reklama
Giercownia - Gry Online

Hyperskill

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 886
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,65
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Zręcznościowa strzelanka, wymagająca refleksu, szybkich decyzji i zaawansowanych umiejętności. Twoim zadaniem jest bronić się przed sztuczną sztuczną inteligencją, chcącą zainfekować Cię szaleństwem.

Są dwa tryby gry: fabuła (story) i wyzwanie (challenge).


Wyzwanie:
Uaktualniaj różne zdolności, unikaj niebezpieczeństw i pokonaj wroga.

Fabuła:
Zanurkuj się w ciemnej, cyberpunkowej przestrzeni Hyperneta i w jego wielu niebezpieczeństwach. Poznawaj mieszkańców tego wirtualnego świata i szalonej AI (sztucznej inteligencji) trzymającej wszystkich w niewoli. Odkryj powstanie i upadek tej sztucznej inteligencji i bądź nadzieją dla zrozpaczonej ludzkości.
Będziesz stawiał czoła trudnym wyzwaniom i niepowodzeniom wiele razy, ale jeśli dasz z siebie wszystko, możesz odnieść sukces.

OSTRZEŻENIE
Ta gra nie jest przeznaczona dla zwykłych graczy. Poziomy i wrogowie są zaprojektowane tak, aby stały się prawdziwym wyzwaniem dla prawdziwych, rasowych giercowników.
Ciesz się pościgiem i staraj się pokonać wyzwania Amberlight Hyperskill.

Poradnik:
W trybie fabuły znajdziesz ulepszenia podczas postępów na poziomach. Jeśli niektóre poziomy są zbyt trudne, spróbuj uaktualnień w innym miejscu. Porozmawiaj z ludźmi, przenosząc się do nich. Zmieniają swoje okno dialogowe, gdy postępujesz (np. Rozwiązujesz poziomy odliczania).

W trybie wyzwania otwórz menu (Q), ustaw kursor myszy na umiejętności. Lewe kliknięcie uaktualnia umiejętności. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy powoduje usunięcie uaktualnienia (po zamknięciu menu uaktualnienia są stałe i nie można ich zmniejszyć).
Sterowanie w grze:

WSAD - Poruszanie się
LPM - Rozbłysk (Lightray)
PPM - Teleport (Dash)
spacja - Shockwave
Shift - Rakiety
scroll - Fireflies
Q - menu
Zalecany jest tryb pełnoekranowy

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.200.86.*

Komentarze (2)

avatar contrast
contrast 08.04.2017, godz. 08.45 odpowiedz
0
@c700: Cieszy mnie, że mogłem pomóc
avatar c700
c700 06.04.2017, godz. 13.03 odpowiedz
+1
"Ta gra nie jest przeznaczona dla zwykłych graczy. Poziomy i wrogowie są zaprojektowane tak, aby stały się prawdziwym wyzwaniem dla prawdziwych, rasowych giercowników." <---- Czyli coś dla mnie . No gra jest naprawdę trudna, ale to akurat dobrze, i fajnie że zostało dodane tło fabularne, nic specjalnego, ale jednak dodaje klimatu. Ulepszenia też ciekawie rozwiązali, aby jakieś dostać należy dotrzeć w odpowiednie miejsce na planszy, co wcale nie jest takie łatwe . Wymagająca i świetna gra daje ★★★★★ . Od jakiegoś czasu nie było żadnej ciekawej gry, więc z chęcią jest zatrzymam przy tej, bo mam zamiar ją ukończyć :
Gracze online (3):
Polecamy: