reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 16.01.2021, 16:41
Punkty: 311 750
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Dzisiaj, 16.01.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: „Shepherd” to platformówka 2.5D o małej dziewczynce szukającej owiec. To spokojne, medytacyjne doświadczenie, opowieść o pięknie drobnych szczegółów. W tym królestwie nie ma śmierci ani przemocy, ale przygotuj swój umysł na trudne zagadki, uparte stworzenia i ukryte skarby.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Będziesz musiał przejąć kontrolę nad Hoggy'm i Hogathą, dwoma uroczymi stworzeniami, które straciły swoje dzieci z powodu złowrogich kosmitów. Czy będziesz w stanie pomóc tej sympatycznej parze uratować ukochane dzieci?

Skorzystaj z ich lepkich właściwości i kontroli grawitacji, aby chodzić po ścianach lub suficie, zbierając trochę ulepszeń lub jedzenia, i unikać złych przeciwników. Pokonaj ponad 200 poziomów pełnych kluczy, które będziesz musiał odzyskać, jeśli chcesz otworzyć nowe drzwi! Każdy poziom jest całkowicie wyjątkowy i wykonany ręcznie, a każdy z nich zawiera alternatywne rozwiązania umożliwiające odblokowanie sekretów i gwiazd. Przedrzyj się przez świat i dotrzyj na księżyc, gdzie stoczysz bitwy z kosmitami, którzy chcą całkowicie zniszczyć twoją rodzinę!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Prosta, ale wymagająca gra logiczna.
Przesuwasz blok czerwonego szlamu w górę, w dół, w lewo i w prawo, aby doprowadzić do schodów.
Blok śluzu może być mocowany w górę, w dół, w lewo i w prawo.
Bloki szlamu, które są sklejone razem, można przesuwać razem, a bloki, których nie można było przenieść wcześniej, po "sklejeniu" można przesuwać razem.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawiedliwość dla wszystkich! - to stwierdzenie warunkowe, które jest często używane do opisu sposobu, w jaki powinien działać system prawny. Niestety, nie zawsze istnieje sprawiedliwość dla wszystkich, a przyczyny tego mogą być różne, a czasami te, które powinny przynieść sprawiedliwość, są w rzeczywistości tymi, którzy wyrządzają wszystkie szkody, zwykle z powodu pieniędzy.

Detektyw Ronald i policjant Charles wchodzą do domu słynnego sędziego Christophera. Obaj podejrzewają, że słynny sędzia dokonał niesprawiedliwości, skazując człowieka na dożywocie. Prawdziwy sprawca przestępstwa przekupił sędziego, aby wyegzekwował ten wyrok, więc teraz kara ponosi niewinny, podczas gdy winny jest gdzieś na wolności, być może popełniając kolejne przestępstwo.

Detektywi szukają w okolicy i chcą zebrać wystarczającą ilość dowodów w domu sędziego. W ten sposób udowodnią, że słynny sędzia został skorumpowany, a niewinną osobę skazano na dożywocie. Pomóżmy funkcjonariuszom wymierzyć sprawiedliwość i uratować tego niewinnego człowieka.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż NullCatowi uciec z zagadkowego świata!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Cześć! Jesteśmy japońskim zespołem twórców gier „Hapiwaku Project”!
Hapiwaku oznacza po japońsku „szczęśliwy i ekscytujący”!
Mamy nadzieję, że grając w grę XD, możesz być szczęśliwy i podekscytowany
Właściwie, chociaż ta gra ma już tak wiele treści, w przyszłych aktualizacjach będzie na ciebie czekać znacznie więcej!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Out Twogether to platformówka logiczna, w której współpracujesz ze Sztuczną Inteligencją, aby uciec.

piątek, 08.01.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra 2020 to pomysłowa gra o szalonym roku 2020. Roku, w którym było tak wiele rzeczy, które zmieniły świat oraz paradygmaty, które od razu działają w każdym możliwym scenariuszu.
W tej grze rozegrasz wszystkie najważniejsze wydarzenia 2020 roku, takie jak Wielkie Pożary w Australii, Covid-19, Krach Na Giełdzie, Kwarantannę, Światową Popularyzację Tiktoka i Wybory w USA, wszystkie te scenariusze w tej jednej grze. Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Fix the Sub to interaktywna gra logiczna, w której grasz wewnątrz łodzi podwodnej jako załogant. Twój okręt podwodny jest uszkodzony i musisz go naprawić, zanim skończy się O2, to znaczy, że tlen się wyczerpuje. Zbadaj okolicę i postaraj się jak najszybciej naprawić szkody.
Gracze online (13):
Polecamy: