reklama
Giercownia - Gry Online

Kingdom Conspiracy

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 19 280
Rozmiar gry: 7,64 MB
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 4,32
Łącznie głosów: 32

Gra dodana przez:

Bycie rycerzem króla może być bardzo szlachetnym zadaniem, a jednocześnie ekscytującym i odpowiedzialnym. Praca ta oznacza poszanowanie dla rozkazów króla, jego zasad i jego pomysłów, chodź czasami może to być nieprzyjemne. Tak właśnie jest w przypadku rycerza imieniem Ancelot. Jest on jednym z tych, którzy brali udział w wielu najtrudniejszych misjach oraz bitwach. Chodzi o to, że pozostali rycerze, ludzie z którymi pracował wiele lat i walczył z nimi ramię w ramię, planują bunt przeciw królowi. Nie są oni zadowoleni ze sposobu w jaki król rządzi krajem.

Ancelot spędził tak wiele szczęśliwych chwil z przyjaciółmi, a tym razem będzie musiał stawić im czoła i zrobić coś, co może zniszczyć te przyjaźnie bezpowrotnie, ale z drugiej strony pomoże królestwu. Król dowiedział się o szykowanym spisku i powierzył Ancelowtowi powstrzymanie zamieszek.

Konkretnie rzecz ujmując jego zadaniem jest przeniknąć w szeregi rycerzy i uzyskać jak najwięcej informacji na temat grupy rebeliantów i planowanych zamieszek. Król uważa, że posiadanie tych informacji pozwoli mu zdusić zamieszki w zalążku. Ancelot kocha i szanuje króla, ale z przyjaciółmi łączy go tak wiele skomplikowanych spraw... Więc musi podjąć decyzję, czy warto?!

Towarzysz mu w tej przygodzie i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.239.167.*

Komentarze (1)

avatar kot433
kot433 21.02.2016, godz. 16.16 odpowiedz
+1
a mnie się podoba
Gracze online (5):
Polecamy: