reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 02.08.2020, 21:08
Punkty: 142 813
Wiek 18
Status offline
Opis Free Tank Coins.Fast.[Uwaga Nie Kopiować]

czwartek, 30.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do naszego ukochanego Mario w grze platformowej, która ma około 8 ekscytujących światów, łącznie 105 różnych wyjść i fantastyczną ścieżkę dźwiękową. Projekt poziomów i estetyka gry są bardzo różne i ma świetny klimat, który ucieka od wszystkiego, co do tej pory widziałeś! Czy jesteś gotowy na niesamowitą przygodę?

Mario ponownie potrzebuje ochrony Królestwa Grzybów przed niebezpieczeństwami, za którymi stoi Bowser i jego poplecznicy. Skacz, ostrożnie eksploruj każdy zakątek i pokonuj drobne trudności, które pozwolą ci sprawdzić swoje umiejętności, aby chronić swoje życie i zakończyć ten straszny koszmar. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podejrzliwość nie zawsze jest dobrą cechą czyjegoś charakteru, ale jeśli chodzi o policję i detektywów, podejrzliwość może być cechą, która może pomóc im rozwiązać wiele spraw. W tej sytuacji podejrzliwość oznacza bycie czujnym. Podejrzenie osób, które wydają się niewinne, może mieć kluczowe znaczenie w niektórych przypadkach…

Patricia jest detektywem, który nie pozwala sobie na przypadek i bardzo lubi, gdy sprawiedliwość jest zaspokojona. Patricia tym razem podejrzewa, że ​​ktoś z jej wydziału pomaga przestępcom i przekazuje im ważne informacje. Patricia zakłada, że ​​za każdym razem, gdy ona i jej koledzy planują aresztować jakiegoś przestępcę, jest ktoś z wydziału, który mówi przestępcy o zamiarach policji.

Patricia chce dowiedzieć się, kto jest detektywem odpowiedzialnym za przekazywanie poufnych informacji. Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się, aby cieszyć się z Super Mario Bros 2 Player Co-Op Quest, ekscytującą przygodą pełną akcji i tajemnic, w której będziesz miał okazję ponownie towarzyszyć naszemu drogiemu przyjacielowi Mario. Ta krótka, ale intensywna minigra wykonana w kilka dni nie pozostawi Cię obojętnym! Ciesz się trybem gry dla 1 lub 2 graczy i przygotuj się na stawienie czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom i wrogom w środowisku pełnym pułapek, przeszkód i niestabilnych platform. Czy pokonasz ich wszystkich i przeżyjesz?

Ostatnie etapy gry będą bardzo złożone, więc będziesz potrzebować pomocy drugiego gracza, który pomoże ci przetrwać każdą misję. Ale strzeż się! W pozostałych etapach drugi gracz będzie miał okazję zabić cię, nie zdając sobie z tego sprawy. Czy na każdym kroku będziesz ufać przeciwnikowi?


środa, 15.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mario i Luigi chcą mięsa na spaghetti, ale nie mają mięsa. Są jednak zbyt zajęci ratowaniem świata, więc Sponge, przygnębiony trzeci brat Mario, znajduje widzi szanse dla siebie i wyrusza na przygodę.

W trakcie tej ekscytującej przygody spotkasz gigantyczną dżdżownicę, która pożera wszystko, co spotka na drodze. Teraz nasz bohater będzie musiał uciec z wnętrza bestii i przejść przez wszelkiego rodzaju dziwne światy, które bestia pochłonęła, aby znaleźć pożądane mięso mielone i ugotować pyszne i doskonałe spaghetti. Powodzenia!

wtorek, 14.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wybuchy, wybuchy i zgadnij co? Jeszcze więcej eksplozji! Zanurz się w „TNT Bomb” i pozwól, by twój wandalizm znów zaczął szaleć. Musisz zniszczyć kilka budynków i budowli. Do wyboru jest 5 potężnych power up'ów. Użyj sprytnie opracowanej strategii i bądź elastyczny, ponieważ wszystko jest ograniczone. Jeśli nic innego nie pomoże, użyj ostatecznego trzęsienia ziemi. To powinno zrobić resztę! Zaskocz się piękną grafiką i dobrze zaprojektowanymi poziomami. Bądź mistrzem zniszczenia!

sobota, 20.06.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Obama będzie musiał ponownie wejść do nawiedzonej rezydencji, aby uratować dziewczynę porwaną przez złą istotę. Pomóż mu uratować ją bezpieczną i zdrową!
popgirl dodała
Opis gry: Słynna piosenkarka Billie pojedzie do odległego miasta na koncert, niestety miasto zostanie zaatakowane głodnymi zombie. Pomóż Billie bezpiecznie uciec!

czwartek, 18.06.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zmień kolory, aby osiągnąć cel!
popgirl dodała
Opis gry: Zmień kolory, aby osiągnąć cel!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Poznaj remake najbardziej znanej i popularnej gry tetris o nazwie Four Block Drop Tetris. Jedna kolekcja zawiera czternaście odmian łamigłówek, w tym: maraton, time atack, grę z limitem czasu, Syzyf, Wieżę, kasowanie, masochistę, pamięć i inne. Różnice między nimi są niewielkie, jeśli chcesz się dowiedzieć, kliknij nazwę w menu, a po prawej stronie pojawi się krótkie wyjaśnienie. Podstawową i niewzruszoną zasadą jest układanie bloków w ciągłe linie. Możesz je obracać i przenosić podczas upadku.
Gracze online (9):
Polecamy: