reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lukkas1985

Login: lukkas1985
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 18.03.2012r.
Ost. logowanie: 21.05.2013, 20:37
Punkty: 18 169
Wiek 40
Status offline
Opis Zobacz również inne moje propozycje gier...

środa, 10.04.2013r.

lukkas1985 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przeniknij do bazy wroga i zniszcz ją nie zostawiając żadnych świadków! Sterowanie: strzałki lub AWSD, 1-5 - wybór broni, 6 - użycie apteczki, celujesz i strzelasz myszką.
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Dziewczyna z czarnymi włosami. Umaluj ją przesuwając akcesoria na jej twarz. Ślicznie jej w niebieskim.
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Saper myli się tylko raz...masz za zadanie rozbrojenie bomby - powodzenia!
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zrób porządek w lesie pełnym orków!
lukkas1985 zagłosował
Miniaturka gry: Fetch Fetch
(172)
Ocena
(1)
Opis gry: Musisz pobawić się z Twoim psem, który bardzo lubi aportować. Twoje zadanie to rzucić piłeczkę jak najdalej. Twój piesek będzie wniebowzięty.
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra anglojęzyczna.Na każdym poziomie masz pewną ilość pytań (rund) do wykorzystania i pewną ilość punktów do zdobycia (potrzebna do przejścia na kolejny poziom). W każdej rundzie wybierasz pytanie o jednym z trzech stopni trudności, a następnie udzielasz na nie odpowiedzi (wybierasz jedną z czterech dostępnych). Tracisz jedną rundę, a jeżeli odpowiesz dobrze - zyskujesz punkty. W wersji demo dostępne są pytania tylko na dwóch poziomach trudności (podstawowym i średnim). Pytania i odpowiedzi są w całości po angielsku. Na dodatek są całkiem trudne już na średnim poziomie.
• wymagana dobra znajomość języka
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zjazd rowerem górskim ze stromej góry!
Sterowanie:
Jeśli ustawisz kursor przed rowerem - zwiększysz jego prędkość, za rowerem - hamujesz, kliknięcie powoduje skok. Przejeżdżaj wolno przez skały by zdobyć dodatkowe punkty, zbieraj apteczki i bidony, uważaj na przeszkody!
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Demo wersja 2 odsłony popularnego Verti Golfa. Kamera i kąt udeżenia - myszka
Siła udeżenia - spacja
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Klikając myszką wyłap te potrawy jakie masz na stole!
lukkas1985 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udziała w szalonym wyścigu pontonów!
Gracze online (4):
Polecamy: