reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: gto

Login: gto
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 02.11.2007r.
Ost. logowanie: 15.12.2017, 22:40
Punkty: 26 999
Wiek 27
Status offline
Opis Real Madryt! HALA MADRID!

sobota, 07.03.2009r.

gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Farm Mania to gra polegająca na prowadzeniu farmy. Na samym początku rozgrywki dostajemy do zagospodarowania kilka grządek, na których możemy posadzić tylko jeden rodzaj warzyw. Potem nasz teren rozrasta się do naprawdę sporych rozmiarów, goszcząc na swoim terytorium nie tylko rośliny, ale również zwierzęta. Z początku są to kaczki i owce a potem dochodzą do nich jeszcze inne. Jak każdy wie rośliny do szczęścia potrzebują aby dostarczyć im wody, powyrywać chwasty wyrastające koło nich a potem zebrać w odpowiednim czasie. Takie też są nasze zadania. Ze zwierzętami jest trochę inaczej, ponieważ kupujemy je jako dopiero co narodzone i opiekujemy się nimi od małego. Ciągle potrzebują nowego pokarmu - każde zwierze innego, no i oczywiście wody. W pobieraniu jej ze studni pomaga nam dziadek, który także zajmuje się ścinaniem kosą pokarmu dla naszych podopiecznych. Wyhodowane rośliny i produkty takie jak wełna czy jajka wysyłamy za pośrednictwem “pomagiera” do skupu. Na samym początku każdego poziomu mamy wyszczególnione, co musimy w nim zdziałać. W niektórych chodzi tylko o zarobienie danej ilości pieniędzy a w innych tylko o zebranie np. dziesięciu kapust. Za zarobione pieniądze kupujemy dodatkowe sadzonki, zwierzęta lub ulepszamy farmę.
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kapowski stworzył rękawiczki, które przyklejają się do każdej powierzchni. Pomóż mu wspiąć się na górę huty szkła zanim wyleją go z pracy.
Strzałki - poruszanie się
Z - skok / przyklejenie
X - uderzenie
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Stwórz swojego bohatera i przetrwaj istną nawałnicę przeciwników w tej kipiącej akcją strzelance. Pokonaj ich wykorzystując różnorodne bronie.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Szczegółowe sterowanie w zakładce Instructions.
Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Thing Thing
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wcielamy się w Kiyę - pandę czerwoną, której zadaniem jest uratowanie zwierząt zamieszkujących Borneo.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - osłona
X - atak
Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
gto skomentował
Treść komentarza: misisiss 90/100.
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Magic Monty i Zły Eryk walczą z magicznymi kulami!
Unikaj czerwonych kul i zbieraj żółte!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie kulą
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Nikt z nas nie lubi komarów. Te krwiożercze owady zawsze psują letni wypoczynek. Gra polega na likwidowaniu wszystkich nalatujących potworów. Z każda chwilą przybywa ich coraz więcej, dlatego musisz działać bardzo szybko. Pamiętaj, że wystarczy kilką użądleń, by przegrać.
Sterujesz za pomocą myszki, likwidujesz komary po kilkuleciu na nie.
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Psychodeliczna przygodówka skierowana wyłącznie dla dorosłych graczy. Przemierzamy dziwne miejsca, rozwiązując proste zagadki.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - otwarcie okna ekwipunku, anulowanie akcji
X - interakcja z otoczeniem, akceptacja
gto zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna część gry Federico Rutenberga. Musisz klikać w odpowiednim miejscu aby znaleźć przedmioty oraz znaleźć miejsce gdzie można je użyć.

Wcześniejsze części gry znajdują się tutaj: Esklavos
gto zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ubieranka z postaciami anime.
Gracze online (2):
Polecamy: