reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: alfreda

Login: alfreda
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 24.06.2014r.
Ost. logowanie: 26.09.2023, 19:26
Punkty: 313
Wiek 47
Status offline
Opis

piątek, 06.12.2019r.

alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj klejnoty tak, by dopasować 3 lub więcej klejnotów tego samego koloru w pionie lub poziomie w celu wyeliminowania ich z planszy.

środa, 10.10.2018r.

alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Odkryj tajemniczy świat starożytnych cywilizacji. Dawno temu Aztekowie zbudowali wiele niezwykłych konstrukcji takich jak np. piramidy. Teraz jest czas, aby zbadać wszystko i znaleźć jakieś skarby. Musisz wyczyścić wszystkie budynki z liści. Kamienie są rozrzucone po planszy na każdym poziomie. Klikaj na grupy minimum 3 jednakowych elementów, aby usunąć liście pod spodem. Zniszcz splątane liany, przełamuj bariery i zabij denerwujące pająki, aby zakończyć swoje zadania na każdym poziomie. 80 poziomów wyzwanie czeka na Ciebie. Rywalizuj z innymi graczami za pośrednictwem tablicy wyników. Baw się dobrze!

poniedziałek, 28.05.2018r.

alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona popularnego cyklu casualowych gier logicznych, w którym zabawa polega na tworzeniu jak najdłuższych łańcuchów składających się z takich samych klejnotów. W porównaniu do poprzednich odsłon wprowadzono sporo nowości, w tym dodatkowe klejnoty posiadające specjalne właściwości, jak również możliwość tworzenia kilku kombinacji kolorystycznych na raz.

Logiczna gra, wymagająca uruchomienia szarych komórek. Sprawdź czy jesteś wystarczająco spostrzegawczy, by poradzić sobie z danym poziomem.
Ustawiaj jednakowe diamenty w pionie lub poziomie tak, aby obok siebie były przynajmniej trzy takie same w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.

sobota, 17.02.2018r.

alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełnij całą plansze białymi kwadracikami poprzez zestawianie takich samych elementów, przynajmniej trzech w pionie lub poziomie. Na wykonanie zadanie masz ograniczony czas.

niedziela, 06.12.2015r.

alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wstrząśnij głębinami oceanu w poszukiwaniu zatopionego skarbu...
Strzelaj, aby utworzyć grupy 3 i więcej runów i usunąć je z planszy. Usuń je, zanim dotkną dolnej krawędzi planszy, aby zaliczyć poziom. Zbieraj skarby, ale uważaj na bomby...
Sterowanie:
Myszka - poruszanie się/celownik
LPM - strzał
Spacja - zmiana koloru pocisku
alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ten mag uważany był za mistrza geometrycznych kształtów. Ale pewnego dnia figury pomieszały się i wszystko zostało zakłócone. Pomożesz magowi, aby wszystkie figury znalazły się w odpowiednim miejscu tak szybko, jak to możliwe?

Sterowanie za pomocą myszki.
alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kliknij na dwa kamienie, aby zamienić je miejscami i stworzyć poziomą lub pionową linię z 3 lub więcej jednakowych kamieni. Klejnoty znikną, a kamienie leżące pod nimi rozprysną się. Zlikwiduj wszystkie kamienie, aby ukończyć poziom. Kombinacje specjalne zapewnią ci specjalne bonusy, które ułatwią ci usuwanie kamieni.

sobota, 24.10.2015r.

alfreda zagłosowała
Miniaturka gry: Rox Rox
(88)
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawe podejście do gry logicznej. Twoim zadaniem jest klikanie na minimum 3 jednakowe elementy znajdujące się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Nowością jest to, że można plansze obracać co pozwala zmienić ustawienie elementów.
Sterowanie:
Myszka - akcja
A - obrót planszy w lewo
D - obrót planszy w prawo
S -nowa fala

niedziela, 18.10.2015r.

alfreda zagłosowała
Miniaturka gry: Shuffle Shuffle
(349)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Usuń z planszy wszystkie żółte kule strzelając do nich swoimi czerwonymi kulami.
alfreda zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Celuj tak by dopasowac 3 kulki tego samego koloru obok siebie.
Gracze online (6):
Polecamy: