reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 31.10.2020, 02:34
Punkty: 310 202
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Dzisiaj, 31.10.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dead Estate to ekscytująca, szybka, krwawa strzelanka z widokiem z góry na dół, z solidnym motywem Halloween i horroru wypełnionego potworami.

Graj jako kierowca ciężarówki lub chłopiec i eksploruj pokój po pokoju i przygotuj broń, by zastrzelić wszystkich czających się tam przeciwników. Wejdź na cztery piętra rezydencji wypełnionej potworami. Uważaj na czyhające zagrożenia w każdym pokoju i na każdym piętrze, ponieważ wrogowie uparcie próbują zdobyć kawałek Ciebie!

Ciesz się 25 różnymi broniami do wyboru i 50 różnymi przedmiotami, które pomogą Ci w drodze! Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Let's Kill Jeff The Killer: The Asylum to fajna gra typu horror z perspektywy pierwszej osoby o jednym z najpopularniejszych zabójców w Internecie ukrywającym się w opuszczonym azylu. Zostałeś wysłany do tego okropnego miejsca z misją udowodnienia istnienia Jeffa. Przedrzyj się przez każdy pokój i spróbuj poszukać jego zdjęć.

Uważaj, Jeff może być tuż za tobą, czekając, by dźgnąć cię swoim ostrzem, więc broń się i staraj się nie stać kolejną z jego ofiar. Złe szczury i przerażający zabójcy z makaronu mogą być trudni do pokonania, gdy jesteś uwięziony na krwawym miejscu zbrodni, ale wszystko będzie dobrze. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Śledzili mnie przez tygodnie. To jest prawdziwe.
Ukryli się w kącikach moich oczu. Powiedziałem wszystkim. Twoje potwory nie są prawdziwe, powiedzieli. To jest prawdziwe.
Duszności. Izolacja. Zmęczony, samotny, szalony.
Zabijają nas.
Ty też to wiesz, prawda?

** OSTRZEŻENIE: TA GRA ZAWIERA MIGAJĄCE ŚWIATŁA **

78 Hour Rain to survival-horror osadzony w proceduralnie generowanym domu. Staw czoła trzem bezimiennym intruzom, ustawiając pułapki i barykadując drzwi.

Przetrwaj trzy dni i udowodnij swoją wartość lub stań się kolejną zapomnianą historią Domu.

I trzymaj się z dala od ciemności. Oni to czują.

Uwaga dewelopera:

Ta gra na pewno nie jest łatwa. To nie jest tylko symulator chodzenia, jak niektóre inne horrory. Jeśli jesteś w stanie przetrwać wszystkie 78 godzin, zostaw komentarz i daj mi znać!

Wesołego Halloween 2020!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawiająca wiele frajdy gra, w której twoim zadaniem jest doprowadzić butelkę z miksturą do kociołka. Nie zapomnij po drodze, zdobyć wszystkich gwiazdek. Odblokuj nowe mikstury, próbując wrzucić je wszystkie do celu, aby wygrać grę. Wesołego Halloween!
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Horror powrócił! Przygotuj się, aby zanurzyć się głęboko w cieniu szaleństwa Troll Face Quest! Przerażające, przykuwające uwagę łamigłówki typu wskaż i kliknij w Troll Face Quest: Horror powracają w trzeciej części tej uznanej serii zabawnych gier z zagadkami.

Przygotuj się na najbardziej szalone, szalone i przerażające przygody, jakich kiedykolwiek doświadczysz! Jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź i będziesz musiał zaryzykować wszystko, aby to zrozumieć!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: TrollFace Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Cukierek albo psikus! Cóż, teraz Halloween jest zdecydowanie tutaj, nie liczymy już dni! Powinniśmy po prostu cieszyć się duchem Halloween i dobrze się bawić, prawda? Tak dziś czują się Rosemary i Jack-o'-lantern. Są gotowi na Halloween, więc przybywają do schroniska na Halloween. To właściwie miejsce, do którego przyjeżdżają co roku w Halloween, aby powitać gości, którzy przyjeżdżają podczas tego święta. Dom jest zawsze doskonale udekorowany, oczywiście w stylu Halloween.

Upewniają się, że mają wystarczająco dużo dyń, różnych świateł, trochę czarnych kotów, kilka czarownic - lalek i tak dalej, upewniając się, że ich dom wygląda przerażająco. To jest to, co nazywamy duchem Halloween, prawda? W te święta każdy wykorzystuje swoją kreatywność, by stworzyć coś przerażającego, o to właśnie chodzi.
Rosemary i Jack-o'-lantern muszą przygotować dom na tegoroczne Halloween i już mają pomysł, co zrobią, więc Ty też możesz im pomóc, bo niedługo przyjdą pierwsi goście. Jesteśmy pewni, że dostaniesz też smakołyki.

środa, 28.10.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Nowe łamigłówki, nowa przygoda i kosmiczne stwory.

O nie! Adam budzi się i znajduje się na zupełnie innej i nieznanej planecie! Eksploruj ten nowy świat razem z Adamem, ale uważaj na niebezpiecznych i nieznanych kosmitów! Pomóż wyprowadzić Adama z tego dziwnego i obcego miejsca, bezpiecznie z powrotem do jego ukochanej Ewy na ziemi!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Adam and Eve Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą swojej fury i weź udział w niesamowicie niebezpiecznych wyścigach przez ulice miast, tunele, gospodarstwa rolne i wiele więcej... Skacz i rób ewolucję, by nabijać turbo, nie oszczędzaj przeciwników i strzelaj do nich rakietami. Ulepszaj swoje auto i odblokuj nowe pojazdy. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Skator Gator właśnie zajmował się swoimi sprawami, kiedy te chciwe kapitalistyczne roboty zaczęły rujnować jego bagno! Chodzi mi o to, że osuszają torfowisko tylko po to, by zrobić pola do minigolfa!? Przejedź przez ich ropociągi w kierunku miasta, opowiadając się za zmianami i wywołaj chaos po drodze.

* Wysokooktanowe wyzwania platformowe oparte na pasach
* Ponad 20 poziomów do odblokowania
* 5 aligatorów do wypuszczenia na bagna
* Czy możesz pokonać czasy deweloperów na każdym poziomie?


c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Escape Game: Hinamatsuri to klasyczna gra ucieczki z kotami i lalkami hina. Czy jesteś wystarczająco cierpliwy, aby zagrać i odkryć zagadkę? Spróbuj znaleźć te lalki hina w świątyni.
Gracze online (16):
Polecamy: