reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 02.01.2018, 14:32
Punkty: 52 101
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 02.01.2018r.

perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna gra logiczna, po świetnie przyjętym "Hook'u", stworzona przez naszego rodaka Macieja Targoni.
W grze "Klocki" musimy przestawiać tak płytki, aby aby linię miały początek i zakończenie.

Tworząc grę, autor skupiał się przede wszystkim na na przedstawieniu jak największej ilości ciekawych mechanik. Jest ich ponad 15.

Za świetną ambientową muzykę i efekty dźwiękowe odpowiada jak zawsze niezastąpiony Wojciech Wasiak.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Żyjemy w postapokaliptycznym świecie i naszym najważniejszym zadaniem jest zdobycie pożywienia.

Taktyczna strategia turowa z elementami RPG. Poznawaj umiejętności, żeby się wzmocnić i odblokować specjalne ataki. Kupuj, znajduj i zdobywaj nowy sprzęt. Używaj terenu, pułapek, a nawet ciał przeciwników, żeby zyskać przewagę taktyczną. W końcu doprowadź Tevorana i jego kompanię do wątpliwego zwycięstwa.

Czy Tevoran i Spółka znajdą fortunę, gdy głębiej wkroczą w zagraniczną walkę polityczną?

Sterowanie podane w grze.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Crazy Pig Simulator to szalona gra, w której pomożesz śwince zniszczyć miasto. Kontroluj to zwierzę i biegnij do miasta. Zniszcz rzeczy, zdobądź punkty i pieniądze, które wydasz później, by kupić ulepszenia. Powodzenia!
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twórcy Cactus McCoy oraz serii Papa Louie przedstawiają nowatorskie połączenie gry symulacyjnej z RPG oraz przygodówką i bijatyką.

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem w okolicy. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Twoim zadaniem jest stworzyć swoją armię i uratować swoje królestwo. Na początku tworzysz miecze i inne bronie tak, żeby Twoi klienci byli zadowoleni. Potem wyruszamy na pojedynki przeciwko złym potworom. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

piątek, 15.01.2016r.

perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Po prostu Puzzle - ułóż 50 stanów Ameryki.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest to symulator aut zwanych Muscle Car. Zasiądź za kierownicą tych potężnych w moc maszyn i wykonuj powierzone Ci zadania.

Muscle car jest samochodem o wyjątkowo wysokich osiągach. Termin ten odnosi się głównie do amerykańskich, australijskich bądź południowoafrykańskich modeli z silnikami o dużej pojemności produkowanymi pomiędzy 1964 a 1973 dla samochodów amerykańskich i 1968 a 1976 dla samochodów australijskich.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Sneaky ma nową misję do wykonania w Denver, gdzie będzie musiał podróżować, zbierając wskazówki i przedmioty, aby rozwiązać zagadkę! Powodzenia i miłej zabawy gry!
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jak długo uda Ci się unikać czerwonego roju? Uciekaj przed przeciwnikiem i spróbuj zwabić go blisko bomb, by się go pozbyć.
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszystkie potwory w mieście zasnęły, teraz jest czas, by je zaatakować i wszystko zniszczyć.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Chcecie stworzyć swoja planetę w paru kliknięciach? Tak, to do dzieła!
Gracze online (26):
Polecamy: