reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gruzin30

Login: gruzin30
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.08.2013r.
Ost. logowanie: 10.08.2022, 19:55
Punkty: 245
Wiek 39
Status offline
Opis

piątek, 20.03.2020r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świat jest w niebezpieczeństwie. Bohater wyrusza na specjalną tajną misję, aby zniszczyć niebezpiecznych przestępców. Nasz agent strzela automatycznie do wrogów.
Twoim zadaniem jest kontrolowanie dodatkowej broni:
- Noże do rzucania zadają pojedyncze obrażenia.
- Karabin maszynowy automatycznie celuje i zadaje szybkie obrażenia.
- Psy skutecznie atakują naziemnych wrogów.
- Granaty służą do zadawania wielu obrażeń.
Zdobywaj nagrody za misje i kupuj ulepszenia, aby wygrać. Miłej zabawy!

niedziela, 02.02.2020r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybór sportowego, inteligentnego i fajnego motocykla w wielkim garażu, uruchomienie silnika, dotknięcie gałki gazu, aby przyspieszyć, przechylenie motocykla, jazda po drodze! Przyśpieszyć! Gaz do dechy! Wysypka! Wypadek! Wyprzedzaj! Poczuj dreszczyk emocji związany z obsługą szalonego potwora o prędkości setek km/h. Ciesz się tą motocyklową grą

wtorek, 16.07.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jesteś właścicielem kilku wysp i chcesz mieć ich więcej. Zdobywaj inne wyspy poprzez wysyłanie swoich oddziałów na nowe lądy.
Czas, abyś sprawdził swoje zdolności strategicznego myślenia! Zmierz swoje siły przeciwko potężnej armii w bitwach morskich. Twoim zadaniem jest skolonizowanie neutralnych oraz wrogich wysp przy pomocy swojej ogromnej floty. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.
Wszystko w Twoich rękach!
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 20.03.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bandyci zdobyli bazę wojskową i zostajesz wysłany, aby ich unieszkodliwić. Ulepszaj swojego bohatera, poszukaj nowych broni i sprzętu. Wszystkie przedmioty, pistolety, kamizelki kuloodporne łączą się ze sobą, tworząc ich mocniejsze wersje. Znajdź całą kolekcję przedmiotów i pokonaj terrorystów. Specjalne bronie pomogą twojemu bohaterowi. Miłej gry!

czwartek, 14.03.2019r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w żołnierza sił specjalnych i zlikwiduj terrorystów. Assault Fury zawiera wiele broni na 40 poziomach, wiele typów wrogów i system ulepszeń.

poniedziałek, 02.07.2018r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: The Shorties powracają! Pokonaj wrogów, używając różnych broni i zaklęć.
Ulepsz umiejętności swojej armii, wybierając nowe skile z wielu nowych ulepszeń.
Znajdź najlepsze kombinacje dla każdego poziomu i podejmij wyzwanie, aby walczyć i wygrać grę.

wtorek, 17.04.2018r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Załóż kask i jedź motocyklem w tej superszybkiej grze wyścigowej! Twój czas na kadzm poziomie jest ograniczony, więc nie rozbij się i dotrzyj do mety tak szybko jak to możliwe. Zbieraj monety, unikaj ruchu i zbliżaj się do innych pojazdów, aby uzyskać dodatkowy czas. Kupuj ulepszenia i kupuj nowe motocykle w sklepie, aby ścigać się jeszcze szybciej. Odblokuj codzienne poziomy premii i spróbuj ukończyć mapę z wysokim wynikiem!

sobota, 30.09.2017r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Oczyść planszę kawałek po kawałku.
Przeciągnij kwadraty, aby je rozdzielić.
Kliknij przycisk u góry, aby zobaczyć ukryte przyciski.

poniedziałek, 24.04.2017r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełniaj misje Lego z klockami i budynkami w grze Lego City: My City 2! Możesz tu zbudować własną straż przybrzeżną, latarnię morską czy remizę strażacką. W pierwszej misji musisz powstrzymać przestępców, którzy uciekli z Więziennej Wyspy. Skrzynia ze złotem pełna jest niespotykanych skarbów!

wtorek, 18.10.2016r.

gruzin30 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strategiczna gra rozgrywająca się w świecie znanym z doskonałego serialu pt. "Slugterra". Twoim zadaniem jest poprowadzić armię śluzaków w taki sposób, by wyeliminować wrogów i zająć jak największe terytorium.
Gracze online (2):
Polecamy: