reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 19.03.2019, 06:44
Punkty: 295 410
Wiek 29
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

czwartek, 14.03.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Forward Card Game to świetna, turowa gra strategiczna z elementami RPG.

Po prostu przeciągnij i upuść swoją kartę bohatera na jedną z trzech kart przed sobą.
Twój bohater może poruszać się tylko po kartach, z którymi jest w kontakcie.
Gra zostaje skończona, jeśli zdrowie twojego bohatera zmniejszy się do 0.

Istnieją różne rodzaje kart:

* Potwór: zadaje ci obrażenia. Potwór zaatakuje cię, jeśli znajdziesz się przed nim na końcu tury.
* Tarcza: daje ci tarczę. Uważaj, karty tarczy zastępują obecną tarczę, jeśli ją posiadasz.
* Mikstura: leczy cię.
* Moneta: złoto dostajesz na końcu gry.
* Przedmiot: przedmioty mają bierne efekty, gdy są dodawane do ekwipunku. Nie można ich z niego usunąć. Uważaj, nie wszystkie efekty są pozytywne!
* Skrzynia: Pozwala wybrać specjalne nagrody.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w żołnierza sił specjalnych i zlikwiduj terrorystów. Assault Fury zawiera wiele broni na 40 poziomach, wiele typów wrogów i system ulepszeń.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Klikaj na słodkie galaretki, aby osiągnąć cel podany przed każdym poziomem. Jeśli jesteś w nastroju na niesamowicie pyszną galaretową łamigłówkę, Jelly Crush jest dokładnie właściwym, słodkim wyborem dla ciebie.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Shrubnaut jest platformowoą przygodowówką, w której używasz haka, by zbadać duży, kosmiczny ogród i znaleźć wszystkie jego sekrety!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Rozstaw stanowiska obronne tak, by wrogie jednostki nie przedostały się przez twoje terytorium.
c700 zagłosował
Miniaturka gry: Ruin Ruin
(5)
Ocena
(3)
Opis gry: Nowatorska gra typu 3 w rzędzie. Przemieszczaj i zamieniaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy. W każdej z plansz masz ograniczoną liczbę ruchów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnić uroczego stworka, zamkniętego w klatce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Historia tej gry polega na uratowaniu rodziny pingwinów z domu Igloo, gdzie została zamknięta w klatce. Czy możesz pomóc pingwinowi wyjść, potrzebuje twojej pomocy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

Gracze online (21):
Polecamy: