reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elizabediath

Login: elizabediath
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.12.2008r.
Ost. logowanie: 27.06.2019, 11:00
Punkty: 4 267
Wiek 102
Status offline
Opis

środa, 12.06.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Surrealistyczna strzelanka typu FPS utrzymana w widowiskowym stylu kina akcji John'a Woo. Dumni jesteśmy, że gra została stworzona przez naszych rodaków: Piotr Iwanicki, Jakub Ziembiński, Łukasz Spierewka, Marek Baczyński, Konrad Kacperczyk, Dawid Adamkiewicz, vxd555...

SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia. Nie ma wygodnych paczek z amunicją. Jesteś ty i twoi wrogowie. Wyrywaj im broń, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Dzięki niepowtarzalnej, stylizowanej oprawie graficznej SUPERHOT wprowadza coś świeżego i przełomowego do gatunku FPS. Dopracowany i minimalistyczny język wizualny gry SUPERHOT pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – płynnej rozgrywce oraz prawdziwie kinowym pięknie walki.

niedziela, 09.06.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Użyj umysłu i dostępnych elementów, aby otworzyć pudełka i dowiedzieć się, jaki sekret jest przechowywany w środku. Jeśli lubisz gatunek gier „escape”, ta gra z pewnością zachęci Cię do rozgrywki i nie pozwoli ci odejść do końca.

Przeglądaj różne rodzaje skrzynek, takich jak proste mechaniczne, zaawansowane science-fiction, sejfy, starożytne szkatułki i inne. Każde pudełko ma różną liczbę tajemnic, zagadek i ukrytych przedmiotów.

- Dwukrotne stuknięcie i przycisk Wstecz służą do ustawiania ostrości / rozogniskowania na wybranym elemencie.

- Po skupieniu się na elemencie, możesz użyć przedmiotów, przeciągając je z gniazda ekwipunku.
elizabediath skomentował
Treść komentarza: Obudziły się moje szare komórki. Świetna

środa, 13.02.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najnowsza przygodowa produkcja typu point&click naszego rodaka Mateusza Skutnika. Pomóż Halo i Pixy w rozwiązaniu niespodziewanego problemu.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 08.01.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz helikopter i ruszaj przez terytorium wroga, aby uratować zakładników.

Użyj swojej potężnej broni, aby zniszczyć wszystko, co stanie ci na drodze.

Do wyboru masz 3 helikoptery. Każdy ma inną broń i swoje mocne strony, takie jak pojemność paliwa, pancerz i prędkość.

Większość zakładników jest przetrzymywana w budynkach, a te budynki będą musiały zostać zniszczone, aby odsłonić ludzi w środku (są twardzi, nie martw się, nie możesz ich skrzywdzić!)

Miej oko na poziom paliwa, tarczy i amunicji podczas każdej misji i zostawiaj dużo czasu, aby powrócić do bazy, aby uzupełnić zapasy. Nie ma nic gorszego niż brak paliwa w zasięgu wzroku - a to oznacza koniec gry.

Dzięki za grę i baw się dobrze!

piątek, 04.01.2019r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: Dwa levele i reklama horror. A gra dobra 5/5
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po prawie dziesięciu latach super stacker powraca z 40 nowymi poziomami, aby rzucić wyzwanie twojemu rozwiązywaniu problemów i umiejętnościom układania.
elizabediath zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tematem przewodnim gry jest "Ofiary trzeba składać".
Aby wydostać się z jaskini, musisz poświęcić losowe przedmioty dla bóstwa które rządzi w jaskini. Daje ci to więcej światła i umożliwia dalszą eksplorację jaskini.
Światło za każdym razem się zmniejsza.

Światło, które daje ci bóg, pozwala ci zapuścić się głębiej w jaskinię, chwycić ładniejsze ofiary, a nawet znaleźć wyjście. Jednak, w zależności od tego, co poświęcisz, możesz także rozgniewać Boga, a on odbierze ci trochę światła.

To prosta, ale zabawna gra z ogromnym poczuciem humoru i doborową ofertą udobruchania lub rozzłoszczenia boga jaskini. Przejście trwa tylko kilka minut, ale można znaleźć trzy różne zakończenia, z których każdy jest dość zabawne, więc warto grę odtworzyć wiele razy, aby je znaleźć!

Rzuć przedmioty pośrodku ołtarza, aby je poświęcić.

czwartek, 03.01.2019r.

elizabediath zagłosował
Miniaturka gry: VCR VCR
(6)
Ocena
(4)
Opis gry: W tej grze grasz jako robot wielkości człowieka, używając mocy magnetowidu, aby przejść przez pułapki, które miały cię zatrzymać. Ktoś? Coś? W środku, a może na zewnątrz? Tak czy inaczej CHCESZ! Idź zobacz, co tam jest?

piątek, 28.12.2018r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ten błazen był dziś szczególnie nudny. Wykop go jak najdalej! Wyślij go na zewnętrzne krańce królestwa, aby nigdy nie wróci! A jeśli twoje mocne kopnięcie to za mało, rzucaj w niego pomidorami, a nich leci jeszcze dalej!
Gracze online (19):
Polecamy: