lesie i musisz się wydostać… ale to nie będzie takie proste. Musisz przetrwać w ciemną noc przy ognisku, które znajdziesz… Czy Ci się uda?

Mechanika:

Czytanie jest główną mechaniką. Ale musisz także przetrwać i są pewne działania, takie jak:

* Dodawanie drewna opałowego: bardzo ważne jest, aby ognisko pozostało przy życiu. Jeśli zobaczysz, że gaśnie światło, możesz dodać drewno opałowe. Im więcej dodasz, tym dłużej ognisko będzie żyło. Jeśli nie dodasz drewna opałowego do ogniska, nie przeżyjesz, ponieważ bestie mogą cię zaatakować.

* Jedzenie: jeśli jesteś głodny, powinieneś jeść. Istnieją cztery rodzaje pożywienia, które można uzyskać, szukając pożywienia w lesie: jabłko, grzyb, kokos i jagoda. Niektóre z nich mogą napełnić żołądek bardziej niż inne. Jeśli nie jesz, nie przeżyjesz.

* Poszukiwanie jedzenia: jeśli zabraknie jedzenia w torbie, co widać na ikonie w grze, możesz poszukać jedzenia w lesie. Pamiętaj, że im silniejsze jest światło ogniska, tym łatwiej będzie szukać jedzenia.

* Mówienie: ta akcja pozwala ci przejść do historii. To proste jak czytanie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś uwięziony w małym pokoju z różnymi łamigłówkami. jeśli uda ci się rozwiązać je wszystkie, będziesz mógł uciec. powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Już jest najnowsza odsłona świetnej gry przygodowej Epic battle Fantasy.

Turowa przygoda RPG, pełna nawiązań do gier komputerowych, dziecinnych dialogów i fanserwisu anime...oraz strategicznych walk, chwytania potworów i masy poszukiwania skarbów!

To jest wersja Demo.
Aby zagrać w pełną wersję należy zakupić na Streamie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wejdź do zakazanego lasu Safe Haven w tej grze surwiwalowej. Historia mówi, że w 2050 r. rząd światowy oświadczył, że każdy las na świecie jest strefą zamkniętą. Nie podano żadnego wyjaśnienia dla opinii publicznej. Ale to nie powstrzyma ciebie i twojego stalowego kija bejsbolowego. Zamieszkaj w lesie i zobacz, co odkryjesz. Chroń swój bezpieczny dom znajdujący się głęboko w lesie przed istotami, które chcą się włamać.

Głównym celem jest przetrwanie przez ustaloną ilość dni w lesie, jednocześnie chroniąc bezpieczny sejf. Złoto zebrane od zabitych wrogów można wykorzystać do wzmocnienia kryjówki. Wybierz najlepszych ocalałych, którzy pasują do Twojej strategii.

Wybierz najlepszą strategię i zabij wszystkie stworzenia, które staną Ci na drodze.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Poszukiwacze przygód kontynuują swoją przygodę z cywilizacją Majów po piramidach Inków i Azteków. Ale mają ogromny problem w nowej przygodzie! W piramidach jest wielu wrogów. Musisz zebrać diamenty, aby otworzyć drzwi. Możesz ukończyć 16 poziomów, współpracując ze swoim przyjacielem i używając starożytnej broni.

W dwuosobowej grze Maya Adventure Remastered udasz się w podróż do tajemniczej krainy. Plemię Majów jest jednym z najdziwniejszych i najstarszych plemion, a Tobie przyjdzie zwiedzać ich świątynie.

Czekają na Ciebie niesamowite przygody w tajemniczym miejscu nasyconym mistycyzmem i tajemnicami. To będzie niesamowite, ponieważ to starożytne plemię posiadało wiele sekretów. Wraz z dwoma odważnymi odkrywcami gracze będą mogli zanurzyć się w świat przygód i znaleźć starożytne skarby. Musisz rozwiązywać zagadki, zbierać starożytne klejnoty i unikać wrogów. Ściśle monitoruj ruchy Indian i węży. Jeśli natkniesz się na jedną z nich, stracisz zdrowie.

Atakuj wrogów, aby ich zniszczyć i oczyścić drogę. Przed tobą ekscytująca przygoda na starożytnej ziemi, którą możesz pokonać tylko w tej grze dla dwóch graczy lub na dwie ręce. Powodzenia w Remastered Maya Adventure!
Gracze online (25):
Polecamy: