reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 18.03.2019, 12:55
Punkty: 74 939
Wiek 30
Status online
Opis T.A.T.U czyli Lena Katina i Julia Volkova.Największe hity T.A.T.U to "Nas Nie Dogoniat" "White Robe" i 'Gomensai".

Dzisiaj, 18.03.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta ciekawa gra przywróci nam pewien czas, który minął wiele lat temu. Bardziej konkretnie działanie gry rozgrywają się w okresie II wojny światowej, w jednym z najbardziej znanych wówczas pociągów tzw. Pociągu Północy. Może zastanawiasz się, co mogłó uczynić pociąg słynnym ?! W tych pociągach bardzo często podróżowali niemieckich oficerowie, a to w tym czasie było bardzo...

Nancy Grace jest głównym bohaterem naszej gry, jest prywatnym detektywem, potrafi być otwarta i szczera. Tak naprawdę nie jest prywatnym detektywem, ale szpiegiem, który działa dla amerykańskiego rządu. Znajduje się na tajnej misji w pociągu. Jej zadaniem jest przenikanie między niemieckimi oficerami i kradzież ważnych dokumentów od nich. Dokumenty te mogłyby być wykorzystane do powstrzymania postępów niemieckiej armii.

Niezależnie od tego, czy wierzysz w szpigowskie historie, czy nie, ta gra będzie bardzo interesująca. Stawia nas w bardzo interesującym otoczeniu i opowiada nam bardzo niezwykłą historię. Pomóżmy Nancy zakończyć misję i pomóc jej w jak najszybszym dotarciu do wymaganych dokumentów. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Morgaine LoliRock, która jest bardzo potężną czarodziejką.
popgirl skomentowała
Treść komentarza: 5/5.I Do Ulubionych.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wkrocz do kopalni drogocennych diamentów zamieszkałej przez zmutowane istoty.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Te świetne roboty próbują przemieszczać się po mieście, ale ich oprogramowanie nieco nawala. Czy pomożesz im uniknąć wpadnięcia na skrzynie i inne przeszkody w tej futurystycznej grze zręcznościowej?
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Archeolodzy i historycy sztuki mogą działać przez długi czas i pozostać bez żadnego odkrycia, ale gdy postępują zgodnie z właściwymi śladami, mogą zmienić historię. Donald na przykład pracuje przez dłuższy czas jako główny kierownik parku narodowego Harold. Przez kilka miesięcy pracował i zwiedzał jedną z części parku, na wzniesieniu, które wydaje się być ukrytą piramidą, przynajmniej Donald uważa, że ​​tak właśnie jest. Uważa, że ​​chodzi o piramidę należącą do słynnego króla Sile Pada. Uważa, że ​​jest to miejsce, gdzie ten sławny król jest pogrzebany.

Podczas zwiedzania regionu Donald odkrywa małą jaskinię z wieloma cennymi przedmiotami. Jeśli uda mu się znaleźć wystarczające dowody, byłoby to jedno z największych odkryć dzisiaj dzisiejszych czasów, coś bardzo ważnego, co mogłby mieć wpływ na całą historię.

Przyjrzyjmy się teraz teraz tej jaskini i zobacz, co tam się ukrywa. Jeśli weźmiesz w tym udział, byłoby to interesujące, ponieważ będziesz świadkami olbrzymiego odkrycia. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Podróżuj przez galaktykę z Sheriffem Waynem Milky'm, który dostał sygnał o niebezpieczeństwie pochodzącym z opuszczonej planety G161803, znanej również pod nazwą "Mineshaft". To było kiedyś popularne miejsce ze względu na bogate złoża rzadkich rud.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Uzupełnienie do dobrze przyjętej gry strategiczno - symulacyjnej The Kings League. Gra oferuje jeszcze więcej klas, questów oraz wydarzeń. Pokój nigdy nie trwa wiecynie, a król potrzebuje nowych rycerzy. Postaraj się wygrać w tej lidze i pokonać wszystkich pozostałych konkurentów. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Tworzymy nasz egipski avatar!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Twoja wioska została zaatakowana przez tajemnicze potwory. Zbadaj wszystkie zakątki wioski i unicestwij wszystkie stwory, aby uratować swoją wioskę.
Ta gra posiada wielokrotne zakończenia gry, spróbuj uzyskać każde zakończenie.
Gracze online (32):
Polecamy: