reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rerves

Login: rerves
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.02.2017r.
Ost. logowanie: 02.05.2017, 11:55
Punkty: 329
Wiek 23
Status offline
Opis

wtorek, 25.04.2017r.

rerves zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zaczynasz jako plemnik i rozpoczynasz serie wielu mini gier. Gra posiada 29 różnych zakończeń.

niedziela, 23.04.2017r.

rerves zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj zespołem poszukiwaczy przygód, którzy wpaddli do lokalnego lochu w poszukiwaniu skarbu i chwały! Stań twarzą w twarz ze wszystkimi rodzajami złowieszczych potworów! Zdobądź setki złotych monet, aby uaktualniać swoją tawernę, kupuj nowe napoje gazowane i przyciągnij nowych członków partii. Złoto, legendarne przedmioty i i wiele więcej czekają na Ciebie!

sobota, 22.04.2017r.

rerves zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jedna z bardziej szalonych gier z gatunku tower defense. Wcielamy się w kwiatki próbujące powstrzymać inwazję zombie atakujących. Chociaż miłośnicy gatunku gier zwanych tower defense otrzymywali już wiele propozycji osadzonych w najróżniejszych realiach, to Plants vs Zombies może zaskoczyć niejedną osobę.
W grze bronimy domów ludzi przed atakiem zombie, rozstawiając na powierzchni trawnika armię uroczych kwiatków i roślin. Za dodanie każdego strażnika musimy zapłacić słoneczkami, które zdobywamy oraz produkujemy (sadząc słoneczniki). Oprócz podstawowej przygody, składającej się z kilkudziesięciu misji, autorzy przygotowali również sporo innych wyzwań.

Każdy poziom składa się z kilku ścieżek trawnika, którymi nadchodzą zombie. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie każdej z nich. W przypadku przepuszczenia jednego przeciwnika sytuacja może zostać uratowana przez uruchomienie rozstawionych kosiarek. Do naszej dyspozycji oddano wiele typów roślin – produkcyjnych (słoneczniki), atakujących, spowalniających, wybuchających – oraz przykładowo kamienie, zatrzymujące na chwilę wrogów. Hordy nieumarłych składają się również z kilkunastu różnych bestii, uzbrojonych w tyczki, osłony i inne elementy.
Produkcja cechuje się dużą przystępnością, gdyż wszystkie jej tajniki są stopniowo odsłaniane i tłumaczone graczom.
Sterowanie za pomocą myszki.


Niestety gra jest dosyć krótka.
rerves skomentował
Treść komentarza: bez komentarza
rerves zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Obrona królestwa nie jest łatwa, szczególnie jeśli robisz to od 300 lat! Cedric to wielki bohater, ale trzy stulecia walki z każdym, czy to goblinami, czy nekromantami, dość go wyczerpały. Szuka więc swojego zastępcy w tych heroicznych wysiłkach. Kto wie, może właśnie ty nadajesz się do tej pracy?

Zatrudnimy bohaterów:
Chcąc zostać rycerzem, trzeba dużo uczyć się i trenować. Odpowiednia taktyka jest nieodzowna, jeśli chcesz pokonać wrogów. Musisz też dowiedzieć się, jak używać różnego typu sprzętu i broni. Ale nie martw się! Nauka, jak zostać najlepszym wojownikiem w królestwie, oznacza też świetną zabawę. Nie minie dużo czasu, a będziesz walczył ze smokami i wdawał się w bójki z bandytami! Najpierw jednak musisz wydobyć spod ziemi rudę i wytropić kilka składników do potężnych eliksirów.

Hero Simulator to:
- tony ulepszeń, broni, zręczności, przedmiotów i magicznych umiejętności, dzięki którym osiągniesz mistrzostwo;
* sześć różnych gildii, do których możesz się przyłączyć;
* uczynni członkowie drużyny, pomocni w czasie rozmaitych przygód;
* wyższy poziom honoru i złota sprawi, że wyprawy będą jeszcze bardziej ekscytujące.

Nie jest łatwo zostać rycerzem, a na drodze czyha wiele wyzwań. Ale na pewno dasz sobie radę. Cedric i królestwo polegają na tobie!
rerves zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wykonaj kaskaderski wyczyn Kicka, zbieraj punkty, pokonuj poziomy i ulepszaj pojazd.
Instrukcja zawarta w grze.

piątek, 21.04.2017r.

rerves zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla fanów Tolkiena. Giercownia zaprasza na wirtualną wycieczkę po Śródziemiu.

Google we współpracy z twórcami filmu “Hobbit: Pustkowie Smauga” przygotował dla fanów Tolkiena interkatywną “mapę” Śródziemia. Dzięki niej użytkownicy mogą przenieść się w świat znany z “Hobbita”, podziwiając go zarówno z lotu ptaka, jak i z perspektywy bohatera filmu.

J.R.R. Tolkien słynie z tego, że wymyślony przez niego świat został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jednym z aspektów tej drobiazgowej pracy pisarza było stworzenie dokładnych map Śródziemia, w którym rozgrywają się jego książki. Firma Google w ramach serii “Eksperymentów Chrome” postanowiła przenieść te mapy do wirtualnej rzeczywistości. Efekty tej pracy można oglądać już dziś na portalu www.giercownia.pl

W akompaniamencie filmowej muzyki przeniesie nas ona do trzech pokazanych w filmie miejsc – Dol Guldur, Rivendell i obozowiska Trolli. Poza mapą oraz trójwymiarowymi wizualizacjami tych miejsc, strona prezentuje ich opisy, komentarze bohaterów oraz proste gry.

czwartek, 20.04.2017r.

rerves skomentował
Treść komentarza: no to takie 5/7
rerves skomentował
Treść komentarza: haha wow is me

sobota, 25.03.2017r.

rerves skomentował
Treść komentarza: 15 lvl w 6 minut wtf jak tego tokonełem
Polecamy: