reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 23.09.2019, 12:41
Punkty: 140 227
Wiek 17
Status offline
Opis

środa, 18.09.2019r.

popgirl dodała
Opis gry: Już jest najnowsza odsłona świetnej gry przygodowej osadzona w klimacie Anime Medieval Chronicles.

wtorek, 17.09.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wierzysz w magię? Może tak, a może nie, ale Dorota po drugiej stronie jest prawdziwym ekspertem od magii. Dużo o tym wie i jest nawet autorką niektórych zaklęć i innych magicznych tekstów. Wygląda jednak na to, że ktoś inny jest także zainteresowany tymi tekstami i że ktoś nie prosił o pomoc czy coś...

Dorota przybywa do domu strachu, strasznie przerażającego miejsca, którego od lat nikt nie odwiedził. Wierzy, że będzie mogła znaleźć magiczne słowa napisane do walki ze złymi duchami.

Te magiczne zaklęcia są jej, ale kilka dni temu Dorota zauważyła, że ktoś je ukradł i dlatego jest tu teraz. Jest raczej pewna, że duchy, które mieszkają w tym domu, są odpowiedzialne za rabunek zaklęć, więc zrobi wszystko, aby przywrócić porządek.

Możesz czuć się przerażony z domu strachu, ale musimy być odważni i pomóc Dorocie, ponieważ w ten sposób jest bardziej niż pewne, że poradzi sobie z tymi złymi duchami. Weź głęboki oddech i wejdźmy razem do tego pustego pozornie miejsca.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierzysz się ze Straszną Złą Babcią, która chce cię znaleźć i zabić. Musisz znaleźć wszystkie drzwi wyjściowe i uciec z piwnicy.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Red Boy and Blue Girl to modyfikacja bardzo popularnej serii Fireboy and Watergirl. Twoim zadaniem jest pomóc obu naszym bohaterom przejść przez drogę pełną niebezpieczeństw i dotrzeć do wyjścia. Pamiętaj, że to, co jest bezpieczne dla Red Boya, może być śmiertelne dla Blue Girl i na odwrót.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Silverton to małe miasteczko położone w stanie Kolorado. To spokojne miejsce, w którym ludzie szanują się nawzajem, doceniają i pomagają sobie, gdy potrzebna jest pomoc. Ale pewnego dnia ta sytuacja kończy się, gdy gang bandytów decyduje się przełamać tę równowagę i przybywa do ich miasteczka.

Na szczęście istnieją inteligentni ludzie, którzy potrafią rozwiązać ten problem. Jest trzech detektywów, którzy poświęcili swój czas i wiedzę, aby pomóc mieszkańcom Silverton przywrócić spokój. Walter, Katherine i Samuel śledzą gang bandytów przez cały Dziki Zachód. Udało im się podążać ich szlakiem prowadzącym do miasteczka o nazwie Silverton w Kolorado. Ich celem jest zbadanie miasta, znalezienie bandytów i odebranie nagrody za ich dostarczenie pod wymiar sprawiedliwości.

Misja ludzi, którzy pracują nad zapewnieniem pokoju innym ludziom i działają niejako żołnierze sił pokojowych, jest szlachetna i powinni oni uzyskać to, co możliwe do pomocy, ze strony społeczeństwa. Teraz to od Ciebie zależy, czy Walter, Katherine i Samuel będą bohaterami Silverton.

sobota, 07.09.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Współpraca w ramach grupy może pomóc rozwiązać trudne problemy. Współpracując, możemy znaleźć rozwiązania, które działają najlepiej. Czy jesteś gotowy dołączyć do zespołu młodych detektywów w akademii policyjnej, aby rozwiązać bardzo trudną, wyimaginowaną sprawę?

Akademie policyjne wykorzystują pracę zespołową w swoich programach szkoleniowych, aby zapewnić absolwentom możliwość współpracy w rzeczywistych scenariuszach. Donald i Nancy są detektywami, którzy uczą w akademii detektywistycznej. Dzisiaj dadzą swoim studentom końcowy i najtrudniejszy test. Test jest doświadczeniem budowania zespołu opartym na rozwiązywaniu problemów i komunikacji.

Uczniowie muszą przesłuchiwać podejrzanych i badać kryminalistykę w celu rozwiązania tej złowrogiej zbrodni. Będą musieli pracować jako zespół, jeśli chcą zdać egzamin końcowy. Będą musieli rozwiązać sprawę, zbierając dowody, przesłuchując podejrzanych, przeglądając raporty kryminalistyczne. Dołącz do nich i im pomóż.


popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Red Boy and Blue Girl to modyfikacja bardzo popularnej serii Fireboy and Watergirl. Twoim zadaniem jest pomóc obu naszym bohaterom przejść przez drogę pełną niebezpieczeństw i dotrzeć do wyjścia. Ukończ wszystkie 20 poziomów i wypełnij misję. Pamiętaj, że to, co jest bezpieczne dla Red Boya, może być śmiertelne dla Blue Girl i na odwrót.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Masz tak wielu klientów w swojej pizzerii i powinieneś spełniać ich zamówienia na czas. Wybierz pizze, a następnie polej ją sosem i oprósz dodatkami. Gdy będziesz gotowy do obsługi zamówienia, kliknij dzwonek, a klient otrzyma jego zamówienie.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Taiga Car Driver - sprawdź swoje umiejętności prowadzenia samochodu Kamaz. Jest to bardzo realistyczna gra symulacyjna kierowców ciężarówek. Prowadzisz ciężarówkę Kamaz i musisz wykonywać różne misje w trudnych zimowych warunkach pogodowych w Tajdze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Red Boy i Blue Girl to dwa elementy ognia i wody. Mimo że ich natura jest inna, są dobrymi przyjaciółmi i pracują w zespołach, aby radzić sobie z wyzwaniami i problemami. Każda postać ma swoje zalety i słabe strony, więc pamiętaj o nich!

Red Boy and Blue Girl to modyfikacja bardzo popularnej serii Fireboy and Watergirl. Twoim zadaniem jest pomóc obu naszym bohaterom przejść przez drogę pełną niebezpieczeństw i dotrzeć do wyjścia. Ukończ wszystkie poziomy i wypełnij misję. Pamiętaj, że to, co jest bezpieczne dla Red Boya, może być śmiertelne dla Blue Girl i na odwrót.
Gracze online (18):
Polecamy: