reklama
Giercownia - Gry Online

Whisper Of The Tide

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 139
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,26
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Witamy na przeklętej wyspie, o której mówi się, że jest ostatnim miejscem spoczynku złego ducha. Ten zły duch powstaje z morza i ciągnie piratów lub marynarzy w stronę śmierci. Vincent większość życia był kapitanem piratów, który działał na morzach na początku XVIII wieku. Był jednym z najbardziej znanych piratów w epoce piractwa. Jego flaga była czerwona z czarną czaszką i piszczelami.

Wkrótce po swojej śmierci stał się mściwym duchem, który teraz czai się wśród palm, niespokojnych duchów nawiedzających złote piaski. Pojawia się tylko wtedy, gdy występuje przypływ. Nie tak dawno duch kapitana Vincenta zabił dzielnego i dobrze znanego pirata, który był załóżycielem Pirackiej Łaski.

Piratka Grace postanawia powstrzymać nikczemnego pirackiego ducha, aby nie mógł już dłużej być dla nikogo zagrożeniem. Przybywa na wyspę, gdzie żaden inny pirat jeszcze nie odważył się podejść. Wszyscy inni piraci przysięgają, że słyszeli szepty kapitana podczas przypływu z daleka. Grace jest tutaj, aby zbadać powód zemsty i morderstwa. Chce zmierzyć się z kapitanem Vincentem i na zawsze zamknąć jego legendę. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji. Powodzenia!


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.153.39.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: