reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: klajda

Login: klajda
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.11.2008r.
Ost. logowanie: 16.09.2009, 18:43
Punkty: 16 968
Wiek
Status offline
Opis

środa, 10.12.2008r.

klajda zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Rozmieść swoje jednostki tak, by zlikwidować atakujących cię wrogów i nie pozwolić im przejść przez Twoje terytorium.
Po rozmieszczeniu jednostek kliknij Initiate Wave (prawy dolny róg ekranu gry).
klajda zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: W tej grze Twoim zadaniem jest ułożenie nietypowej wieży z elementów, które trzymając w ręku przesuwa w lewo i prawo sympatyczny chłopak. Jeżeli element znajdzie się w polu oznaczonym strzałką w dół należy go zrzucić tak żeby trafił na podobny element leżący na dole. Sterowanie: lewy klawisz myszki lub spacja.
klajda zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź swoją wiedzę z geografii. Dopasuj tabliczki z nazwami państw do miejsc na mapie.
klajda zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W gierce musisz przyrządzić i upiec Indyka.
klajda zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Anglojęzyczna gra słowna. Układaj słowa z co najmniej 3 liter i umieszczaj je na planszy jak w krzyżówce.

Word Mojo jest prostą grą w krzyżówkowym stylu, która stanowi zarówno wyzwanie, jak i zabawę! Wyjątkowy styl gry Word Mojo Gold wciąga gracza w tworzenie niezliczonych konstrukcji słownych w grze na czas. Zdobądź BIG poprzez strategiczne układanie liter, by utworzyć słowo z kategorii MEGA MOJO.
Zasady gry
Utwórz słowa składające się z 3 lub więcej liter, zależnie od reguł typu krzyżówki, aby zdobyć docelową ilość punktów i awansować do następnej rundy. Aby otrzymać bonus Mega Mojo, potrzebne będą litery ze słów ułożonych nad kolorowymi polami. Zdobądź jeszcze więcej punktów używając wszystkich liter z Zestawu lub układając najdłuższe możliwe słowo.

Jak grać?
1. Aby umieścić płytki na tablicy:
2. Przeciągnij myszkę na pole na tablicy.
3. Puść przycisk myszki, aby upuścić literę na wybranym polu.

UWAGI:
Litery nie da się opuścić na wierzch innej litery. Litera nie opadnie, jeśli będzie tworzyć ciąg liter dłuższy niż zakłada Typ Gry (np.. Jeśli grasz w 6-literową grę, nie możesz utworzyć 7-literowego słowa). Kliknij prawym przyciskiem myszki na literze, by usunąć ją z tablicy.

Runda Mega Mojo to sposób na uzyskanie bonusowych punktów! Aby skorzystać z niego, gracz musi uzyskać 3 lub więcej liter Mega Mojo z poprzednich 6 zestawów, mogących utworzyć słowo ze słownika gry. Ułóż najlepszy 3-literowy wyraz z liter Mega Mojo. Nie musisz używać wszystkich liter. Naciśnij Dodaj, kiedy skończysz LUB użyj przycisku Panic, aby gra ułożyła za Ciebie słowo - jednak już tylko za połowę
klajda zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Bardzo ładnie wykonana gierka, w której możesz sprawdzić swój refleks. Po zobaczeniu napisu "GO!" naciśnij jak najszybciej spację, aby pokonać przeciwnika. Uwaga! Gra może się długo ładować!
klajda zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gra logiczna typu Sokoban. Pomóż aniołkowi umieścić gwiazdki w oznaczonych miejscach w jak najmniejszej ilości ruchów.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie

Osoby, które od myślenia boli głowa oraz nie jest to ich mocna strona proszone są o powstrzymanie się od komentarzy.
klajda zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zbieramy rożne owoce i zdobywamy punkty.
Sterowanie za pomocą strzałek.
klajda zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zadanie nam powierzone, to dekoracja pokoju dziecięcego. Musimy zadbać o każdy szczegół, by pomieszczenie spełniało idealnie swoją rolę.
klajda zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Twój król rozkazuje ci zmierzyć się z drwiącym z obowiązującego prawa White Warlockiem - wypełnij zadanie! Zbieraj złoto, klejnoty i klucze. Przesuwaj przeszkody, aby wyeliminować potwory.
Gracze online (1):
Polecamy: