reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: odmieniec

Login: odmieniec
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.08.2007r.
Ost. logowanie: 08.04.2021, 17:12
Punkty: 2 279
Wiek 106
Status offline
Opis

niedziela, 16.02.2020r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Przeszłam wszystkie plansze, z dwoma miałam problem/mało czasu/ plansza 29 i 39
miłego grania

sobota, 25.05.2019r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dopasuj starożytne artefakty, kamienie i monety, by pomóc uratować starożytne Ateny od perskiej inwazji w tej zabawnej grze logicznej. Istnieje wiele różnych poziomów, każdy poziom ma inne zasady i cele, różne bonusy, łańcuchy i inne przeszkody. Postaraj się zdobyć 3 gwiazdki na każdym poziomie!

Główne cechy:
* wiele różnych wyzwań (ograniczony czas, zamrożone figury, tornado i wiele innych)
*Imponujące efekty wizualne (bomby, błyskawice, deszcz ognia)

niedziela, 14.04.2019r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zamieniaj miejscami klejnoty tak, aby ułożyć obok siebie conajmniej 3 takie same.

wtorek, 05.02.2019r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Walka o swój honor lub bliskiego członka rodziny jest zasadą jakości dla dobrej i odważnej osoby. Jeśli pozwolisz, aby złe rzeczy przytrafiły się komuś, kogo kochasz, szanujesz, to tak, jakbyś brał udział w tej "zbrodni".

Jesteśmy pewni, że przeczytałeś wiele historii o księżniczkach, które udają chłopców, ponieważ zasady królestwa są bardzo surowe dla dziewcząt, które chcą walczyć z bronią w ręku. I zawsze osiągają swój punkt zwrotny, zazwyczaj zostają nakryci i ukarani, ale nie stanowi to dla nich problemu, jeśli osiągną swój cel.

Księżniczka Amelda wraz ze swoją siostrą Lukrecją są w trakcie tajnej misji, przebrane za zwykłe dziewczyny w zamku króla Arnolda. Jest on rywalem na tron ich ojca. Król Arnold chce wywołać wojnę. Wynajął najemników i płaci drogocennymi kamieniami. Księżniczki mają za zadanie ukraść cenne kamienie od Arnolda i pozbawić go środków na przejecie tronu.

czwartek, 20.09.2018r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: 7298 pkt

wtorek, 26.12.2017r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: 5293 pkt. Pozdrawiam!

czwartek, 23.03.2017r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rolę słodkiego kociaka lub szczeniaczka i rozwiąż ponad 140 zagadek, aby dostać się do pysznej ryby lub kości.

Przepychaj bloki, włączaj przełączniki, zbieraj klucze, aby otworzyć zablokowane drzwi, a nawet korzystać z teleportów i wiele więcej, aby osiągnąć cel.

Czy uważasz, że jesteś wystarczająco mądry, aby rozwiązać wszystkie te problemy?
Jak zawsze, baw się dobrze!
odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wejdź do czarownego lasu i jak najszybciej dopasuj wszystkie przedmioty na tablicy. Gdy utkniesz w jednym miejscu w tej trudnej grze zręcznościowej, możesz także skorzystać z mocnych wskazówek.

niedziela, 08.01.2017r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy kiedykolwiek słyszał o Królestwie Thamor? Zapewne nie, gdyż to królestwo jest całkowicie odizolowane. Król ten jest egoistą i przekonuje swoich poddanych, że Thamor jest jedynym miejscem na świecie, a wszystko dokoła jest końcem świata. Myśli, ze w ten sposób uda mu się rządzić wiecznie. Jest to miejsce z niesamowitą dyktaturą, wiedza nie jest dozwolona dla każdego, z wyjątkiem tych książek, które są dopuszczone przez króla, nic więcej. A jeśli ktoś dowie się czegoś więcej, król upewnia się, że ta osoba jest odpowiednio ukarana.

Większość obywateli wierzy w te historie,że Thamor jest jedynym miejscem na ziemi oraz że ich król jest najlepszym królem świata, a przynajmniej, ze jest jedynym królem w świecie, co oznacza, że najlepszym jest na pewno. Jest jednak jedna dzielna dziewczyna w Królestwie, zawsze spragniona wiedzy i odkrywania nowych rzeczy, która po prostu nie wierzy w opowieści swojego króla.

Kiedyś wybrała się w tajemnicy poza królestwo i odkryła, że jej podejrzenia były prawdziwe. Dlatego zdecydowała się zebrać jak najwięcej przedmiotów ze świata zewnętrznego i pokazać je mieszkańcom Królestwa Thamor. Pomóż jej w tym przedsięwzięciu i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Gracze online (8):
Polecamy: