reklama
Giercownia - Gry Online

Broken Justice

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 295
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,27
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Sprawiedliwość dla wszystkich! - to stwierdzenie warunkowe, które jest często używane do opisu sposobu, w jaki powinien działać system prawny. Niestety, nie zawsze istnieje sprawiedliwość dla wszystkich, a przyczyny tego mogą być różne, a czasami te, które powinny przynieść sprawiedliwość, są w rzeczywistości tymi, którzy wyrządzają wszystkie szkody, zwykle z powodu pieniędzy.

Detektyw Ronald i policjant Charles wchodzą do domu słynnego sędziego Christophera. Obaj podejrzewają, że słynny sędzia dokonał niesprawiedliwości, skazując człowieka na dożywocie. Prawdziwy sprawca przestępstwa przekupił sędziego, aby wyegzekwował ten wyrok, więc teraz kara ponosi niewinny, podczas gdy winny jest gdzieś na wolności, być może popełniając kolejne przestępstwo.

Detektywi szukają w okolicy i chcą zebrać wystarczającą ilość dowodów w domu sędziego. W ten sposób udowodnią, że słynny sędzia został skorumpowany, a niewinną osobę skazano na dożywocie. Pomóżmy funkcjonariuszom wymierzyć sprawiedliwość i uratować tego niewinnego człowieka.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.221.73.*

Komentarze (1)

avatar nacpanatoffi
nacpanatoffi 15.05.2023, godz. 13.23 odpowiedz
0
Nudna gra.1/5.
Gracze online (5):
Polecamy: