reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 24.05.2019, 05:29
Punkty: 297 155
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 26.05.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Platformówka akcji, która jest we wczesnej fazie rozwoju. Nowe treści będą dodawane regularnie.

W tej chwili dostępne są tylko dwa poziomy. Sprawdź, czy możesz znaleźć 2 tajne obszary na każdym poziomie. Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Firestone to Idle RPG osadzony w fantastycznym świecie Alandrii, gdzie siły Nieumarłych i Orków zebrały się po raz pierwszy od tysiącleci, aby sprowadzić chaos do królestwa. Tym razem posiadają wielką moc Ognistych Kamieni (Firestones). Twoim celem jest zatrzymanie ich i odzyskanie Firestones. Król zaufał ci, że zgromadzisz kompanię bohaterów, aby pomóc sprawie. Zaryzykuj, aby znaleźć swoich przyszłych towarzyszy, którzy rozproszeni są po całym świecie
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pinata Masters to wciągająca gra zręcznościowa. Twoim celem jest zniszczenie wielkiej, kolorowej pinaty wiszącej tuż nad tobą. Po prostu rzucaj mieczami, aż wybuchnie i zbierz wszystkie spadające monety. Twoja postać będzie się poruszać i celować automatycznie, więc Twoim zadaniem jest strzelać w odpowiednim momencie, odblokowywać nowe bronie i ulepszenia, aby poruszać się szybciej, zadawać więcej obrażeń i mieć więcej amunicji. Każda broń ma swoją korzyść, więc być może będziesz musiał wybrać, która z nich będzie lepiej działać na daną okazję.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś płomienną plazmą zwaną FireBlob, a twoim celem jest rozpalenie wszystkich ognisk, jakie napotkasz po drodze.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mahjongg w wersji trójwymiarowej. Zasady jak w klasycznym ale urozmaiceniem jest to, że stos kostek można obracać. Masz tylko 470 sekund na przejście jak największej ilości poziomów.

Zadaniem gracza jest usuwanie par jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia. Kamienie muszą mieć co najmniej 2 wolne (sąsiadujące) boki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: A co z przygodą na dziś? Powracamy do czasów, kiedy żyli i rządzili kowboje. Byli ludźmi nieustraszonymi, walczącymi o biednych, walczącymi o dobro, ale byli też przestępcy. Walka między dobrem a złem zawsze była kluczem bez względu na to, które społeczeństwo.

Spaghetti westerny mogą nie być twoimi ulubionymi, ale to interesujące historie. Wyobraź sobie, że masz do czynienia z przestępcą i masz moc złapania go. Tak jest w naszej dzisiejszej grze. Dzisiaj możemy śmiać się z westernowych filmów, ale czasami były prawdziwym arcydziełem.

James, Patricia i Barbara to trzej detektywi, którzy również są łowcami nagród. Pociąg, który wiózł wielką ilość złota, został napadnięty, więc detektywi chcą dowiedzieć się, kim są przestępcy, wobec których istnieje nakaz zatrzymania i za ich głowy ogłoszono wielką nagrodę. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i im ich zatrzymać.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyjdź z ringu i walcz, by zostać Mistrzem Świata w zainspirowanej retro grze Boxing Adventure.

Twórz i ulepszaj swojego boksera, uzyskaj specjalne zdolności, rękawiczki i skórki do Box ’em Up!
Pure Arcade Fighting Action dzięki ciosowi Sci Fi!
Ludzie, roboty, cyborgi i kosmici, bez względu na planetę, im są więksi, tym trudniej ich powalić.

Załóż swoje rękawiczki i pokonaj fale przeciwników w ostatecznym Rampage Boxing!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy uda Ci się uciec z zamkniętego pociągu? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (19):
Polecamy: