reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Amadiziom6

Login: Amadiziom6
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.01.2017r.
Ost. logowanie: 23.11.2019, 00:36
Punkty: 13 759
Wiek 34
Status offline
Opis https://www.youtube.com/user/Amadiziom6

poniedziałek, 09.09.2019r.

Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoje zadanie polega na obracaniu śrubami tak, aby wszystkie serca znalazły się w poprawnej pozycji.
Sterowanie zam pomocą myszki.
Amadiziom6 skomentował
Treść komentarza:
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Uratuj małą dziewczynkę z jej nocnych koszmarów! Calming Lia to relaksująca gra typu trzy w linii. Podobnie jak kołysanka, najlepiej jest grać w nocy przed snem. Pomóż Lii i jej pluszowemu przyjacielowi, niedźwiadkowi Bao, uratować jej sny od okropności złego Boogie Mana!
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: DNA jest uszkodzone i tylko Ty możesz znaleźć niezbędne połączenia między komórkami8, aby je naprawić, zanim będzie za późno!

Przestawiaj elementy tak, by złączyć ze sobą co najmniej trzy tego samego koloru w pionie lub poziomie.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dopasowuj karty i ratuj Krainę Wróżek podczas eksploracji wielu ogromnych zaczarowanych światów w Faerie Solitaire Harvest!

Faerie Solitaire Harvest to gra karciana typu pasjans 2. Oznacza to, że dopasowujesz dwie karty o tej samej wartości, aby usunąć je z planszy. Król z królem, as z asem i tak dalej. Nie daj się zwieść pozornej prostocie, w tej grze jest jeszcze głębia, strategia i szczęście. Gra Faerie Solitaire Harvest została zaprojektowana tak, by zapewniać zabawę bez względu na to, w jaki sposób ją zagrasz.

Łącz karty w pary, ratuj Wróżki i wychowuj Magiczne Zwierzęta eksplorując wiele rozbudowanych i przepięknych krain Faerie Solitaire Harvest.

To jest DARMOWA wersja Faerie Solitaire Harvest. Pełna wersja zawiera więcej funkcji, w tym zwierzaki do zbierania i ewolucji, męstwo i talenty do odblokowania oraz wiele innych światów do odkrycia. Postęp od wersji BEZPŁATNEJ nie przechodzi do pełnej wersji, więc uaktualnij, gdy tylko zdecydujesz, że chcesz jak najlepiej wykorzystać jej potencjał!

Amadiziom6 skomentował
Miniaturka gry: Impas Impas
(33)
Treść komentarza:
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wspaniała zabawa dla miłośników trenowania szarych komórek. Doprowadź owieczkę do skrzynki pełnej jabłek, układając jej na drodze różne rury pomagające nakierować ją na cel.
Sterowanie:
Spacją obracamy części.
Lewym przyciskiem myszy układamy rury.

Osoby, którym myślenie sprawia trudność oraz powoduje u nich bóle głowy proszone są o powstrzymanie się od komentarzy.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowa odsłona doskonałej gry logicznej. Kostka 3D, w której musimy (klikając w pojedynczy kolor) połączyć ze sobą kwadraty o tym samym kolorze. Połączone kolory nie mogą się przecinać. Z początku gra wydaje się prosta, ale po kilku poziomach musimy troche pomyśleć.
Amadiziom6 skomentował
Treść komentarza:
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawa gra logiczna, z elementami biologi. Łącz zestawy trzech atomów aby usunąć wszystkie z planszy. Klikaj na jeden kolor, tak aby dwa pozostałe o tych samym kolorze zniknęły.
Gracze online (5):
Polecamy: