reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kiyomi

Login: kiyomi
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 01.01.2011r.
Ost. logowanie: 15.09.2017, 17:06
Punkty: 11 066
Wiek 24
Status offline
Opis

niedziela, 28.08.2016r.

kiyomi zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Znajdź przycisk "play" na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
kiyomi zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Comic Con to jedna z największych imprez dla przebieranek swoich ulubionych postaci. Elsa chce przyłączyć się do zabawy w niestandardowym stroju Harley Quinn. Pomóż królowej lodu stworzyć kultowy strój złoczyńcy na ten wielki dzień.
kiyomi zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: W grze sterujemy Naruto i mamy za zadanie wykonywać powierzone nam misje.

Sterowanie:
W,S,A,D - poruszanie się
J - cios
K - skok
kiyomi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zaopiekuj się beretem, zostań członkiem Radia Maryja
kiyomi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dalszy ciąg taktycznej gry turowej typu RPG osadzona w klimacie fantasy. Przejmij kontrolę nad pięcioma bohaterami, w celu odkrycia prawdy o wybuchu szaleństwa wśród straży króla.
Intuicyjny interface sprawia, że gra potrafi wciągnąć na długie godziny.

Pięciu Twoich bohaterów o różnych umiejętnościach bojowych wybiera się po raz kolejny do lochów, by pokonać wszystkich nieprzyjaciół. Dwie Twoje jednostki walczą wręcz, dwie na dystans, a jedna to uzdrowiciel. Na samym początku gry masz wiele punktów do przydzielenia każdej z nich. Potem w miarę zdobywania doświadczenia i przechodzenia na kolejne poziomy będziesz otrzymywać następne punkty. Każdy bohater lub bohaterka posiada określoną ilość punktów na poruszanie się (można ją zwiększyć w umiejętnościach podwyższając Increase Speed) oraz na atak lub używanie umiejętności (Dual Abilities). Dostanie się na każdy kolejny poziom lochów automatycznie przywraca do życia i zdrowia wszystkie jednostki.

środa, 04.03.2015r.

kiyomi skomentowała
Treść komentarza: Bardzo fajna, prosta i przyjemna. Podoba mi się wprowadzenie odrobiny fabuły i urozmaicone poziomy. 5/5 :3
kiyomi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ludzie mają różne style życia i często chcą robić różne rzeczy, które nie muszą być akceptowane przez innych. Ludzie mają różne style życia i często chcą robić różne rzeczy, które nie muszą być akceptowane przez innych. I właśnie to w życiu jest piękne, jeśli oczywiście nie zagraża to ludziom wokół.

Poznaj Selenę, dziewczyna ta znana jest miejscowej ludności i mówią na nią "Córka Księżyca", gdyż wychodzi tylko w nocy. Taki ma styl życia, lecz niestety ludzie się jej boją, gdyż podejrzewają, że prawdopodobnie jest wilkołakiem. Ta opinia oraz to co ludzie mówią na jej temat bardzo rani Selenę, postanawia więc pokazać im, że niej osobą, której powinni się obawiać. Wpadła na pomysł, aby odstąpić im część swojego skarbu, aby udowodnić, że jest naprawdę dobrym człowiekiem, a nie jakimś straszliwym potworem...

Gra poza ciekawą i wciągającą fabułą zawiera dodatkowe gry bonusowe typu 3 w rzędzie i koło fortuny. Pod koniec gry, gracz otrzymuje rangę - eksperta, obserwatora, kolektora, ucznia, rekruta - w zależności od jego wyników podczas gry. Jesteśmy pewni, że zostaniesz mistrzem gry bez żadnych trudności.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

poniedziałek, 02.03.2015r.

kiyomi skomentowała
Treść komentarza: Dzięki, to wiele wyjaśnia :3 Szkoda, mam nadzieję, że jakoś ją może jeszcze kiedyś odratują c;
kiyomi zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z bardziej szalonych gier z gatunku tower defense. Wcielamy się w kwiatki próbujące powstrzymać inwazję zombie atakujących. Chociaż miłośnicy gatunku gier zwanych tower defense otrzymywali już wiele propozycji osadzonych w najróżniejszych realiach, to Plants vs Zombies może zaskoczyć niejedną osobę.
W grze bronimy domów ludzi przed atakiem zombie, rozstawiając na powierzchni trawnika armię uroczych kwiatków i roślin. Za dodanie każdego strażnika musimy zapłacić słoneczkami, które zdobywamy oraz produkujemy (sadząc słoneczniki). Oprócz podstawowej przygody, składającej się z kilkudziesięciu misji, autorzy przygotowali również sporo innych wyzwań.

Każdy poziom składa się z kilku ścieżek trawnika, którymi nadchodzą zombie. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie każdej z nich. W przypadku przepuszczenia jednego przeciwnika sytuacja może zostać uratowana przez uruchomienie rozstawionych kosiarek. Do naszej dyspozycji oddano wiele typów roślin – produkcyjnych (słoneczniki), atakujących, spowalniających, wybuchających – oraz przykładowo kamienie, zatrzymujące na chwilę wrogów. Hordy nieumarłych składają się również z kilkunastu różnych bestii, uzbrojonych w tyczki, osłony i inne elementy.
Produkcja cechuje się dużą przystępnością, gdyż wszystkie jej tajniki są stopniowo odsłaniane i tłumaczone graczom.
Sterowanie za pomocą myszki.


Niestety gra jest dosyć krótka.
kiyomi zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zastanawialiście się kiedyś jak to by było być wielkim obrzydliwym bossem z końca gry?
Gracze online (3):
Polecamy: