reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adasio32

Login: adasio32
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.11.2019r.
Ost. logowanie: 30.08.2021, 12:57
Punkty: 798
Wiek 17
Status offline
Opis siemka wam ludzie życzę zdrówka grajcie sobie.

piątek, 01.01.2021r.

adasio32 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
adasio32 skomentował
Treść komentarza: hehe

poniedziałek, 28.12.2020r.

adasio32 skomentował
Treść komentarza: aha co chwile reklamy mam

niedziela, 18.10.2020r.

adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź jak radzisz sobie w kuchni.

Przyłącz się do naszej pięknej pani domu i pomóż jej w kuchnii. Masz szansę doświadczyć przygotowywania sześciu całkowicie nowych przepisów kulinarnych, po czym wydrukować je i wypróbować we własnej kuchni. Wymieszaj wszystkie składniki, podąż za poleceniami i posmakuj czegoś zupełnie nowego i przepysznego tej wiosny! Zagraj w "Let's Get Bakin': Spring Edition" i podszlifuj swoje umiejętności kulinarne.
adasio32 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie w restauracji z fast foodem. Czy uda Ci się przygotować zamówione kanapki?
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Masz tak wielu klientów w swojej pizzerii i powinieneś spełniać ich zamówienia na czas. Wybierz pizze, a następnie polej ją sosem i oprósz dodatkami. Gdy będziesz gotowy do obsługi zamówienia, kliknij dzwonek, a klient otrzyma jego zamówienie.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: City of Sakadachi to cudownie pomysłowa gra platformowo-logiczna, w której możesz odwrócić grawitację otaczającego Cię świata, trzymając się rękami ziemi.

Nasza postać musi znaleźć sposób, aby ominąć te przeszkody po drodze, używając fizyki, aby włączać i wyłączać grawitację. Czy możesz pomóc nasz ej bohaterce odkrywać miasto?
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: The Reader's Encounter to oparta na krótkich opowieściach gra logiczna o tajemnej wiedzy i manipulowaniu słowami.

Przybywasz zza morza w cuchnącej ładowni opanowanego przez szczury statku. Zostawiłaś swoich przyjaciół - a wraz z nimi swoje książki i odkryte tajemnice. Jesteś czytelnikiem, szukającym tajemnic ukrytych przez zapomnianych mędrców między wierszami ich starożytnych ksiąg. A raczej byłeś czytelnikiem; kto wie, kim jesteś teraz, samotnie osiadły w obcym kraju. Może tutaj, inaczej niż w domu, przyda się twoja niezwykła umiejętność?

Gra ma wbudowany system podpowiedzi; wskazówki stają się aktywne po 5 manipulacjach na każdym poziomie.
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy potrafisz znaleźć sposób na ucieczkę z tego miejsca, rozwiązując tajemnicę? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
adasio32 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Porwania młodych dziewcząt zdarzają się niestety bardzo często. Czasami chodzi o handel z ludźmi, a nawet morderstwa, ale w każdym przypadku jest to ogromna tragedia dla tych niewinnych dziewcząt i ich bliskich.

Policja robi wszystko, aby znaleźć podejrzanego, zanim kolejna dziewczyna zniknie. Pewne wątpliwości budzi jeden znany malarz. Nie był karany, ale jest coś, co wzbudza w nim podejrzenia. Mianowicie wydaje się, że ma jakiś związek z porwaniem, ponieważ wiele jego portretów wydaje się bardzo podobnych do tych porwanych dziewczyn. Malarz, którego imię Nathan, zaprzecza temu zbiegowi okoliczności, ale Victoria i Peter postanowili dokładnie przeszukać jego dom i twoim zadaniem jest im w tym pomóc.
Polecamy: