reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kinia39

Login: kinia39
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.02.2009r.
Ost. logowanie: 12.07.2019, 17:22
Punkty: 489
Wiek 23
Status offline
Opis

poniedziałek, 25.02.2019r.

kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc. Zarabiaj monety, za które kupisz boostery przed rozpoczęciem poziomu.

piątek, 12.02.2016r.

kinia39 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Odkryj przepowiednie piramid usuwając z piramidy karty w porządku malejącym lub rosnącym. Czekają na Ciebie aż 54 poziomy. Powodzenia.

czwartek, 01.10.2015r.

kinia39 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wyrusz w podróż i pokonuj napotkane stworzenia, które blokują Ci drogę oraz zdobywaj wyższe poziomy i osiągnięcia.

wtorek, 03.02.2015r.

kinia39 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli masz ochotę na fajną zabawę, koniecznie sprawdź ten tytuł. Uważaj, bo potrafi wciągnąć. Twoim zadaniem jest układanie łańcuchów z minimum 3 jednakowych elementów.
Sterowanie za pomocą myszki.
kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Podczas podróży z przyjaciółmi zazwyczaj nocujesz w typowych "bed and breakfast". W tej grze symulacyjnej, będziesz miał okazję wyobrazić sobie, jak trudno jest prowadzić tego typu obiekt i opiekować się wymagającymi klientami.
Staraj się spełniać wszystkie zachcianki swoich gości, spraw aby niczego im nie brakowało i aby miło wspominali czas spędzony w Twoim hotelu. Nie każ im czekać zbyt długo na ich zamówienia. Postaraj się zarobić w hotelu jak największą kasę i wykoś konkurencję!

poniedziałek, 26.01.2015r.

kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Będziesz kierował zespołem najemników w walkach przeciw zagrożeniom. Czeka na Ciebie mroczny sekret.

Planetary Conflict to rozbudowana gra strategiczna podobna Days2Die – The Other Side, PhyLabs czy Infectonator. Zostajemy umieszczeni w kosmicznym świecie, gdzie czeka nas szereg różnego rodzaju przygód. Wcielamy się w jednego z kilku bohaterów i musimy wykonywać misje, które zlecają nam inni bohaterowie. Ich różnorodność jest bardzo duża, dzięki czemu mamy szerokie pole do popisu. Będzie trzeba m.in. pomagać innym postaciom, eskortować je do wskazanego miejsca, zabijać wrogów i wiele, wiele więcej. Za prawidłowo wykonane zadania otrzymujemy punkty, które możemy przeznaczyć na zakup nowego ekwipunku. Naszego bohatera da się wyposażyć przede wszystkim w nowe, skuteczniejsze bronie będące orężem przeciwko przeciwnikom. Na początku nasz ekwipunek jest niezbyt pokaźny, lecz z czasem, gdy uzbieramy odpowiednią ilość doświadczenia oraz pieniędzy, zwiększają zarówno nasze umiejętności, jak i sprzęt, który używamy. Planetary Conflict posiada świetną grafikę, wiele różnego rodzaju map i multum misji. Z tego względu polecamy tę grę wszystkim użytkownikom szukającym rozbudowanej i darmowej strategii z elementami gier RPG.
kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Wytęż swoje szare komórki. Przed Tobą plansza pełna kolorowych tabliczek. Na każdej z nich znajduje się jakiś symbol. Kiedy obok siebie znajdą się trzy takie same symbole, tabliczki znikną. Nie mogą znajdować się w rzędzie, ale obok siebie, w zbitej grupie. Obracaj tabliczkami w taki sposób, żeby pozbyć się jak największej ilości.
kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoje zadanie polega na obronie swojej famy przed Inwazją zombie. Aby zaatakować wroga musimy ustawić przynajmniej trzy takie same elementy w rzędzie lub kolumnie. W trakcie gry zbieramy zasoby, które można zainwestować w nowe bronie, pułapki oraz inne ulepszenia.
kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Po olbrzymim sukcesie, jaki Anna Glace odniosła w poprzedniej rozgrywce, dziewczyna postanowiła iść dalej. Nie wie jednak, dokąd ją ten nieustanny rozwój doprowadzi i właśnie dlatego, potrzebuje Twojej pomocy, by wszystko mogło potoczyć się zgodnie z planem. W tym celu przejdź przez małe szkolenie (można je ominąć), po czym zacznij pracę w jednej z jej lodziarni, obsługując naprawdę wymagających klientów, dla których trzeba będzie przyrządzać smakowite lody i desery lodowe zgodne z ich oczekiwaniami.
kinia39 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dopasuj do siebie cztery jednakowe stworzonka w jednym rzędzie bądź kolumnie i wyczyść planszę.

Sterowanie myszką.
Gracze online (24):
Polecamy: