reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: krystian1912

Login: krystian1912
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.10.2008r.
Ost. logowanie: 29.01.2016, 14:42
Punkty: 19 946
Wiek 33
Status offline
Opis Darmowe doładowania do wszystkich polskich sieci! Całkowicie za darmo! http://doladowania.easysub.pl/zwsh Wystarczy wybrać sieć i wpisać swój nr!

wtorek, 21.07.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Stań się choć na chwilę kulą ognia i leć.
Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 09.07.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Zmodyfikowana wersja popularnej gry zręcznościowej. Tym razem musimy jednocześnie obsługiwać 4 platformy i odbijać kulkę jak najdłużej.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

poniedziałek, 29.06.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Jakże prosta ale zarazem potrafiąca zainteresować użytkownika gra zręcznościowa. Poruszając się na boki, trzeba starać się opaść na kolejne platformy. Zabawa kończy się w momencie dotknięcia dolnej lub górnej granicy.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

piątek, 26.06.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Madness Redeemer jest grą, zdecydowanie przeznaczoną dla pełnoletnich użytkowników. Akcja rozgrywa się w świecie, gdzie prawo, sprawiedliwość, uczciwość i tego typu wartości nie są poważnie traktowane. Ludzie mieszkający w tym miejscu na twarzy mają krzyż....
Fabułę można streścić w jednym zdaniu – świat oszalał. Ruszamy na ulicę bierzemy udział w prawdziwej masakrze, zdobywając nowe bronie i walcząc w trybie bullettime. Gra posiada dużą ilość trybów rozgrywki i opcji. Np. Experiment umożliwia nam pojawienie się na planszy dowolnej broni (klawisze numeryczne) i stworzenie dowolnej ilości wrogów (spacja). Chaos gwarantowany.
Sterowanie:
W, S, A, D – poruszanie się
Mysz – poruszanie dłonią (kliknij aby podnieść broń)
F – podnieś/upuść broń
E – następna broń
Q – bullettime
Shift – użyj
P – pauza
Enter – wyjście

Sterowanie:
W, S, A, D – poruszanie się postacią
Mysz – poruszanie dłonią (kliknij aby podnieść broń)
F – podnieś/upuść broń
E – następna broń
Q – bullettime
Shift – użyj
P – pauza
Enter – wyjście

sobota, 20.06.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Świetna gra sprawdzająca podzielność uwagi, przy której są aktywne obie półkule mózgowe. Za pomocą myszki strzelaj do nadlatujących pocisków zaś drugą ręką korzystając z klawiszy W;S;A;D omijaj kulą spadające pociski. Zdobądź jak najwięcej punktów.Wyniki prosze podawac w komentarzach.

środa, 03.06.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Znalazłeś się w pułapce, wydostać się możesz jedynie rozbrajając bombę. Obserwuj i zastanów się dobrze jak się do tej czynności zabrać, aby nie przypłacić tego życiem.

wtorek, 26.05.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Dynamiczna akcja, niezła grafika oraz dźwięk - to właśnie oferuje gra, którą możesz uruchomić za chwilę.
Przetrwaj jaki najdłużej w świecie patyczków.
Sterowanie;
Strzałki - poruszanie się
A;S - atak

czwartek, 21.05.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Zasiądź na motorze, wykonuj niesamowite triki i zbierz jak najwięcej kasy. Zebrane pieniądze inwestuj w swoje umiejętności.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z,X,C,V,B,N- triki.

piątek, 08.05.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Postaraj się obronić wiszącego kolesia przed latającą kulą i zdobądź jak najwięcej punktów.
Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 07.05.2009r.

krystian1912 dodał
Opis gry: Zarządzaj kulami tak, aby mieszały się ze sobą i zmieniały kolor na jednolity.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (4):
Polecamy: