reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elizabediath

Login: elizabediath
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.12.2008r.
Ost. logowanie: 13.10.2019, 19:48
Punkty: 4 577
Wiek 102
Status offline
Opis

poniedziałek, 23.09.2019r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: Bardzo krótka , ale ciekawy pomysł
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Surrealistyczna gra przygodowa o niepowtarzalnym stylu wizualnym, tajemniczej atmosferze i oszałamiającej muzyce. Gra jest inspirowana przerażającymi postsowieckimi placami zabaw. Gracz przedziera się przez dziwne miejsce, odkrywając jego tajemnice i spotykając dziwne stworzenia.
elizabediath skomentował
Treść komentarza: 268560

środa, 18.09.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra to połączenie Sci-fi, gry logicznej i platformowej. Znajdź broń do klonowania, użyj jej, by klonować samego siebie i unikać śmiertelnych pułapek.
elizabediath zagłosował
Miniaturka gry: Blue Blue
(5)
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra logiczna od Barta Bonte. Czy potrafisz sprawić, by ekran był niebieski na wszystkich 25 poziomach? Każdy poziom ma swoją logikę.

wtorek, 20.08.2019r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: Za 10 razem przetrwałem 150 fal z 64 piłkami . Wciąga

niedziela, 18.08.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Victorowi i Valentino powstrzymać hordę atakujących szkieletów przed dotarciem do bariery! Pokonuj potężnych bossów.

wtorek, 09.07.2019r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: świetna zabawa 5/5
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Unikalna platformówka z zagadkami, w której jesteś robotem, który zbiera monety, a każda akcja, którą wykonasz, będzie kosztować jedną monetę. Ważną rzeczą, którą musisz pamiętać, jest to, że w tej grze życie jest walutą - musisz więc mieć co najmniej jedną monetę w sobie, aby przeżyć.

Skakanie wyrzuca monetę!
Zarządzaj swoimi monetami, aby dotrzeć do końca
Musisz mieć co najmniej jedną monetę, gdy dotrzesz do ostatniej szczeliny na monety

środa, 12.06.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Surrealistyczna strzelanka typu FPS utrzymana w widowiskowym stylu kina akcji John'a Woo. Dumni jesteśmy, że gra została stworzona przez naszych rodaków: Piotr Iwanicki, Jakub Ziembiński, Łukasz Spierewka, Marek Baczyński, Konrad Kacperczyk, Dawid Adamkiewicz, vxd555...

SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia. Nie ma wygodnych paczek z amunicją. Jesteś ty i twoi wrogowie. Wyrywaj im broń, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Dzięki niepowtarzalnej, stylizowanej oprawie graficznej SUPERHOT wprowadza coś świeżego i przełomowego do gatunku FPS. Dopracowany i minimalistyczny język wizualny gry SUPERHOT pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – płynnej rozgrywce oraz prawdziwie kinowym pięknie walki.
Gracze online (4):
Polecamy: