reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Karek4YT

Login: Karek4YT
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.03.2022r.
Ost. logowanie: 19.04.2022, 22:10
Punkty: 43
Wiek
Status offline
Opis

piątek, 18.03.2022r.

Karek4YT skomentował
Treść komentarza: Mega
Karek4YT zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Obroń swoją bazę, buduj jednostki i zniszcz fortyfikację wroga. Akcja gry toczy się przez różne epoki zaczynając od jaskiniowców.
Karek4YT zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Five Nights at Freddy's to nowy, straszny, przerażający horror o... misiach. Nie mówię tu o małych słodkich misiaczkach do przytulania. Te w grze są trochę większe i o drobinkę straszniejsze...

W grze wcielamy się w rolę bezrobotnego stróża, który przyjmuje sezonową posadę w restauracji Freddy Fazbear’s Pizza. Jej główną atrakcją jest sam miś Freddy oraz jego dwaj przyjaciele – roboty zaprogramowane do zabawiania gości. Z pozoru proste zadanie już pierwszej nocy przeradza się w prawdziwy koszmar, kiedy odkrywamy, że sympatyczne animatroniki w nocy ożywają, a ich nastawienie do przebywających w środku ludzi nie jest zbyt przyjazne. Przebywając sami w swym pokoju, wyposażeni jedynie w system monitoringu oraz niezbyt pojemną baterię, musimy stawić czoła morderczym maskotkom, pragnącym naszej śmierci.

Rozgrywka polega na nieustannym obserwowaniu kamer monitoringu i zamykaniu drzwi stróżówki w momentach zagrożenia.
Karek4YT skomentował
Treść komentarza: Extra gierka tylko jeszce tszeba nad nią posiedzieć. Ale pomysł fajny
Karek4YT zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą potężnych samochodów na realistycznych i niebezpiecznych torach rajdowych. Za kierownicą swojego samochodu będziesz musiał minąć punkty kontrolne i przekroczyć linię mety przed upływem limitu czasu. Podczas jazdy uważnie obserwuj silnik, aby się nie przegrzał. Dzięki swoim wyczynom zyskasz dostęp do nowych torów i nowych potężnych samochodów!
Gracze online (4):
Polecamy: